+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa k odberu noviniek

Ochrana osobných údajov

Ak máte záujem o zasielanie noviniek, teda informácií o našich produktoch, aktuálnych zľavách a akčných ponukách, nezaobídeme sa bez Vášho súhlasu. Ide totiž o informácie obchodného charakteru, u ktorých zákon udelenie súhlasu adresátom vyžaduje.

Aby sme Vám zasielali len také správy, ktoré by Vás mohli skutočne zaujímať, využívame technológiu tzv. web beacons, ktorá nám umožňuje zistiť, či ste si email od nás otvorili a či ste navštívili niektorý z inzerovaných produktov. Vyhodnocovanie našich kampaní robíme výhradne preto, aby sme Vám mohli ponúknuť so zľavou produkty, o ktoré budete mať záujem.

Môžeme Vás uistiť, že Vaše súkromie si vážime, Vašu emailovú adresu si teda samozrejme necháme len pre seba a nebudeme ju využívať na iné, ako uvedené účely.

Ak kedykoľvek v budúcnosti zmeníte názor, môžete svoj súhlas odvolať a z odberu sa odhlásiť jednoducho pomocou odkazu, ktorý je na konci každé správy, ktorú od nás dostanete.

V súvislosti s vyššie popísaným spracovaním Vašich osobných údajov máte právo nás kedykoľvek požiadať o informácie o spracovaní Vašich osobných údajov a o ich o kópiu, ktorú Vám poskytneme v štrukturovanom, bežne používanom a strojovo čitateľnom formáte, ak nás o to požiadate. Ak budú splnené podmienky podľa príslušných právnych predpisov, osobné údaje na Vašu žiadosť tiež opravíme, doplníme, vymažeme alebo obmedzíme ich spracovanie. Tiež môžete podať sťažnosť na spracovanie osobných údajov dozornému úradu.

Kedykoľvek v budúcnosti máte rovnako právo podať proti spracovaniu námietku, najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je odhlásiť sa z odberu prostredníctvom odkazu na odhlásenie, ktorý je na konci každého emailu od nás.

Všetky uvedené práva môžete uplatňovať prostredníctvom nižšie uvedených kontaktov, alebo sa môžete obrátiť na nášho poverenca pre ochranu osobných údajov:

 

Správca údajov:

IČO:

Sídlo:   

WWW:

E-mail:

FAST PLUS, spol. s r. o.

35712783

Na pántoch 18, Bratislava, 831 06

www.planeo.sk

oou@planeo.sk

Správca údajov:

IČO:

Sídlo:

Email:

Centrum pro ochranu osobních údajů s.r.o.

062 42 430

Lidická 710/57, 602 00 Brno

fastplus@coou.cz