Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.B

4,9
7 hodnotení
5 recenzií

Plnoatomatický kávovar De'Longhi, intuitívny ovládací panel, dotykové tlačidlá,"LatteCrema" systém, zásobnik na kávu 250 g, nádržka na vodu objem 1,8 l

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.B

De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.B

delongi_logo_1705043029
 
Vždy čerstvo zomletá káva

Vždy čerstvo zomletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De´Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Naviac vďaka tzv. "Tubeless Systému" sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku.

Moderný systém ohrevu vody "Termoblok"

Moderný systém ohrevu vody "Termoblok"

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De´Longhi vybavené systémom "Termoblok". Vysoko presné elektronické ovládanie zabezpečuje optimálnu teplotu vody, aby boli dosiahnuté perfektné výsledky v šálke kávy. Výhodou systému je, taktiež, tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého kávovaru.

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Dôležitou súčasťou plnoatomatického kávovaru De'Longhi ECAM 290.61.B je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné, ju aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou.

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. LatteCrema systém si poradí i s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenia mliečneho systému je karafa, vybavená funkciou - automatické čistenie, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. 

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Objavte intuitívny ovládací panel s farebnými tlačidlami na priamu voľbu svojho obľúbeného nápoja. Aby však káva bola pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné nastaviť veľkosť a intenzitu kávy. Vďaka funkcii "My Latte" si naviac môžete prispôsobiť váš obľúbený mliečny nápoj podľa voliteľnosti a následne uložiť do pamäte prístroja. V nastavení je taktiež možnosť zvoliť si požadovanú teplotu vody pri príprave nápoja.

6_1716129379

Prakticé funkcie

Pri používaní kávovaru De'Longhi ECAM 290.61.B určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška dávkovača, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressa zároveň, čo ušetrí čas. V kávovare je taktiež možné použiť vopred zomletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali horúce dlhší čas, kávovar disponuje praktickou funkciou nahrievania šálok.

Jednoduchá údržba kávovaru

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. 

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia umožní šetriť energiu a starať sa o životné prostredie, i keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden zo štyroch dostupných intervalov a po ich uplynutí sa kávovar De'Longhi automaticky prepne do pohotovostného režimu. Nemusíte sa strachovať ani o čistotu výrobku, pretože pred vypnutím sa vnútorný okruh automaticky vypne..

 

Ako vybrať kávovar

Výber správneho kávovaru je často náročnou úlohou, pretože ponuka kávovarov je veľká. V našom článku vám vysvetlíme, aké kávovary nájdete v našej ponuke a ako medzi nimi orientovať. Zistite, aké parametre sledovať pri výbere kávovaru a podľa čoho sa rozhodnúť o kúpe.


 

Technické údaje
Rozmery (š × h × v) 24 x 36 x 44 cm
Hmotnosť: 9.6 kg
Tlak čerpadla (bar): 15
Objem nádoby na kávové zrná: 250g
Objem nádoby na vodu: 1.8 l
Maximálna výška šálky: 14, 0 cm
Príkon: 1450 W
Farba: čierna

 

Funkcie
Recepty na kávu: Espresso, káva
Recepty na mlieko: Cappuccino, My Latte
Možnosť prispôsobenia veľkosti nápoja

 

Ovládací panel
Ovládacie prvky: Dotykové tlačidlá

 

Vlastnosti
Systém na mlieko LatteCrema systém
Ohrievač šálky
Plocha na šálky: Nehrdzavejúca oceľ
2x Espresso


Rôzne
Možnosť použitia vodného filtra
Programovateľná tvrdosť vody
Možnosť používať predmletú kávu

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.