Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


Čistenie TruEdge™ 2.0

Technológia BLAST™

Systém

Navigácia
Kliknite na to, čo vás zaujíma
Nečistoty nemajú šancu

Začal vám všadeprítomný prach a smietky prerastať cez hlavu? Nastal čas povolať šampióna v ťažkej váhe, ktorý si s neporiadkom hravo poradí.
Vďaka technológii BLAST™ a saciemu výkonu 18 500 Pa vysávač ECOVACS DEEBOT T50 MAX PRO OMNI čistí koberce až o 78 % účinnejšie, pričom zachytí 100 % veľkých častíc.

Nenamotajú sa!
Zoznámte sa s technológiou ZeroTangle™ 2.0, vďaka ktorej sú starosti so zamotanými vlasmi a chlpmi vecou minulosti.
Špeciálny dizajn hlavnej kefy znižuje namotávanie na 0 %, čím vám ušetrí množstvo námahy a času pri údržbe a čistení vysávača ECOVACS T50 MAX PRO OMNI.

Inteligentná starostlivosť o koberce
Znepokojuje vás prach, ktorý sa z kobercov víri pri každom kroku? Tento vysávač im poskytne profesionálnu starostlivosť, akú si zaslúžia.
Či už aktivujete funkciu „čistiť koberce ako prvé“, „čistiť koberce do hĺbky“ alebo sa spoľahnete na technológiu Suction Boost, výsledkom bude nekompromisná čistota.
Čistota bez kompromisov

Hľadáte vysávač, ktorý vyčistí aj tie najmenej dostupné miesta?
Spoľahnite sa na ECOVACS DEEBOT T50 MAX PRO OMNI, ktorého mop a bočná kefka dosiahne vďaka technológii TruEdge™ 2.0 až 1 mm od okraja stien.
Vďaka úplne novému TruEdge™ 3D senzoru čistí tento vysávač skutočne blízko okrajov, a to bez nárazov alebo poškodenia nábytku a stien.

Systém mopov OZMO™ Turbo 2.0
Doprajte vašej podlahe hĺbkové čistenie so systémom 2 rotujúcich mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou.
Vďaka kombinácii konzistentného tlaku, elektronického čerpadla a handričiek zo ženilkovej tkaniny si DEEBOT T50 MAX PRO OMNI ľahko poradí s akýmikoľvek lepkavými a odolnými škvrnami.

Automatické zdvíhanie mopov
Vyhýbate sa spusteniu mopu, pretože nechcete riskovať, že vysávač ECOVACS DEEBOT T50 MAX PRO OMNI namočí vaše koberce?
S technológiou Auto-Lift Mopping môžete byť bez obáv. Keď ultrazvukový senzor rozpozná koberec, robot automaticky zdvihne
Vidí, obíde, uprace

Rozhádzané hračky, pohodené topánky, vratká lampa či zabudnutá nabíjačka - nič z toho pre vysávač DEEBOT T50 MAX PRO OMNI nepredstavuje problém.
Spoľahnite sa na technológiu AIVI® 3D 3.0, ktorá prináša revolúciu vo vyhýbaní sa prekážkam a priestor okolo nich vyčistí bez zaváhania.
Kombinácia AI a Vision-Language Modelu vám poskytne všestrannosť a presnú detekciu všetkých objektov v okolí, čo zaručí plynulé a bezpečné vysávanie.

Žiadna škvrna nezostane nepovšimnutá
Čo by ste povedali na mop, ktorý rozmýšľa za vás a zároveň zabezpečí dokonalú čistotu a dôkladné odstránenie zaschnutých škvŕn?
Vďaka technológii AI Instant Re-Mop vysávač T50 MAX PRO pomocou kamery a umelej inteligencie deteguje znečistené miesta a následne im venuje dôkladnú starostlivosť.

Navigácia pomocou AI
Technológia AINA 2.0 a umelá inteligencia sa postará o to, že vysávač DEEBOT T50 MAX PRO OMNI už nič nezaskočí.
Či už pôjde o pohybujúce sa prekážky, alebo zmeny prostredia, robot sa okamžite prispôsobí a naplánuje najlepšiu trasu čistenia.
Minimálna údržba a maximálna hygiena

Vychutnajte si až 150 dní bezúdržbového a hygienického upratovania, ktoré vám prinesie OMNI stanica vysávača DEEBOT T50 MAX PRO.
Stanica automaticky vyprázdni prach zo zásobníka, doplní vodu a presne nadávkuje čistiaci prostriedok.

Už žiadne ručné žmýkanie mopov
Spája sa vám údržba mopu s mokrými rukami? So stanicou OMNI môžu konečne zostať suché!
Stanica umýva mopy horúcou vodou s riadenou teplotou
Mopy sú následne vyžmýkané a vysušené teplým vzduchom

Stop šmuhám a plytvaniu
Zostali na podlahe po čistení zvyšky nečistôt alebo čistiaceho prostriedku? Dajte stopku podpriemerným výsledkom a plytvaniu!
Vďaka funkcii automatického dávkovania čistiaceho prostriedku vysávač DEEBOT T50 MAX PRO zanechá podlahy dokonale čisté.
Stanica OMNI dávkuje detergent v presnom pomere 200:1 - bez odhadovania, bez škvŕn a bez plytvania.
Vyslovte želanie a on poslúchne

Patríte medzi ľudí, ktorí majú radi všetko pevne vo svojich rukách? V tom prípade je vylepšené hlasové ovládanie YIKO GPT stvorené práve pre vás!
Vďaka generatívnej AI poháňanej veľkým jazykovým modelom vysávač ECOVACS DEEBOT T50 MAX PRO OMNI rozumie vašim požiadavkám a okamžite ich vykoná.

Prekoná takmer akékoľvek prekážky
Medzi vami a dokonalou čistotou už nič nestojí v ceste - ani vysoké prahy.
Výkonné hnacie kolesá s vysokou trakciou a inteligentná navigácia umožní vysávaču T50 MAX PRO OMNI bez problémov zdolať prekážky s výškou až 22 mm, vďaka čomu sa pri čistení nevynechá žiadna miestnosť.

Takmer nekonečná výdrž
Pripravte sa na pozoruhodnú výdrž 6 400 mAh pouchovej batérie, ktorá vysávaču DEEBOT T50 MAX PRO poskytne energiu až na 205 minút sústavného čistenia.
Ak sa robot počas čistenia vybije, vráti sa do stanice a nabije sa len na takú kapacitu, ktorá je potrebná na dokončenie vysávania.
Inovatívne technológie
Combo s cyklónovým vysávačom: nie
Čistenie kútov a okrajov a bezúdržbovosť
TruEdge™ adaptívne mopovanie kútov, pozdĺž a okolo hrán: TruEdge™ 2.0 s výsuvnou bočnou kefkou
Senzor okrajov TruEdge™ 3D: áno
ZeroTangle™ ochrana proti namotávaniu vlasov na hlavnú kefu: ZeroTangle™ 2.0
Automatické dávkovanie čistiaceho prostriedku: áno
Umelá inteligencia
AI Intelligent Hosting automatické čistenie pomocou umelej inteligencie: áno
AI Instant Re-Mop cielené čistenie škvŕn pomocou umelej inteligencie: áno
Video strážnik domácnosti: Home Keeper (pohľad naživo, plánované stráženie domácnosti, ukladanie videí a fotiek, obojsmerná komunikácia, ochrana údajov TÜV Rheinland)
Vyhýbanie sa prekážkam a navigácia
Inteligentné vyhýbanie sa prekážkam: Technológia AIVI® 3D 3.0 s umelou inteligenciou, AI kamera, 3D ToF LiDAR, umelá inteligencia
Technológia navigácie: AINA 2.0
Navigácia pomocou laseru: plne zabudovaný mini dToF LiDAR
3D Mapping 2.0: s rozpoznávaním objektov
Vysávanie
Sací výkon: 18 500 Pa (technológia BLAST™)
Suction Boost automatické zvýšenie výkonu na kobercoch: áno
Úrovne sacieho výkonu: 4
Objem zásobníka na prach (robot): 300 ml
Umývateľný vysokoúčinný filter: áno
Mopovanie
Systém mopovania: OZMO™ Turbo 2.0 (dva rotujúce mopy zo ženilkovej tkaniny)
Auto-Lift Mopping inteligentné zdvíhanie mopov a valca: o 18 mm
Inteligentné hlboké mopovanie podľa množstva znečistenia: áno
Elektronické dávkovanie vody čerpadlom: áno
Úrovne dávkovania vody: 3 + vlastné nastavenie
Objem zásobníka na vodu (robot): 80 ml
Omni stanica
Typ stanice: all-in-one OMNI
Automatické čistenie mopov horúcou vodou: riadená teplota 40 ~ 75 °C
Sušenie mopov teplým vzduchom: 63 °C (spĺňa štandardy pasterizácie)
Automatické vyprázdnenie prachu a doplnenie vody: áno
Objem nádrže na čistú / špinavú vodu: 4 l / 4 l
Objem prachového vrecka: 3 l
Režim samočistenia stanice: áno
Batéria a nabíjanie
Výdrž batérie: 205 min
Kapacita batérie: 6 400 mAh
Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 3,5 h
Dobije sa a pokračuje: Smart Charge
Nastavenie vlastností čistenia
Režimy čistenia: iba vysáva • iba mopuje • vysáva a mopuje • vysáva a potom mopuje
Voľba režimu čistenia, výkonu vysávania a množstva vody: pre každú miestnosť / oblasť
Výber miestností na čistenie: áno
Virtuálne steny a zakázané zóny (No Entry Area, No Mopping Area): áno
Scenáre čistenia (obľúbené čistenia): áno
Viacposchodové mapovanie: 3 mapy
Plánovanie a história čistenia, Do Not Disturb mód: áno
Ovládanie
Ovládanie cez aplikáciu ECOVACS HOME: áno
Ovládanie cez Apple Watch a Widgety: áno
Vstavaný hlasový asistent YIKO: YIKO GPT
Podpora hlasových asistentov Google Assistant a Alexa: áno
Aktualizácie na diaľku FOTA (Firmware Over The Air): áno
Obsah balenia
Robotický vysávač: DEEBOT T50 MAX PRO OMNI
Cyklónový vysávač s nadstavcami: nie
Stanica a napájací kábel: all-in-one OMNI
Mopovacie handričky: 1 pár
Prachové vrecko: 1 ks
Bočná kefka: 1 ks
Filter: 1 ks
Technické údaje
Hlučnosť: 65 dB
Prechádza prahy a prekážky do výšky: 2,2 cm
Rozmery (d x š x v)
Robotický vysávač: 35,3 x 35,1 x 9,8 cm
Stanica: 35 x 47,7 x 53,3 cm
Balenie: 59 x 38 x 40,5 cm
Hmotnosť
Robotický vysávač: 4,6 kg
Stanica: 7,6 kg
Balenie: 17 kg
| Funkcia AI | Áno |
|---|---|
| Typ prístroja | Robotický vysávač s mopom 2v1 |
| Typ vysávača | Robotický |
| Stupeň výkonu | Automatický |
|---|
| Smart | Áno |
|---|---|
| Hlučnosť | 65 dB |
| Podtlak | 18,5 kPa |
| Objem nádoby na prach vo vysávači | 3 l |
| Objem nádoby na čistú vodu v stanici | 4 l |
| Objem nádoby na špinavú vodu v stanici | 4 l |
| Typ stanice | S vysypávaním prachu |
| Typ navigácie a vyhýbaniu sa prekážkam | Laserová (LiDAR) |
| Kapacita batérie | 6400 mAh |
| Umývateľný výstupný filter | Nie |
| S aplikáciou | Áno |
|---|
| Objemvrecka v stanici | 3,0 l |
|---|---|
| Objem nádoby na čistu vodu | 4,0 l |
| Objem nádoby na špinavú vodu | 4,0 l |
| Mikro filter | Áno |
| Dokovacia stanica | S čistením |
| Rotačná kefa | Áno |
| Typ filtra | Mikro filter |
| Typ navigácie | Laserová |
| Ďalšia výbava | Rotačná kefa |
| Funkcie | Smart ovládanie cez aplikáciu, Plánovanie upratovania, Ochrana proti pádu zo schodov, Ochrana proti namotávaniu kábla, Nastaviteľná intenzita mopovania, Editácia máp a miestností v aplikácii, Automatické zvýšenie výkonu na koberci, Automatické zdvíhanie mopu na koberci |
|---|---|
| Spôsob mopovania | Vysáva alebo mopuje, Vysáva a mopuje zároveň |
| Hlasové ovládanie | Angličtina |
| Doba nabíjania | 3,5 h |
|---|---|
| Výdrž batérie | 320 min |
| Výška | 9,80 cm |
|---|---|
| Šírka | 35,30 cm |
| Hĺbka | 35,20 cm |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
