Robotický vysávač, sací výkon 16600 Pa, batéria 225 min, ZeroTangle™ 3.0, OZMO™ Roller, Auto-Lift Mopping, All-In-One stanica OMNI, TruEdge™ 2.0


Čistenie TruEdge™ 2.0

Sací výkon

Systém

Navigácia
Kliknite na to, čo vás zaujíma
Nečistoty nemajú šancu

Začal vám všadeprítomný prach a smietky prerastať cez hlavu? Nastal čas povolať šampióna v ťažkej váhe, ktorý si s neporiadkom hravo poradí.
Vďaka technológii BLAST™ a saciemu výkonu 16 600 Pa vysávač ECOVACS DEEBOT X9 PRO OMNI čistí koberce až o 80 % účinnejšie, pričom zachytí 100 % veľkých častíc.

Nenamotajú sa!
Zoznámte sa s technológiou ZeroTangle™ 2.0, vďaka ktorej sú starosti so zamotanými vlasmi a chlpmi vecou minulosti.
Špeciálny dizajn hlavnej kefy a špirálovej bočnej kefky ARClean znižuje namotávanie na 0 %, čím vám ušetrí množstvo námahy a času pri údržbe a čistení vysávača ECOVACS DEEBOT X9 OMNI.

Dokonalá starostlivosť o koberce
Doprajte svojim kobercom takú profesionálnu starostlivosť, akú si zaslúžia. Funkcia „čistiť koberce ako prvé“ zaistí, že sa najskôr povysávajú a až následne sa spustí mopovanie.
Pre dôkladnejšie čistenie kobercov zvoľte režim „čistiť koberce do hĺbky“ - vysávač DEEBOT X9 OMNI zvýši účinnosť vysávania na maximum a zanechá koberce dokonale čisté.
Čistota bez kompromisov

Hľadáte vysávač, ktorý sa dostane aj do tých najťažšie prístupných miest?
Spoľahnite sa na ECOVACS DEEBOT X9 OMNI, ktorého výsuvný čistiaci valec a bočná kefka ARClean dosiahnu vďaka technológii TruEdge™ 2.0 až po okraj stien.
Vďaka úplne novému TruEdge™ 3D senzoru čistí tento vysávač skutočne blízko okrajov, a to bez nárazov alebo poškodenia nábytku a stien.

Nekompromisná čistota podláh
Bojujete denne s lepkavými a odolnými nečistotami na podlahách? Systém rotujúceho valca OZMO™ ROLLER vám podá pomocnú ruku.
Kombinácia vysokej rotácie valca (220 ot./min.), 16 trysiek a jedinečnej žmýkacej stierky zabezpečí hĺbkové čistenie, vďaka čomu budú povrchy vo vašej domácnosti dokonale čisté.

Kompletná starostlivosť o podlahy
Keď technológia Auto-Lift Mopping pomocou ultrazvukového senzora rozpozná koberce, zdvihne rotujúci valec o 10 mm, čím ich ochráni pred namočením a znečistením.
V prípade starostlivosti o koberce technológia Suction Boost maximalizuje sací výkon, aby ich robot DEEBOT X9 OMNI mohol povysávať do hĺbky.
Vidí, obíde, uprace

Rozhádzané hračky, pohodené topánky, vratká lampa či zabudnutá nabíjačka - nič z toho pre vysávač DEEBOT X9 PRO OMNI nepredstavuje problém.
Spoľahnite sa na technológiu AIVI® 3D 3.0, ktorá prináša revolúciu vo vyhýbaní sa prekážkam a priestor okolo nich vyčistí bez zaváhania.
Kombinácia AI a Vision-Language Modelu vám poskytne všestrannosť a presnú detekciu všetkých objektov v okolí, čo zaručí plynulé a bezpečné vysávanie.

Navigácia pomocou AI
Technológia AINA 2.0 a umelá inteligencia sa postará o to, že vysávač DEEBOT X9 PRO OMNI už nič nezaskočí.
Či už pôjde o pohybujúce sa prekážky, alebo zmeny prostredia, robot sa okamžite prispôsobí a naplánuje najlepšiu trasu čistenia.

Škvrna zameraná a zneškodnená
Počujete to? To je vysávač DEEBOT X9 PRO OMNI, ktorý prichádza na scénu, aby vo vašej domácnosti konečne nastolil dokonalý poriadok.
Pomocou kamery a AI cielene vyhľadáva škvrny, vyhodnotí ich závažnosť a ako správny inteligentný predátor zaútočí s chirurgickou presnosťou, aby ich odstránil.

Posvieti si na to
Medzi vami a dokonalou čistotou už nič nestojí v ceste - ani nízky nábytok či tmavé kúty.
Vďaka plne zabudovanému LiDARu dosahuje vysávač DEEBOT X9 PRO výšku iba 9,8 cm. Spolu s prídavným LED osvetlením tak zaistí dokonalú čistotu pod nízkym nábytkom či posteľou.

Nič ho nezaskočí
Či už sú to cereálie na podlahe, alebo čerstvá škvrna od džúsu, vysávač DEEBOT X9 PRO OMNI sa vďaka systému Dry-Wet Separation nenechá zaskočiť.
Automaticky zdvihne hlavnú a bočnú kefu, aby sa štetiny neznečistilii, zatiaľ čo pri suchých nečistotách zdvihne iba bočnú kefku, aby zabránil rozhadzovaniu nečistôt do strán.
Plne automatizovaná starostlivosť o čistotu

Vychutnajte si až 150 dní bezúdržbového a hygienického upratovania vysávača DEEBOT X9 PRO OMNI, ktoré vám prináša OMNI stanica s inovatívnym systémom samočistenia.
Stanica vyprázdni prach z vysávača, doplní vodu a presne nadávkuje čistiaci prostriedok. Absolútny komfort dopĺňa automatické čistenie mopov, ktoré následne vysuší.

Už žiadne ručné žmýkanie mopov
Spája sa vám údržba umývacieho valca s mokrými rukami? So stanicou OMNI môžu konečne zostať suché!
Stanica umýva čistiaci valec vysávača DEEBOT X9 OMNI horúcou vodou s riadenou teplotou 40-75 °C, čím odstráni všetku mastnotu a nečistoty a zanechá ho hygienicky čistý.

Suchý valec, suché ruky
Ste zvyknutí vešať umyté handričky z mopu po byte a čakať, kým uschnú? OMNI stanica sa o proces sušenia postará za vás.
Počas fázy automatického sušenia sa valec suší teplým vzduchom s teplotou až 63 °C, pričom už za 2 hodiny je úplne suchý, bez baktérii a zápachu.
Vyslovte želanie a on poslúchne

Patríte medzi ľudí, ktorí majú radi všetko pevne vo svojich rukách? V tom prípade je vylepšené hlasové ovládanie YIKO GPT stvorené práve pre vás!
Vďaka generatívnej AI poháňanej veľkým jazykovým modelom vysávač ECOVACS DEEBOT X9 OMNI rozumie vašim požiadavkám a okamžite ich vykoná.

Pre váš pokoj na duši
Nechali ste domáceho miláčika bez dozoru a počas pracovného dňa teraz rozmýšľate nad tým, ako sa mu darí?
Vysávač DEEBOT X9 PRO OMNI vás s ním pomocou funkcie Video Manager a 960p kamery okamžite spojí a vy tak získate istotu, že je v poriadku.

Až 225 min. nepretržitého čistenia
Zoznámte sa s 6 400 mAh batériou, ktorá umožní vysávaču DEEBOT DEEBOT X9 OMNI na jedno nabitie bez námahy vyčistiť celú vašu domácnosť.
Ak by sa robot počas čistenia vybil, vďaka technológii Smart Charge sa vráti do stanice a nabije sa len na takú kapacitu, ktorá je potrebná na dokončenie vysávania.
| Sací výkon | 16600 pa |
|---|
| Hlučnosť | 65 dB |
|---|---|
| Objem nádoby na čistú vodu v stanici | 4 l |
| Objem nádoby na špinavú vodu v stanici | 2 l |
| Počet bočných kief | 1 |
| Typ stanice | S automatickým čistením mopov |
| Typ navigácie a vyhýbaniu sa prekážkam | Laserová (LiDAR) |
| Kapacita batérie | 6400 mAh |
| S aplikáciou | Áno |
|---|
| Objemvrecka v stanici | 3,0 l |
|---|---|
| Dokovacia stanica | S čistením |
| Typ filtra | Mikro filter |
| Typ navigácie | Laserová |
| Kompatibilita | Ecovacs Home |
|---|---|
| Funkcie | Automatické zdvíhanie mopu na koberci, Automatické zvýšenie výkonu na koberci, Editácia máp a miestností v aplikácii, Nastaviteľná intenzita mopovania, Ochrana proti namotávaniu kábla, Ochrana proti pádu zo schodov, Plánovanie upratovania, Smart ovládanie cez aplikáciu |
| Spôsob mopovania | Vysáva a mopuje zároveň |
| Hlasové ovládanie | Angličtina |
| Doba nabíjania | 3,0 h |
|---|---|
| Výdrž batérie | 225 min |
| Výška | 9,80 cm |
|---|---|
| Šírka | 35,30 cm |
| Hĺbka | 35,20 cm |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
