Vstavaná umývačka riadu - 60 cm; Airdry / QuickSelect / GlassHolder; En.trieda: D; Počet sád: 14; Hlučnosť (dB): 42; Satelitné rameno: Áno; Príborová zásuvka: Áno; Motor: Invertor motor so zárukou 10 rokov; Osvetlenie na podlahe: Dvojfarebný indikátor;
Zľavový kupón
Vstavaná umývačka riadu ELECTROLUX
Všetok príbor a náčinie umyté naraz v zásuvke MaxiFlex
Zásuvka MaxiFlex je navrhnutá pre príbor a kuchynské náčinie rôznych tvarov a veľkostí.
Či už pri varení použijete naberačky, obracačky, alebo metličky, do extra hlbokej a extra flexibilnej zásuvky s posuvnými priečkami ich umiestnite úplne jednoducho.
Maximálne pokrytie so systémom SatelliteClean®
Sprchovacie rameno SatelliteClean® dosahuje až trikrát lepšie výsledky umývania než bežné rameno.
Dvojitá rotácia a neustále meniaci sa uhol sprchovania zabezpečujú perfektne umytý a žiarivo čistý riad.
Rýchle nastavenie programu s ovládaním QuickSelect
Intuitívne ovládanie QuickSelect predstavuje jednoduchý spôsob, ako zvoliť a spustiť umývací program.
Posunutím prsta nastavíte dĺžku programu a v prípade potreby dotykom pridáte rôzne voliteľné funkcie. Je to absolútne jednoduché.
Každý pohár je zaistený s držiakom GlassHolder
Držiak GlassHolder, umiestnený v spodnom koši umývačky, je bezpečným miestom pre vaše vysoké poháre.
Úchopy SoftGrips držia poháre jemne a bezpečne na mieste, zatiaľ čo hroty Softspikes pohárom poskytujú podperu.
Držiak pojme až 4 poháre.
Zároveň môže byť upravený pre rôzne šírky pohárov.
Ukazovateľ stavu umývania
Umývačka vás prostredníctvom svetelného ukazovateľa Beam on floor v tichosti informuje o aktuálnom stave umývacieho programu.
Zvukovú signalizáciu môžete ľahko prepočuť, ale svetelný ukazovateľ na podlahe pod spotrebičom neprehliadnete.
Keď svieti červená, program beží, keď zelená, je riad umytý.
Energetická trieda D
Spotreba energie 100 cyklov/kWh 85
Menovitá kapacita (ECO) 14
Spotreba vody na cyklus (ECO) 10,5
Doba trvania program ECO 4:00
Třída emisí hluku šířeného vzduchem B
Hlučnost dB(A) 42
8 programy
3 teploty
Umývacie programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie
Spotreba vody a energie: 10,5 litrov
účinnosť umývania / sušenia: A / A / A
Systém sušenia: AirDry
Možnosť odloženia štartu o 1 až 24 hodín
Indikátor soli a leštidla
Ukazovatele funkcií: dvojfarebný svetelný ukazovateľ na podlahe , budík, posunutý štart 1-24 hodín, fáza sušenia, GlassCare, Machine Care, vybraný program, leštidlo, soľ, XtraPower
Výškovo nastaviteľný horný košík, dokonca i plne naložený
Horný košík s: 2 modré mäkké pogumované hroty na pridržiavanie skla, sklopné držiaky na poháre, plastová farebná rukoväť
Dolný košík s: 2 sklopné držiaky na taniere, GlassHolder, plastová farebná rukoväť
Systém sušenia: AirDry
Typ motora: Invertor
Programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie
tý štart, zostávajúci čas, servisný kód
Vnútorné osvetlenie: Nie
Ukazovateľ na podlahe: červený a zelený
Vybavenie dolného koša: 2 sklopné držiaky na taniere, GlassHolder, plastová farebná rukoväť
Vlastnosti horného koša: 2 modré mäkké pogumované hroty na pridržiavanie skla, sklopné držiaky na poháre, plastová farebná rukoväť
Zabudovateľné rozmery V(min/max)xŠxH (mm): 820/880 x 600 x 550
| Typ prístroja | Vstavaná umývačka riadu |
|---|
| Počet programov | 8 |
|---|---|
| Čas trvania programu ECO | 4:00 |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Emisná trieda hluku | B |
| Hlučnosť | 42 dB |
| Počet súprav | 14 |
| Možnosť umiestnenia | Plne integrovaná |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Aquastop | Nie |
| Špeciálne funkcie | GlassCare |
|---|---|
| Špeciálne funkcie | Automatické otváranie dvierok |
| Odložený štart/koniec | Áno |
| Počet teplôt | 3 |
| Autoprogram | Áno |
| Signalizácia priebehu umývania | LED diódy |
| Zásuvka na príbory | Áno |
| Automatické otváranie dverí | Áno |
| Energetická trieda | D |
|---|---|
| Spotreba vody | 10,5 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 85 kWh |
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 82-90x60x55 cm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šírka | 59,60 cm |
| Hĺbka | 55,00 cm |
| Hmotnosť | 40,0 kg |
| Výška balenia | 864,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 635,00 mm |
| Hĺbka balenia | 680,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 41000,00 g |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.




