Kým komplexný Smart prvok je uživateľsky intuitívny, váha ako taká funguje veľmi jednoducho. Ak sa chcete "len odvážiť" postavíte sa na bezpečnostné 6 mm sklo, čím sa automaticky zapne, odváži s presnosťou na 100 g a po zostupení z váhy sa následne sama vypne.
Analytická osobná váha ETA Vital Fit, smart aplikácia Vital Body Plus, meranie 18 telesných charakteristík, váživosť do 180 kg, vážiaca plocha so 6 mm bezpečnostným sklom, automatické zapnutie a vypnutie, synchronizácia s Google Fit, Apple Health, Fitbit



Jednoduchá, dizajnová a v kvalitnom vyhotovení

Inteligentná a analytická osobná váha
Úspešnosť zdravého životného štýlu nemusí byť vždy pre nás jednoznačná. Smart pomocníci ako osobná váha ETA Vital Fit slúžia na utvrdenie v správnosti, že si naše telá skutočne nažívajú v zdraví.
Spárujte zariadenie s slovensky lokalizovanou aplikáciou Vital Body Plus (Andoird aj iOS) a váha začne za vás sledovať, analyzovať a komentovať dáta z viac ako 18 rôznych telesných charakteristík.

Vital Body Plus s množstvom vymožeností
Apka je zdarma, ale poskytuje bohatú plejádu funkcií a možností. Synchronizujte (automaticky uložené cloudové) dáta s Google Fit, Apple Health či Fitbit. Stanovujte si ciele a zdieľajte svoje pokroky na ceste k zdravému životu s ostatnými.
S apkou Vital Body Plus môžete odmerať napr. viscerálny tuk, telesný tuk, podkožný tuk, vodu v tele, svalovinu, hodnotenie postavy, stupeň obezity, BMI, hodnotu minimálneho kalorického príjmu a mnohé ďalšie.

Nezaradené:
Meranie a analýza: hmotnosti, hmotnosti kostí, svaloviny, tuku v tele, vody v tele
Nosnosť: 180 kg
Presnosť váženia: 100 g
Ukazovateľ: digitálny
Typ batérie: AAA
Počet batérií: 3
Batéria súčasťou balenia: áno
SMART: áno
Typ osobnej váhy: diagnostická
Rozmery produktu:
Šírka: 30.5 cm
Výška: 2.5 cm
Hĺbka: 30.5 cm
Hmotnosť: 1.53 kg
Rozmery balíka:
Šírka: 32.5 cm
Výška: 3.5 cm
Hĺbka: 32 cm
Hmotnosť: 1.85 kg
| Typ | AAA - Mikrotužková - R03 |
|---|---|
| Typ váhy | Digitálna diagnostická (s funkciami) |
| Typ prístroja | Osobná váha |
| Vlastnosti | Smart |
|---|---|
| Max. nosnosť | 180,0 kg |
| Jednotky | kg, lb, st |
| Presnosť váženia | 100 g |
| S aplikáciou | Áno |
|---|
| Funkcie | Automatické zapnutie a vypnutie, Párovanie s mobilnou aplikáciou |
|---|---|
| Auto ON/OFF | Áno |
| Napájanie | Batéria |
|---|
| Výška | 2,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 30,50 cm |
| Hĺbka | 30,50 cm |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Farba | Biela |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
