Pákový kávovar, espresso, tlak 15 bar, konštantná teplá voda, 1 alebo 2 šálky naraz, elegantný estetický dizajn, parná tryska, gumové protišmykové stabilné nožičky, čierna nerez
Odporúčané služby
169,90 €
138,13 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Pákové espresso
Krups XP384E10
Espresso s dokonalou cremou díky 15barovému tlaku čerpadla a bojleru, který zajišťuje konstantní teplotu vody pro vynikající extrakci
Jeden šálek, dva šálky nebo mléčná pěna – nakloněný ruční výběr stroje na espresso směřující dopředu vám dává intuitivní ovládání na dosah ruky
Elegantní estetický a černý povrch se skutečně moderním vzhledem – plus velké gumové nožičky pro stabilitu a chytré uložení vašich filtrů
Bez námahy napěněné mléko pro krémové cappuccino a další díky parní trysce vestavěné v kávovaru na espresso
Šálek po šálku bez doplňování díky praktické nádrži na vodu o objemu 2 l, s předním okénkem hladiny vody a odnímatelným designem pro snadnou manipulaci
Snadné odstranění kávové sedliny bez nechtěné ztráty filtru v koši díky chytrému designu háčku na portafiltru
Výběr mezi čerstvou nebo předem namletou kávou nebo ESE-pod kávou a výběr ze 3 filtrů obsažených v balení – jeden šálek, dva šálky nebo ESE-pod
Správný šálek pro správný nápoj – důmyslný a přitom kompaktní ruční kávovar na espresso pojme jakýkoli šálek nebo hrnek na espresso, který si vyberete
Součást balení: kávovar, dávkovací lžička s pěchovadlem, filtr na 1 šálek, filtr na 2 šálky, filtr ESE-pod, držák filtru
Rozměry (V x Š x H) 38,6 x 29,6 x 40 cm
Hmotnost (g) 3200
Barva černá nerez
Krups XP384E10
Espresso s dokonalou cremou díky 15barovému tlaku čerpadla a bojleru, který zajišťuje konstantní teplotu vody pro vynikající extrakci
Jeden šálek, dva šálky nebo mléčná pěna – nakloněný ruční výběr stroje na espresso směřující dopředu vám dává intuitivní ovládání na dosah ruky
Elegantní estetický a černý povrch se skutečně moderním vzhledem – plus velké gumové nožičky pro stabilitu a chytré uložení vašich filtrů
Bez námahy napěněné mléko pro krémové cappuccino a další díky parní trysce vestavěné v kávovaru na espresso
Šálek po šálku bez doplňování díky praktické nádrži na vodu o objemu 2 l, s předním okénkem hladiny vody a odnímatelným designem pro snadnou manipulaci
Snadné odstranění kávové sedliny bez nechtěné ztráty filtru v koši díky chytrému designu háčku na portafiltru
Výběr mezi čerstvou nebo předem namletou kávou nebo ESE-pod kávou a výběr ze 3 filtrů obsažených v balení – jeden šálek, dva šálky nebo ESE-pod
Správný šálek pro správný nápoj – důmyslný a přitom kompaktní ruční kávovar na espresso pojme jakýkoli šálek nebo hrnek na espresso, který si vyberete
Součást balení: kávovar, dávkovací lžička s pěchovadlem, filtr na 1 šálek, filtr na 2 šálky, filtr ESE-pod, držák filtru
Rozměry (V x Š x H) 38,6 x 29,6 x 40 cm
Hmotnost (g) 3200
Barva černá nerez
Všeobecné
| Typ espressa | Pákové |
|---|---|
| Typ prístroja | Pákový kávovar |
Vlastnosti
| Použitie mletej kávy | Áno |
|---|---|
| Objem zásobníka vody | 2,0 l |
| Tlak | 15 bar |
Výbava
| Kávomlynček | Nie |
|---|---|
| Tryska na paru | Áno |
| Displej | Nie |
| Počet sít v balení | 3 KS |
Funkcie
| Aróma systém | Nie |
|---|---|
| Auto-cappuccino | Nie |
| Auto odvápňovanie | Áno |
| Funkcia horúca voda | Áno |
| Nahrievanie šálok | Nie |
Energetické parametre
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Príkon | 1140 W |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 38,60 cm |
|---|---|
| Šírka | 29,60 cm |
| Hĺbka | 40,00 cm |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
Farba
| Farba | Čierna, Strieborná |
|---|
4 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
Odporúčané články
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.