- 15,6" IPS displej s rozlíšením FullHD (1920 × 1080)
- 6-jadrový procesor AMD Ryzen 5 220, 12 vlákien
- frekvencia procesora 3,2 GHz, boost až 4,9 GHz
- 16 GB operačná pamäť DDR5
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- dedikovaná grafika NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB
- operačný systém Windows 11 Home
- hmotnosť 2,4 kg
Zľavový kupón

Herný notebook LOQ 15AHP10 (83JG009GCK), Luna Grey

Sila na každú bitku
Vstupte do světa epických dobrodružství s herním notebookem Lenovo LOQ 15AHP10. Hry na něm krásně pojedou díky 6jádrovému procesoru AMD Ryzen 5 220. S výkonem mu ještě pomůže 16GB operační paměť. 60Wh baterie vás jen tak nenechá na holičkách – hrát tak můžete dlouhé hodiny bez hledání zásuvky. A díky 170W nabíječce se rychle dostanete na maximální kapacitu.

Reflexy rýchlejšie než súper
Svoje oblíbené hry budete moc hrát na ty nejvyšší detaily díky výkonné dedikované grafice NVIDIA GeForce RTX 5050 s 8GB pamětí. Navíc si vychutnáte i ray tracing – realistickou simulaci paprsků světla. Nvidia Reflex 2 s technologií Frame Warp zase snižuje odezvu systému tím, že hru renderuje podle pohybu myši. Získáte tak extrémně rychlou odezvu, přesné zaměřování a maximální jistotu při každém výstřelu. Aplikace NVIDIA Broadcast využívá AI ke zlepšení kvality livestreamů, videohovorů i hlasové komunikace.

Jas aj za slnečného dňa
O to, aby všetko vyzeralo skutočne krásne, sa stará 15,6" IPS displej s rozlíšením FullHD (1920 × 1080). Hrať môžete aj za slnečného dňa vďaka jasu až 300 nitov a antireflexnému vyhotoveniu. To všetko s obnovovacou frekvenciou 144 Hz, takže nad svojimi protivníkmi budete mať nezanedbateľnú výhodu. Notebook navyše podporuje 100 % sRGB gamut takže farby sú sýte a realistické. S technológiou Low Blue Light sa nemusíte báť, že by ste z dlhého sledovania obrazovky mali unavené oči.

Odozva, ktorú ucítite
Hranie nie je len o grafike – zásadnú úlohu zohráva aj zvuk. Technológia Nahimic Audio spolu s 2 reproduktormi vylepšenými pomocou umelej inteligencie vám ponúknu priestorový zvuk s výraznými basmi, ktorý pozdvihne hranie, filmy aj hudbu na úplne novú úroveň. Aby bol váš herný zážitok kompletný, nechýba ani plnohodnotná 24-zónová podsvietená klávesnica s pohodlnými spínačmi, ktoré zaisťujú konzistentnú odozvu pri každom stlačení. Dopĺňa ju presný Mylar touchpad a numerický blok. A aby sa pri práci veľmi nezapotil, je vybavený vysoko účinným chladením LOQ Cooling. Aj pri intenzívnom hraní tak zostane chladný a tichý.

Rýchle porty na každý deň
Všetky vaše súbory a hlavne hry sa pohodlne zmestia na 1 TB SSD disk. A s predinštalovaným operačným systémom Windows 11 Home sa môžete pustiť do hrania hneď, ako počítač vybalíte z krabice a prejdete základným nastavením. LOQ 15AHP10 ponúka pestré možnosti pripojenia – niekoľko USB-A portov, ktoré zaistia prenosovú rýchlosť až 5 Gb/s. Cez jedno USB-C s rýchlosťou až 10 Gb/s môžete notebook aj nabíjať. Rovnako tak ho využijete ako DisplayPort 1.4 na pripojenie monitora. Nechýba ani HDMI 2.1 alebo 3,5 mm jack na slúchadlá. K internetu sa pripojíte cez RJ-45 alebo WiFi 6. Samozrejmosťou je aj Bluetooth 5.3.
| Funkcia AI | Nie |
|---|---|
| Použitie | Herný |
| Part Number | 83JG009GCK |
| Intel Optane | Nie |
|---|---|
| Operačná pamäť | 16,00 GB |
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiska | 1000 GB |
| Kapacita batérie Wh | 60 |
|---|
| Displej | Antireflexný |
|---|---|
| Rozlíšenie panelu | 1920 × 1080 |
| Dotykový displej | Nie |
| Uhlopriečka displeja | 15,60 " . |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Svietivosť displeja | 300 Nits |
| Typ displeja | IPS |
| Počet jadier procesora | 6 |
|---|---|
| Procesorový rad | Ryzen 5 |
| Model procesora | Ryzen 5 220 |
| Základná frekvencia procesora | 3,20 GHz |
| Frekvencia procesora boost | 4,90 GHz |
| Výrobca procesora | AMD |
| Sieťový procesor (NPU) | Nie |
|---|
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
|---|---|
| Mechanika | Nie |
| Výbava | Webkamera, Port pre slúchadlá a mikrofón, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica |
| Predinštalovaný Microsoft 365 Personal | Skúšobná verzia |
|---|---|
| Operačný systém | Windows 11 Home |
| Typ grafickej karty | Dedikovaná |
|---|---|
| Grafika | GeForce RTX 5050 |
| Výrobca grafiky | NVIDIA |
| Pamäť grafickej karty (GB) | 8 GB |
| Podsvietenie klávesnice | Áno |
|---|
| Počet USB-A | 3 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikácia | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | 802.11ax |
| Rozhranie | USB-C, USB-A, RJ-45, HDMI |
| Materiál konštrukcie | Plastový |
|---|---|
| Konštrukcia | Pevná |
| Výška | 2,39 cm |
|---|---|
| Šírka | 35,99 cm |
| Hĺbka | 25,87 cm |
| Hmotnosť | 2,4 kg |
| Farba | Šedá |
|---|
| Obsah balenia | Nabíjačka |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.