Najnovšia a jedinečná technológia širokého farebného gamutu od LG, ktorá nahrádza technológiu Quantum Dot, zaisťuje vyššiu mieru reprodukcie farieb.
Varianty produktu
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


Úplne nové dynamické QNED farby

MiniLED využíva nový alpha AI procesor
Získajte jasný, detailný obraz a vylepšený kontrast vďaka presnému riadeniu svetla pomocou technológie MiniLED a Advanced Local Dimming.

Inteligentnejší a výkonnejší NOVÝ alpha AI procesor
Procesor s umelou inteligenciou dokáže rozpoznávať obsah podľa žánru. Na základe týchto informácií poskytuje najoptimálnejšie nastavenie kvality obrazu, aby bola zaistená lepšia hĺbka a detaily.

AI Picture Pro oživí každú snímku
Funkcia AI Super Upscaling a Dynamic Tone Mapping Pro analyzujú prvky každej snímky a zvyšujú rozlíšenie, jas, hĺbku a čistotu.

Ovládač AI Magic Remote dopĺňa AI skúsenosť
Ovládajte TV ľahko pomocou ovládača AI Magic Remote – nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenia! Vďaka pohybovému senzoru a skrolovaciemu koliesku ho môžete používať ako myš typu air mouse alebo jednoducho zadávať hlasové príkazy.

AI Voice ID
LG AI Voice ID rozpoznáva jedinečný hlasový prejav každého užívateľa a ponúka personalizované odporúčania v okamihu, keď prehovoríte.

AI Chatbot
Komunikujte s AI Chatbotom prostredníctvom ovládača AI Magic Remote a vyriešte všetko od konfigurácie nastavení až po odstraňovanie problémov Umelá inteligencia rozumie zámerom užívateľa a poskytne riešenie.

AI Clear Sound
Presná korekcia tónov zvyšuje čistotu zvuku pre výnimočný zvukový zážitok.

Dynamic Sound Booster využívajúci výkon AI procesora
Spracovanie s umelou inteligenciou vylepšuje zvuk televízora a prináša silnejší zvukový zážitok.

Super tenký design
Štíhly dizajn vnesie do vášho priestoru rafinovaný nádych.

Dolby Vision a režim Ambient FILMMAKER MODE
Užite si kino podľa predstáv režiséra vďaka Dolby Vision a režimu FILMMAKER MODE s funkciou kompenzácie okolitého svetla, ktorá udržuje obraz čo najbližšie k jeho pôvodnej podobe.

Dolby Atmos
Nechajte sa obklopiť realistickým priestorovým zvukom, aby ste mali pocit, že ste v centre diania.

Aktualizácie po dobu 5 rokov s programom webOS Re:New
Kompletné aktualizácie a výhody najnovších funkcií a softvéru. Ako držiteľ ocenenia CES Innovation Award v kategórii kyberbezpečnosti vám systém webOS zaisťuje bezpečie vášho súkromia a dát.
Ako vybrať televízor?
Pomôžeme vám zorientovať sa vo všetkých moderných funkciách a vybrať televízor presne podľa vašich potrieb. Prečítajte si náš informáciami nabitý článok.
Technické parametre:
Obraz a zvuk
Typ obrazovky: LED
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorov: 20 W
Kvalita obrazu: DOLBY VISION, HDR10, HLG, Lokálne stmievanie, UHD UPSCALER
Operačný systém: WebOS
Uhlopriečka v palcoch/cm: 50"/126 cm
Rozlíšenie: 4K - UHD 3840 × 2160
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
LED podsvietenie: EDGE
Spotreba
Spotreba energie/1000h SDR: 60
Spotreba energie/1000h HDR: 90
Energetická trieda: F
Energetická trieda HDR: G
Multimédiá a tunery
TV tunery: DVB-T2 HEVC/DVB-C/DVB-S2
Tuner pozemnej TV (DVB-T): DVB-T2 HEVC
Tuner káblovej TV (DVB-C): DVB-C
Satelitný tuner (DVB-S): DVB-S2
Prehráva z USB: Foto, Hudba, Video
Záznam TV vysielania na USB
Konektivita
4x HDMI
2x USB
RJ45
WiFi: Integrovaná
Ethernet (LAN)
EKO senzor
Časovač vypnutia
DLNA
CI slot
HbbTV (červené tlačidlo)
SPDIF
Obraz v obraze (PIP)
Bluetooth pripojenie slúchadiel
Vlastná hlasitosť slúchadiel
Komunikácia
Wi-Fi
Bluetooth
DLNA
Miracast
Chromecast
Apple Airplay 2
Ďalšie funkcie
Skylink Fast Scan
Calman
Filmmaker mode
Herné funkcie
120Hz Game Accelerator
AMD FreeSync Premium
Game mode
Game bar
VRR
Auto Game Mode (ALLM)
HGiG
XBOX Game App
Špeciálne funkcie
LG 4K QNED evo Mini LED TV
Procesor 8 AI
Rozšírený rozsah farieb Dynamic QNED Color
Dolby Vision
Zvuk 8 AI Sound PRO
Rozmery a hmotnosť
Stojan: Stredová noha
Rozstup nôh: 50 cm
Rozmer pre uchytenie (VESA): 200 × 200
Rozmery s podstavcom (VxŠxH): 72,1 x 112,3 x 26 cm
Rozmery bez podstavca (VxŠxH): 65.2 x 112.3 x 2.97 cm
Hmotnosť: 16.8 kg
| Typ prístroja | QNED televízor |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Uhlopriečka v palcoch/cm | 50" / 126 cm |
|---|---|
| Uhlopriečka v palcoch | 50,0 " . |
| Uhlopriečka v cm | 126,00 cm |
| Frekvencia | 60 Hz |
|---|---|
| Vysoké rozlíšenie | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Kvalita obrazu | HDR10, Dolby Vision |
| LED podsvietenie | Mini LED |
| Typ obrazovky | QNED |
| Stojan | Stredová noha |
|---|
| Satelitný tuner (DVB-S) | DVB-S2 |
|---|---|
| Duálny tuner | Nie |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T) | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C) | DVB-C |
| CI slot | Áno |
|---|---|
| EKO senzor | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Operačný systém | WebOS |
|---|---|
| Aplikácie | YouTube Kids, YouTube, XBOX Gaming Pass, Voyo, T-Mobile TV GO, Twitch, TikTok, Telly, Spotify, Sledovanie.tv, SkyShowtime, Skylink Live TV, Seznam TV, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oneplay (pouze pro CZ), Oktagon.TV, O2 TV, Netflix, Magio Go, Magenta TV, Lepšie.TV, Kuki, iVysílání, HBO Max, HBO GO, FilmBox, Facebook, Disney Plus, Canal +, Apple TV, Antik TV |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Špeciálne funkcie | Procesor 8 AI, rozšířený rozsah barev Dynamic QNED Color, Dolby Vision, zvuk 8 AI Sound PRO |
|---|---|
| Časovač vypnutia | Áno |
| DLNA | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Prehráva z USB | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysielania na USB | Áno |
| Ďalšie funkcie | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode, Calman |
| SPDIF | Áno |
| Špeciálne funkcie | Dolby Vision |
| HBBTV | Áno |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Pripojenie slúchadiel | Nie |
| Wi-Fi | Integrované |
| USB | 2× |
| VGA | Nie |
| Komunikácia | Wi-Fi, Racast, DLNA, Chromecast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Áno |
| Energetická trieda HDR | G |
|---|---|
| Spotreba energie/1000h HDR | 90 kWh |
| Spotreba energie/1000h SDR | 60 kWh |
| Energetická trieda | F |
| Herné funkcie | XBOX Game App, VRR, HGiG, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM), AMD FreeSync Premium, 120Hz Game Accelerator |
|---|
| Systém reproduktorov | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorov | 20 W |
| Výška | 72,10 cm |
|---|---|
| Šírka | 112,30 cm |
| Hĺbka | 26,00 cm |
| Rozmery (VxŠxH) | 72,1 x 112,3 x 26 cm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH) | 65,2 x 112,3 x 2,97 cm |
| Hmotnosť | 16,8 kg |
| VESA uchytenie | 200 × 200 |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.