- energetická trieda E
- objem chladničky 234 l/mrazničky 110 l
- LG Smart invertorový kompresor
- technológia NatureFRESH
- zásuvka Moist Balance Crisper
- automatické odmrazovanie Total NoFrost
- technológie Multi Air Flow, DoorCooling a LinearCooling
- expresné chladenie, expresné mrazenie
- výška 186 cm

Kombinovaná chladnička LG GBV3100ESW

Na dlhšiu čerstvosť vašich potravín
Kombinovaná chladnička LG GBV3100ESW v bielej farbe prinesie do vašej kuchyne super moderný štýl. Pýši sa totiž minimalistickým dizajnom a špeciálne navrhnutými plochými dverami Zero Clearance. Tie sa dajú otvoriť v uhle 90°, pohodlne tak vyberiete všetky zásuvky a priehradky bez toho, aby ste museli chladničku otvárať dokorán. Poháňa ju Smart Inverter kompresor (BLDC), ktorý upravuje otáčky tak, aby efektívne chladil a zároveň šetril energiu. Jeho hlučnosť nepresiahne 35 dB, rušiť vás tak nebude ani pri spánku. Technológia NatureFRESH presného riadenia teploty a chladenia udrží vaše potraviny dlhšie čerstvé. Prehľadný vnútorný priestor je členený tak, aby bolo hneď na prvý pohľad jasné, čo sa nachádza. Nájdete v ňom aj zásuvku Moist Balance Crisper na udržanie optimálnej vlhkosti ovocia a zeleniny.

Praktické usporiadanie a Total NoFrost
Vnútri 234 l chladničky nájdete okrem štandardných 3 sklenených políc aj 2 boxy na zeleninu a 3 priehľadné poličky do dverí. Mraznička s objemom 110 l je umiestnená v spodnej časti a vo vnútri sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky. Mraziaci výkon činí 8 kg/24 hod a nechýba ani zásobník na ľad. Vďaka technológii Total NoFrost navyše nie je nutné spotrebič odmrazovať. Významne tiež obmedzuje množenie baktérií a plesní. LG GBV3100ESW spotrebuje za rok 267 kWh, preto sa radí do energetickej triedy E.

Kvalitne uchované zásoby
Chladnička disponuje špeciálnymi priechodmi vo dverách DoorCooling, ktoré po otvorení zaistia rýchlejšie schladenie. Funkcia Multi Air Flow pomocou rozšíreného prúdenia chladného vzduchu zaisťuje, aby vaše uskladnené potraviny zostali čo najdlhšie svieže, plné chuti a vitamínov. LinearCooling zase vyrovnáva teplotné výkyvy, čím tiež zabezpečí skvelú kvalitu potravín. Horné LED osvetlenie na strope vám potom poskytne dokonalý prehľad o všetkých zásobách. Chladnička LG GBV3100ESW sa ovláda dotykovo na prehľadnom displeji.
| Typ prístroja | Kombinovaná chladnička |
|---|
| Smart | Áno |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Emisná trieda hluku | B |
| Hlučnosť | 35 dB |
| Zameniteľné otváranie | Áno (zákazník) |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Počet políc | 3 |
| Antibakteriálna úprava | Áno |
| Pripojenie vody | Nie |
| Celkový objem | 344 l |
| Objem chladničky | 234 l |
| Objem mrazničky | 110 l |
| Počet priehradiek mrazničky | 3 |
| Umiestnenie mraziacej časti | Mraznička dole |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Počet dverí | 2 |
| Sklenené | |
| Biofresh (nulová) zóna | Áno |
| Domáci bar | Nie |
| Výrobník ľadu | Nie |
| Zásobník na vodu | Nie |
| Špeciálne funkcie | DoorCooling+ |
|---|---|
| No frost | Áno |
| Super chladenie | Áno |
| Super mrazenie | Áno |
| Prázdninový režim | Áno |
| Energetická trieda | E |
|---|---|
| Spotreba energie | 267,00 kWh |
| Akumulačná doba | 9 h |
| Mraziaci výkon | 8,0 kg/h |
| Výška | 186,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 59,50 cm |
| Hĺbka | 68,20 cm |
| Hmotnosť | 69,0 kg |
| Výška balenia | 1965,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 634,00 mm |
| Hĺbka balenia | 745,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 76000,00 g |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.