Procesor s umelou inteligenciou dokáže rozpoznávať obsah podľa žánru. Na základe týchto informácií poskytuje najoptimálnejšie nastavenie kvality obrazu, aby bola zaistená lepšia hĺbka a detaily.
Varianty produktu
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


Inteligentnejší a výkonnejší procesor alfa 8 AI Gen2

Dokonalá čierna farba aj vo svetlých alebo tmavých priestoroch
Technológia Perfect Black má certifikáciu UL a zaisťuje verné podanie čiernej farby pre zvýšenie vnímaného jasu a kontrastu, či už je okolo vás svetlo alebo tma.

Zažite Perfect Black OLED, iba s LG OLED
Certifikácia 100% objemu farieb a 100% vernosti farieb. Užite si presné a živé farby na obrazovke bez odrazov aj na slnku alebo v tmavom prostredí.

AI Picture Pro oživí každú snímku
Funkcia AI Super Upscaling a OLED Dynamic Tone Mapping analyzujú prvky každej snímky a zvyšujú rozlíšenie, jas, hĺbku a čistotu.

Ovládač AI Magic Remote dopĺňa AI skúsenosť
Ovládajte TV ľahko pomocou ovládača AI Magic Remote – nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenia! Vďaka pohybovému senzoru a skrolovaciemu koliesku ho môžete používať ako myš typu air mouse alebo jednoducho zadávať hlasové príkazy.

AI Voice ID
LG AI Voice ID rozpoznáva jedinečný hlasový prejav každého užívateľa a ponúka personalizované odporúčania v okamihu, keď prehovoríte.

AI Chatbot
Komunikujte s AI Chatbotom prostredníctvom ovládača AI Magic Remote a vyriešte všetko od konfigurácie nastavení až po odstraňovanie problémov Umelá inteligencia rozumie zámerom užívateľa a poskytne riešenie.

AI Clear Sound
Presná korekcia tónov zvyšuje čistotu zvuku pre výnimočný zvukový zážitok.

Dynamic Sound Booster využívajúci výkon AI procesora
Spracovanie s umelou inteligenciou vylepšuje zvuk televízora a prináša silnejší zvukový zážitok.

Tenký dizajn
Vneste do svojho priestoru moderný prvok s uhladeným designom, ktorý sa doň harmonicky začlení.

Špičkový herný zážitok
Zažite špičkové hranie vďaka kompatibilite s G-Sync, dobe odozvy pixelov 0,1 ms a technológiu AMD FreeSync Premium. Hrajte bez oneskorenia a rozmazania pohybu.

Dolby Vision a režim Ambient FILMMAKER MODE
Užite si sledovanie filmu tak, ako ho zamýšľal režisér, vďaka Dolby Vision a FILMMAKER MODE s funkciou kompenzácie okolitého svetla, ktorá sa prispôsobuje okolitému prostrediu a udržuje obraz čo najbližšie k jeho pôvodnej podobe.

Dolby Atmos
Nechajte sa obklopiť realistickým priestorovým zvukom, aby ste mali pocit, že ste v centre diania.

Aktualizácie po dobu 5 rokov s programom webOS Re:New
Kompletné aktualizácie a výhody najnovších funkcií a softvéru. Ako držiteľ ocenenia CES Innovation Award v kategórii kyberbezpečnosti vám systém webOS zaisťuje bezpečie vášho súkromia a dát.
Ako vybrať televízor?
Pomôžeme vám zorientovať sa vo všetkých moderných funkciách a vybrať televízor presne podľa vašich potrieb. Prečítajte si náš informáciami nabitý článok.
Technické parametre:
Obraz a zvuk
Typ obrazovky: OLED
Výkon reproduktorov: 20 W
Kvalita obrazu: DOLBY VISION, HDR10, HLG, UHD UPSCALER
Operačný systém: WebOS
Uhlopriečka v palcoch/cm: 48"/121 cm
Rozlíšenie: 4K - UHD 3840 × 2160
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
LED podsvietenie: OLED
Spotreba
Spotreba energie/1000h SDR: 65
Spotreba energie/1000h HDR: 109
Energetická trieda: G
Energetická trieda HDR: G
Multimédiá a tunery
TV tunery: DVB-T2 HEVC/DVB-C/DVB-S2
Tuner pozemnej TV (DVB-T): DVB-T2 HEVC
Tuner káblovej TV (DVB-C): DVB-C
Satelitný tuner (DVB-S): DVB-S2
Prehráva z USB: Foto, Hudba, Video
Záznam TV vysielania na USB
Konektivita
4x HDMI
2x USB
RJ45
WiFi: Integrovaná
Ethernet (LAN)
EKO senzor
Časovač vypnutia
DLNA
CI slot
HbbTV (červené tlačidlo)
SPDIF
Obraz v obraze (PIP)
Bluetooth pripojenie slúchadiel
Vlastná hlasitosť slúchadiel
Komunikácia
Wi-Fi
Bluetooth
DLNA
Miracast
Chromecast
Apple Airplay 2
Ďalšie funkcie
Skylink Fast Scan
Calman
Filmmaker mode
Filter modrého svetla
Herné funkcie
120Hz Game Accelerator
AMD FreeSync Premium
Game mode
Game bar
Nvidia G-SYNC
VRR
Auto Game Mode (ALLM)
HGiG
XBOX Game App
Špeciálne funkcie
Panel OLED
Procesor 8 AI
Podpora Matter
WOW Orchestra (reprodukcia zvuku z TV a Sound Baru súčasne), Funkcia Always ready (Vždy pripravený)
Frekvencia obrazu v hernom režime VRR – 120Hz
Rozmery a hmotnosť
Stojan: Bočné nohy
Rozteč nôh: 93,3 cm
Rozmer pre uchytenie (VESA): 300 × 200
Rozmery s podstavcom (VxŠxH): 68,4 x 107 x 23,5 cm
Rozmery bez podstavca (VxŠxH): 62 x 107 x 4.59 cm
Hmotnosť: 11,7 kg
| Typ prístroja | OLED televízor |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Uhlopriečka v palcoch/cm | 48" / 121 cm |
|---|---|
| Uhlopriečka v palcoch | 48,0 " . |
| Uhlopriečka v cm | 121,00 cm |
| Frekvencia | 120 Hz |
|---|---|
| Vysoké rozlíšenie | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Kvalita obrazu | UHD UPSCALER, HLG, HDR10, Dolby Vision |
| LED podsvietenie | OLED |
| Typ obrazovky | OLED |
| Stojan | Bočné nohy |
|---|
| Satelitný tuner (DVB-S) | DVB-S2 |
|---|---|
| Duálny tuner | Nie |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T) | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C) | DVB-C |
| CI slot | Áno |
|---|---|
| EKO senzor | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Operačný systém | WebOS |
|---|---|
| Aplikácie | YouTube Kids, YouTube, XBOX Gaming Pass, Voyo, T-Mobile TV GO, Twitch, TikTok, Telly, Spotify, Sledovanie.tv, SkyShowtime, Skylink Live TV, Seznam TV, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oneplay (pouze pro CZ), Oktagon.TV, O2 TV, Netflix, Magio Go, Magenta TV, Lepšie.TV, Kuki, iVysílání, HBO Max, HBO GO, FilmBox, Facebook, Disney Plus, Canal +, Apple TV, Antik TV |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Špeciálne funkcie | Panel OLED, procesor 8 AI, podpora Matter, Wifi 6, WOW Orchestra (reprodukce zvuku z TV a Sound Baru současně), frekvence obrazu v herním režimu VRR – 120Hz |
|---|---|
| Časovač vypnutia | Áno |
| DLNA | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Prehráva z USB | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysielania na USB | Áno |
| Ďalšie funkcie | Skylink Fast Scan, Filter modrého svetla, Filmmaker mode, Calman, Antireflexná vrstva |
| SPDIF | Áno |
| Špeciálne funkcie | WOW Orchestra, Podpora Matter |
| HBBTV | Áno |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Pripojenie slúchadiel | Nie |
| Wi-Fi | Integrované |
| USB | 2× |
| VGA | Nie |
| Komunikácia | Wi-Fi, Racast, DLNA, Chromecast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Áno |
| Energetická trieda HDR | G |
|---|---|
| Spotreba energie/1000h HDR | 109 kWh |
| Spotreba energie/1000h SDR | 65 kWh |
| Energetická trieda | G |
| Herné funkcie | XBOX Game App, VRR, Nvidia G-SYNC, HGiG, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM), AMD FreeSync Premium, 120Hz Game Accelerator |
|---|
| Systém reproduktorov | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorov | 20 W |
| Výška | 68,40 cm |
|---|---|
| Šírka | 107,00 cm |
| Hĺbka | 23,50 cm |
| Rozmery (VxŠxH) | 68,4 x 107 x 23,5 cm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH) | 62 x 107 x 4,59 cm |
| Hmotnosť | 11,7 kg |
| VESA uchytenie | 300 × 200 |
| Farba | Šedá |
|---|
Odporúčané články
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.