- 3 režimy
- 3 rýchlostné nastavenia
- funkcia negatívnych iónov
- nádrž s objemom 4 l
- 2× ľadová nádržka
- prúdenie vzduchu 24,6 m³/min
- 7-hodinový programovateľný časovač
- multifunkčné diaľkové ovládanie

Stĺpový ventilátor Midea MAC402R0BPK

Výkonné a zároveň tiché osviežovanie
Stĺpový ventilátor Midea MAC402R0BPK predstavuje ideálne riešenie na príjemné osvieženie vzduchu počas letných dní. Jeho elegantný moderný dizajn v čiernej farbe sa bude skvele vynímať v každej miestnosti. S výkonom 45 W a inovatívnym vyhotovením vám ventilátor zaistí silný prúd vzduchu, ktorý účinne ochladí vzduch. Prietok vzduchu dosahuje 24,6 m³/h. Veľmi jednoduchú a intuitívnu obsluhu poskytuje digitálny ovládací panel a multifunkčný diaľkový ovládač. Ventilátor má veľmi tichú prevádzku, takže vás nebude nijako rušiť, aj keď si ho zapnete večer a na noc.

Doprajte si dokonale čistý vzduch
Stĺpový ventilátor Midea MAC402R0BPK je vybavený funkciou negatívnych iónov, ktorá znižuje množstvo prachu a alergénov. 3 rýchlostné stupne a 2 režimy umožňujú si prispôsobiť prúdenie vzduchu podľa vašich aktuálnych potrieb. S 60° osciláciou cirkuluje vzduch rovnomerne po celej miestnosti. Časovač si môžete nastaviť až na 7 hodín na automatické vypnutie. Nádrž s objemom 4 litre vám poskytne až 18 hodín chladenia bez prestávky pre celodenné pohodlie. V obzvlášť horúcich dňoch vám určite prídu vhod 2 priložené nádržky na ľad, ktoré dodatočne zvýšia chladiaci výkon.
| Typ prístroja | Stĺpový ventilátor |
|---|
| Priemer ventilátora | 31 cm |
|---|---|
| Umiestnenie | Stojanový |
| S aplikáciou | Nie |
|---|
| Funkcie ventilátora | Oscilácia |
|---|---|
| Počet rýchlostí | 3 |
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|
| Výška | 100,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 31,00 cm |
| Hĺbka | 31,00 cm |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.