- funkcia aromaterapie
- systém AeroFlow
- 4 rýchlostné stupne
- 2 režimy
- integrovaný časovač
- diaľkový ovládač
- tichá prevádzka
- výkon 45 W
- hlučnosť max. 61 dB

Stĺpový ventilátor Midea MFZ402R0BPW

Elegantný a štýlový dizajn
Stĺpový ventilátor Midea MFZ402R0BPW predstavuje ideálne riešenie na príjemné osvieženie vzduchu počas letných dní. Jeho elegantný moderný dizajn v bielej farbe sa bude skvele vynímať v každej miestnosti. S výkonom 45 W a inovatívnym vyhotovením vám ventilátor zaistí silný prúd vzduchu, ktorý účinne ochladí vzduch. Vďaka patentovanej konštrukcii je možné ventilátor ľahko demontovať a vyčistiť. Tým mu zaručíte dlhotrvajúci optimálny výkon. Veľmi jednoduchú a intuitívnu obsluhu poskytuje digitálny ovládací panel a diaľkový ovládač. Ventilátor má veľmi tichú prevádzku, takže vás nebude nijako rušiť, aj keď si ho zapnete večer a na noc.

Aromaterapia na príjemnú atmosféru
Stĺpový ventilátor Midea MFZ402R0BPW je vybavený integrovaným difúzorom na éterické oleje. Počas chvíle si tak pomocou svojej obľúbenej vône vytvoríte príjemné a osviežujúce prostredie na relaxáciu a vylepšenie duševného zdravia. Štyri rýchlostné stupne a dva režimy umožňujú si prispôsobiť prúdenie vzduchu podľa vašich aktuálnych potrieb. Pokročilý systém AeroFlow sa stará o maximálny dosah vzduchu po celej miestnosti. Časovač si môžete nastaviť až na 7 hodín na automatické vypnutie.
| Typ prístroja | Stĺpový ventilátor |
|---|
| Priemer ventilátora | 28 cm |
|---|---|
| Umiestnenie | Stojanový |
| S aplikáciou | Nie |
|---|
| Funkcie ventilátora | Oscilácia |
|---|---|
| Počet rýchlostí | 2 |
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|
| Výška | 103,20 cm |
|---|---|
| Šírka | 27,50 cm |
| Hĺbka | 27,50 cm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Farba | Biela |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.