Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Notebooky Lenovo

Spoľahlivé, výkonné, univerzálne a cenovo dostupné. Toto všetko a ešte omnoho viac stelesňujú notebooky Lenovo. Ak už ste študent alebo podnikateľ, bez dobrého notebooku sa dnes jednoducho nezaobídete. Lenovo notebooky neustále podstupujú rôzne vylepšenia, aby ich užívatelia boli s nimi, čo najviac spokojní. Vďaka tejto metodike sa dostali notebooky Lenovo právom medzi svetovo najlepšie predávajúce notebooky.

 

Výhody

  • cenovo dostupné
  • Lenovo notebooky majú prvotriednu výdrž batérie
  • ochotný zákaznícky servis
  • nadštandardne odolný hardvér
  • inovatívnosť v každom produkte

Notebook Lenovo, ktor sa prve použva na pracovn komunikciu

Notebooky Lenovo pokryjú všetky vaše potreby

Notebook je v dnešnej dobe esenciálnym vybavením. Nie všetci však používajú notebooky na rovnaké účely. Lenovo notebooky na toto myslia, a preto v ich ponuke nájdete laptopy pre všetko, čo vám len môže napadnúť. Ak ste študentom na vysokej škole a počítač potrebujete prevažne na tvorbu projektov, učenie a písanie poznámok, je tu pre vás Lenovo notebook zo série ThinkPad. Tento Lenovo laptop navyše poslúži rovnako dobre aj pre pracovné účely.  Pre zarytých hráčov je tu zase namakaný notebook Lenovo Legion. Ak ale potrebujete počítač len na občasné použitie, potom určite oceníte Lenovo notebook z radu IdeaPad. V ponuke od Lenova však nájdete aj kopec ďalších laptopov. Vďaka tejto širokej ponuke patria notebooky Lenovo medzi tú najvšestrannejšiu značku notebookov.

Lenovo potvrdzuje, že v jednoduchosti je krása

Notebooky Lenovo dávajú do popredia minimalistický a jednoduchý vzhľad. Výsledkom je elegantné zariadenie, ktoré splní všetko, čo od neho čakáte. Dizajn, ktorý majú Lenovo notebooky nepatrí medzi ten najvýraznejší na trhu, a často býva aj terčom kritiky. Lenovo však kladie väčší dôraz na výdrž batérie a inovácie, ktoré ich laptopy robia ešte lepšími. Netreba teda súdiť knihu podľa obalu, pretože pod jednoduchým dizajnom skrývajú notebooky Lenovo vysoko odolné zariadenia, ktoré dosahujú výkony najvyššieho radu. Aj keď dizajn nie je ich prioritou, ich herné notebooky a napríklad ich najnovší Lenovo laptop z radu Yoga patria medzi naozaj moderné, dizajnové kúsky.

15 hodinová výdrž batérie? Pre Lenovo notebooky žiaden problém

Ak ste často na cestách, určite nastanú chvíle keď nebudete mať po ruke zástrčku. Práve preto je pri výbere notebooku výdrž batérie jedným z kľúčových prvkov. Notebooky Lenovo sú svojou výdržou batérie na trhu s notebookmi takmer bez konkurencie. Väčšina modelov dokáže pri bežnom používaní vydržať aj 15 hodín bez nabitia. Ak navyše pri práci používate chladiacu podložku a máte zapnutý režim šetrenia batérie, môžete očakávať, že váš laptop Lenovo vydrží ešte dlhšie.

Inovatívnosť s každým novým modelom

Veľkou výhodou, ktorú majú Lenovo notebooky je pravidelné zdokonaľovanie. Novšie modely prichádzajú na trh vždy s lepšou grafikou, obsahujú výkonnejšie procesory alebo majú ešte dlhšiu výdrž batérie. V nových verziách sa snaží byť Lenovo notebook aj kompaktnejší a ľahší. Spoločnosť Lenovo minulý rok investovala 1,3 miliardy dolárov do výskumu a vývoja. Lenovo je vďaka tomu na čele inovatívneho myslenia, a preto sa notebooky Lenovo často spájajú s tými najnovšími vychytávkami.

Chlapec použva Lenovo laptop na hranie hier

Zo širokej ponuky si každý vyberie svoj vytúžený laptop

IdeaPad - notebook pre každého

Tieto Lenovo notebooky predstavujú skvelý pomer ceny a výkonu. Vďaka svojej nízkej cene sú ideálnou voľbou pre študentov alebo ľudí s nižším rozpočtom. Aj napriek nižšej cene ponúka nadštandardný výkon. Pozeranie videí, preklikávanie medzi oknami a práca v Microsoft Office bude plynulá a bez sekania. SSD disk navyše zabezpečí rýchle načítanie všetkého. Displej s FullHD rozlíšením je už len čerešničkou na torte. Vďaka nemu bude tento laptop Lenovo ideálnym spoločníkom na večerné sledovanie seriálov. V tejto sérií nájdete aj herný notebook Lenovo IdeaPad Gaming, ktorý je navrhnutý ako cenovo dostupný stroj pre uspokojenie potrieb bežného hráča.

Notebook Lenovo Legion si poradí aj s najnáročnejšími hernými titulmi

Ak hľadáte poriadnu hernú mašinu, tak Lenovo Legion je presne pre vás. Tento laptop Lenovo vám ponúkne dokonalý herný zážitok. Obsahuje iba to najlepšie z najlepšieho. Či už ide o 16 GB DDR5 operačnú pamäť, najnovší operačný systém Windows 11 alebo 6 GB grafiku. Samozrejmosťou je aj procesor z najnovšej generácie. Vďaka pevnému disku s kapacitou 2 TB sa na tento Lenovo laptop zmestí naozaj obrovská knižnica videohier. Vďaka Lenovu Legion vystúpite z davu a môžete sa naplno ponoriť do hrania hier. A tu Lenovo notebook Legion s výhodami nekončí. Aby ste si hranie ešte viac užili, môžete získať pri kúpe herného notebooku Lenovo aj balíček obľúbených hier v hodnote 125 eur úplne zadarmo!

Chlapec použva Lenovo laptop na hranie hier

Pre prácu nie je nič lepšie ako Lenovo ThinkPad

Lenovo laptop z radu ThinkPad je určený pre malé organizácie a živnostníkov. Je ideálny pre prácu z domu. Takisto je tento Lenovo notebook vhodný aj na cesty, keďže má veľmi kompaktné rozmery a váhu do 1,5 kg. ThinkPad je navyše vybavený  klávesnicou odolnou proti poliatiu, IPS displejom a čipom TPM na šifrovanie vašich dôležitých súborov. Jeho súčasťou je aj webkamera, ktorá dokáže nahrávať v HD kvalite a kvalitný mikrofón. Vaše videohovory budú vyzerať vďaka nim naozaj profesionálne. Vďaka snímaču odtlačkov prstov sa do Windows 10 Pro navyše prihlásite rýchlo a bezpečne.

Lenovo Yoga - tablet a notebook v jednom

Notebooky Lenovo zo série Yoga sú naozaj špeciálne. Jedným otočením dokážete premeniť váš notebook Lenovo na tablet, a naopak. Vďaka hladkému a stabilnému otáčaniu sa 360 ° pánt rýchlo prispôsobí tomu, čo práve robíte. Najnovšie modely ponúkajú úžasný dotykový OLED displej, ktorý vám dovoľuje prehrávať filmy v 4K kvalite. Zariadenie takisto obsahuje optimalizovanú batériu, ktorá dynamicky ovplyvňuje výkon a reaguje na vaše potreby. Lenovo notebook Yoga má niečo pre každého. Ide o skutočne multifunkčné zariadenie, s ktorým určite nebudete nespokojný.

 

Flexibiln tablet a notebook Lenovo v jednom

 

269 €
1 277 €
Všetky filtre

36 produktov

Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

1 209,00 €
Akcia: Kúp teraz za 1 088,10 €
Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

779,00 €
Akcia: Kúp teraz za 701,10 €
Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

689,00 €
Akcia: Kúp teraz za 620,10 €
Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

599,00 €
Akcia: Kúp teraz za 539,10 €
Zobraziť ďalších 12
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.