CASHBACK PRE STRÁŽCOV VAŠEJ DOMÁCNOSTI ZNAČKY AEG

V PLANEO Elektro sme si popri množstve skvelých akcií pripravili pre Vás ďalšiu jedinečnú promo vychytávku.

Tentokrát v spolupráci so značkou AEG ponúkame všetkým našim zákazníkom špičkových strážcov do domácnosti, konkrétne produkty, tak z unikátnej edície vstavaných spotrebičov AEG MASTERY, ako aj produkty pre ešte dokonalejšiu starostlivosť o Vašu bielizeň. Cíťte sa vo vlastnom byte bez obáv a doprajte si komfort, ktorý Vám ponúkajú spotrebiče značky AEG. A teraz navyše v sprievode skvelej akcie, pri ktorej Vám vrátime späť až 150€. A ako na to? 

Ak si v termíne od 1.10. do 30.11.2019 zakúpite niektorý z vybraných vstavaných produktov AEG MASTERY alebo práčku v kombinácii spolu so sušičkou môžete získať späť až 150€. Stačí ak sa po zakúpení svojho nového spotrebiča zaregistrujete na stránke www.aeg.sk/bezobav a splníte všetky podmienky spojené s vrátením časti kúpnej ceny späť. Nezmeškajte – akcia platí pre obmedzený počet registrácií. Viac informácií na predajniach alebo v detailných pravidlách akcie.

 

 

Ako získať peniaze späť?

  1. Zakúpte si vybraný spotrebič v období od 1.10.2019 do 30.11.2019
  2. Vyplňte do 14 kalendárnych dní od kúpy vybraného modelu registráciu na stránke www.aeg.sk/bezobav
  3. Registrovať sa je možné od 1.10.2019 do 14.12.2019.
  4. Po schválení registrácie Vám do 30 dní bude predmetná suma poukázaná na Váš bankový účet.
  5. Úplné informácie k akcii nájdete v podrobných pravidlách TU

Prehľad výšky bonusu, ktorý Vám vrátime späť pri kúpe vybraného produktu AEG:

Model Typ Bonus
AEG IKE64441IB Vstavaná varná doska 20€
AEG BPE556320M Vstavaná rúra 40€
AEG T8DEE68SC Sušička bielizne 60€
AEG L7FEE68SC + AEG T8DEE68SC Set práčky + sušička bielizne 150€

My v PLANEO Elektro sme pri tejto akcii ostali jednoznačne bez obáv. Buďte bez obáv aj Vy a zaobstarajte si moderných pomocníkov pre svoju domácnosť už dnes. Títo dokonalí strážcovia Vašej kuchyne, či bielizne Vám doprajú komfort, ktorý si zaslúžite. A ak predsa len stále váhate, nechajte sa inšpirovať ich kvalitou. V stručnom prehľade sa sami presvedčíte, čo všetko títo vstavaní pomocníci dokážu.

AEG INDUKČNÁ VARNÁ DOSKA IKE64441IB disponuje technológiou, vďaka ktorej si môžete pri každom varení vybrať tú najlepšiu konfiguráciu varných zón alebo najvhodnejšiu panvicu. Inteligentná funkcia premostenia vám totiž umožňuje ovládať dve varné zóny, ako keby to bola jedna veľká alebo dvojitá zóna. Táto sa automatický prispôsobí varným nádobám, aby sa dosiahla najvyššia úroveň flexibility a Vy ste tak dosiahli rovnomerné výsledky varenia bez ohľadu na to akú veľkú nádobu použijete alebo kde v rámci indukčnej varnej dosky ju umiestnite. A ak varnú dosku pri varení zašpiníte, nemajte žiadne obavy. Povrch okolo varných nádob zostáva chladný a preto môžete prípadné nečistoty z vyliatych pokrmov vyčistiť ešte počas varenia. Nič sa nepripáli a špina sa nikam neschová. Takže varný panel zostane čistý aj bez toho, aby ste vynaložili väčšiu námahu. Nechajte sa očariť špičkovou varnou doskou od AEG, ktorá disponuje napríklad aj funkciou doplnkového ohrevu, vďaka ktorej prudko a rýchlo ohrejete svoje jedlo v priebehu niekoľkých sekúnd. A aký zmysel by to malo, ak by ste v kuchyni mali iba jedného takéhoto pomocníka? Doplňte jej priestory zabudovateľnou rúrou s parnou funkciou Steambake.

AEG ZABUDOVATEĽNÁ RÚRA STEAMBAKE BPE556320M predstavuje unikátny produkt vybavený tlačidlom na pridanie pary, ktoré zaháji proces pečenia pridaním pary. Príprava v pare tak uchová cesto na povrchu vlhké, čím sa vytvorí zlatistá a chrumkavá kôrka, zatiaľ čo jeho stred zostane kyprý a vláčny. A ak koláče nie sú úplne Vaša parketa, tak to vôbec nevadí. S touto rúrou si prípravu mäsa dokonale užijete. Vďaka teplotnej sonde, ktorá je jej súčasťou, budete vedieť v priebehu pečenia merať teplotu v strede mäsa alebo iného pokrmu a to jednoducho a bez námahy. A ak aj náhodou vnútorný priestor rúry zašpiníte, nič sa nedeje. Vďaka funkcii pyrolitického čistenia spustíte pyrolýzu rovnako jediným tlačidlom, ktorá premení nečistoty, tuk a zvyšky jedla v rúre na drobný popol, ktorý ľahko odstránite pretretím navlhčenou handričkou.

 

Tak už nám veríte? Produkty značky AEG dokonale postrážia každú domácnosť a umocnia radosť z varenia, či dokonca prispejú k tomu, aby starostlivosť o Vašu bielizeň bola znesiteľnejšia.

 

Ďalšie novinky