Whirlpool vám spestrí predvianočné nákupy spotrebičov darčekom v hodnote až 200€!

Nakúpte vybrané spotrebiče Whirlpool v hodnote minimálne 1000 EUR a vyberte si svoj darček v hodnote až 200 EUR.

So slovom Vianoce prichádza aj predstava voňavých, čerstvo upečených koláčikov, dobré jedlo a kopa darčekov. Kúpou spotrebičov Whirlpool si môžete dopriať všetko, čo k Vianociam patrí - kvalitnú rúru na dokonale upečené dobroty, varnú dosku na varenie tej najlepšej kapustnice, chladničku na sviatočné zásoby alebo umývačku riadu, ktorá za vás umyje hromadu riadu. Ak toto všetko máte a potrebujete práve novú práčku, sušičku či iné spotrebiče, ste stále na správnom mieste. A čo tie darčeky? Whirlpool sa Vám postará aj o darčeky. Ak si zakúpite vybrané spotrebiče Whirlpool v sieti PLANEO Elektro alebo na planeo.sk v termíne od 1.10. do 31.12.2021 v hodnote minimálne 1000 €, môžete si vybrať darčeky v hodnote až 200 €.

 

AKO ZÍSKAŤ DARČEK?

  • Nakúpte v období od 1.10. do 31.12.2021 niektoré z vybraných spotrebičov Whirlpool v minimálnej hodnote 1000 Eur (vrátane DPH).
  • Tieto spotrebiče sú na stránkach www.whirlpool.sk označené logom PREMIUM.
  • Zaregistrujte svoj nákup na stránkach www.whirlpool.sk/promo-akcie v detaile akcie Whirlpool PREMIUM Vianoce.
  • Registráciu je potrebné uskutočniť do 30 dní od nákupu. V prípade, že v tejto lehote nemáte k dispozícií výrobné číslo a 12NC kód (údaje zo spotrebiča, ktoré sú potrebné k registrácií), je na stránkach pripravená tzv. dvojfázová registrácia.
  • Vyberte si svoj darček/darčeky, ktoré Vám budú po splnení všetkých podmienok registrácie doručené priamo na Vami uvedenú adresu.

 

PODMIENKY AKCIE

  1. Akcia platí na nákupy uskutočnené od 1. 10. do 31. 12. 2021. Všetky informácie a registračný formulár nájdete na stránkach www.whirlpool.sk/promo-akcie v detaile akcie Whirlpool PREMIUM Vianoce.
  2. Akcia sa vzťahuje na vybrané spotrebiče Whirlpool vo všetkých kategóriách.
  3. Čím viac nakúpite, tým viac darčekov si môžete vybrať. Darček si vyberiete za každých 1000 Eur nákupu vybraných spotrebičov Whirlpool.
  4. Výber darčekov môžete ľubovoľne kombinovať.
  5. Úplné podmienky akcie nájdete TU.

 

MODELY ZARADENÉ DO AKCIE:

 
 
 

Ďalšie novinky