LENOVO - BALÍČEK HIER ZADARMO

Zakúpte si vybraný notebook Lenovo s grafickou kartou GTX/RTX a získajte zadarmo balík hier v hodnote 90€.

S notebookmi Lenovo Legion s grafickou kartou GTX/RTX sa môžete naplno ponoriť do hrania hier. A aby ste si hranie naplno užili, môžete teraz získať balíček obľúbených hier v hodnote 90 eur úplne zadarmo! Súčasťou balíčka je:

Hra Crysis Remastered Trilogy - Crysis Remastered Trilogy obsahuje Remaster ikonických single-playerových hier Crysis, Crysis 2 a Crysis 3, ktoré sú optimalizované pre dnešný výkonnejší hardvér, takže vám umožní prežiť dobrodružstvo týchto hier ešte intenzívnejšie.

Hra Humankind - HUMANKIND™ je historická strategická hra, v ktorej prepíšete celý príbeh ľudstva. Sformujte dejiny ľudstva podľa svojho, zbližujte kultúry a vytvorte si svoj unikátny svet.

 

Akcia je platná v termíne od  21.1.2022 do 30.4.2022.

 

Podmienky získania balíčku:

1./ V termíne od 21.1.2022 do 30.4.2022 si zakúpiť v ktorejkoľvek z 53 predajní PLANEO alebo na eshope planeo.sk jeden z vybraných notebookov Lenovo s grafickou kartou GTX/RTX.

2./ Po zakúpení je potrebné sa zaregistrovať na stránke https://www.lenovo.sk/hernybalicek/

3./ Po overení registrácie zákazník obdržíte automaticky vygenerovaný e-mail zo systému v ktorom bude kľúč určený k stiahnutiu hry.

4./ Sťahovanie hier prebieha na stránke spoločnosti Intel https://softwareoffer.intel.com/redeem a to po registrácii a zadaní kľúča z e-mailu.

5./ Úplne podmienky akcie nájdete TU

 

 

Notebooky Lenovo zaradené do akcie:

 

 

Ďalšie novinky