Leták PLANEO Elektro - Akčná ponuka produktov pre celú vašu domácnosť

Prinášame vám nový leták PLANEO Elektro "Akčná ponuka produktov pre celú vašu domácnosť" platný od 7.11. do 20.11.2019.

Nakupujte výhodne aj vďaka našej letákovej ponuke a vyberte si z množstva elektrospotrebičov za špeciálne akciové ceny, ktoré môžete využiť počas celej platnosti letáku.

 

V predajniach PLANEO Elektro môžete nakúpiť široký sortiment výrobkov pre vašu domácnosť ako napríklad kombinovaná chladnička v energetickej triede A++ s objemom 277/107 l s 10 ročnou zárukou na lineárny kompresor LG GBB62PZJZN s funkciou Door Cooling - rýchlejšia obnova teploty a nižší rozdiel teplôt v chladničke ako aj udržanie obpimálnej úrovne vlhkosti a teploty. Chladnička je v našej ponuke za neuveriteľných 599,- €.

 

 

 

Robotický vysávač s funkciou mopu s možnosťou mokrého vytierania, s možnosťou ovládania pomocou WiFi aplikácie na mobilnom telefóne SENCOR SRV 9250BK. Vysávač je ideálny na upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea, dlažby a pod. Tohto šikovného pomocníka si môžete zakúpiť za 349,- €. 

 

 

Notebook s 8 GB RAM a 512 GB SSD s procesorom Intel Core i5 - 8265, grafickou kartou NVIDIA GeForce MX 250 LENOVO S340-15IWL za skvelých 789,- €. Pri kúpe antivírového programu ESET k novému počítaču dostanete 3 mesiace používania zdarma.

 

 

Viac informácií o aktuálnych ponukách a podmienkach ich využitia nájdete priamo tu: PLANEO Elektro leták.

 

Pre využitie zvýhodnených cien navštívte ktorúkoľvek z predajní PLANEO Elektro.

Ďalšie novinky