Leták PLANEO Elektro - Novoročný výpredaj pokračuje

Prinášame vám nový leták PLANEO Elektro "Novoročný výpredaj pokračuje" platný od 13.01.2020 do 26.1.2020.

Nakupujte výhodne aj vďaka našej letákovej ponuke a vyberte si z množstva elektrospotrebičov za špeciálne akciové ceny, ktoré môžete využiť počas celej platnosti letáku.

 

V predajniach PLANEO Elektro môžete nakúpiť široký sortiment spotrebičov do domácnosti na splátky a bez navýšenia ako napríklad sušička bielizne v energetickej triede A++ ELECTROLUX EW8H458BC s technológiou DelicateCare, ktorá prispôsobí teplotu a pohyby bubna materiálu, 8 kg náplňou, s odloženým štartom, vnútorným osvetlením bubna. Sušička disponuje inventorovým motorom, na ktorý výrobca dáva záruku 10 rokov za 469,- €.

 

 

 

Kuchynský robot SENCOR STM 7878BK. Extrémne výkonný 1000 W motor so 6-ročnou zárukou a s robustným celokovovým telom s kovovými prevodmi. Robot disponuje LED displejom s indikáciou času chodu a funkciou odpočtu času. Sencor Smart Power a Energy je funkcia pre optimálne otáčky s pozvoľným štartom a 8 rýchlostnými stupňami. Kuchynský robot môžete zakúpiť za 299,- €. 

 

 

Full HD SMART televízor SENCOR SLE 43FS600TCS s energetickou triedou A+, uhlopriečkou 43" (109 cm) a možnosťou prehrávania a záznamu na disk USB, s 2 HDMI a USB vstupmi, ako aj funkciami Netflix, Youtube za skvelých 249,- €. 

 

 

Viac informácií o aktuálnych ponukách a podmienkach ich využitia nájdete priamo tu: PLANEO Elektro leták.

 

Pre využitie zvýhodnených cien navštívte ktorúkoľvek z predajní PLANEO Elektro.

Ďalšie novinky