+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

LG OLED TV. NA SPLÁTKY A BEZ NAVÝŠENIA.

V PLANEO Elektro vieme, že najnovšie LG technológie prinášajú nové možnosti všetkým užívateľom, pričom nezabúdajú na to najpodstatnejšie. Na komfort a dokonalý zážitok každého jedného z nás.   

V minulosti televízory využívajúce LCD a LED technológiu vytvárali obraz použitím podsvietenia a iných prostriedkov. Svetlo tak presvitalo filtrom a vytváralo rozdielne farby, pričom interferencie mohli spôsobiť skreslenia na samotnom displeji. OLED TV však vytvára úplne rozdielne zážitky. Rovnako ako svetluška, aj ona prirodzene vydáva svetlo a využíva tzv. OLED TV organické zlúčeniny pre dosiahnutie nezávislých svetlo-emitujúcich pixelov. OLED TV je tak najnovším riešením, ktoré eliminuje podsvietenie, čím vytvára dokonalú čiernu a dokonalú farbu s vysokým kontrastom a žiadnym skreslením.

V rámci nových OLED TV od spoločnosti LG je rovnako dôležitou súčasťou prirodzená regulácia svetla, ktorá je kľúčom k nekonečnému kontrastu a vďaka ktorej dosahujú nové LG OLED televízory nekonečný kontrast a spolu s technológiou Perfect Black sú tak ideálnym prostriedkom pre zobrazenie obsahu HDR. Televízory OLED sú tak schopné reprodukovať obraz cez 20 úrovní jasu v porovnaní s iba 14 úrovňami najlepších LCD televízorov. Nesmieme zabúdať však ani na úsilie o dosiahnutie dokonalosti obrazu, ktoré je v súčasnosti ešte vyšší ako predstavuje samotný zážitok pri jeho sledovaní. LG SIGNATURE OLED TV predstavuje pokrok v súčasnom dizajne domácich televízorov a umožňuje dokonale splynúť so stenou, pričom vytvára akoby dimenziu do nového sveta. Ponorte sa do malebnej reality OLED technológií spolu s nami aj Vy, a navštívte jednu z našich kamenných predajní PLANEO Elektro, v ktorej Vám tím našich odborníkov veľmi rád ukáže ponuku moderných LG OLED televízorov za najlepšie ceny.

A aby toho nebolo málo, v spoločnosti PLANEO Elektro sme si pre Vás pripravili ešte jeden bonus navyše. Všetky televízory LG OLED teraz nakúpite v celej sieti PLANEO Elektro na splátky s 0% navýšením. 

Kúpa LG OLED TV sa v PLANEO Elektro naozaj oplatí. Nemyslíte?

LG OLED65C8PLA
LG OLED65B8
LG OLED55B8 

 

Ďalšie novinky