+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

LG TV ZA AKČNÉ CENY

Aj vy zháňate špičkový televízor do svojej domácnosti? Potom tu máme pre Vás skvelú správu. 

V spolupráci so spoločnosťou LG Slovenská republika sme pre Vás pripravili akčné ceny pre vybrané modely SUPER UHD a UHD televízorov. V termíne od 24.8. do 30.9.2018 ponúkame tieto skvelé televízory so zľavou až niekoľko desiatok percent. Navštívte ktorúkoľvek z našich predajní PLANEO Elektro na Slovensku alebo sa nechajte inšpirovať našou ponukou na webovej stránke planeo.sk. V PLANEO Elektro vieme, že najnovšie LG technológie prinášajú nové možnosti všetkým užívateľom, pričom nezabúdajú na to najpodstatnejšie. Na komfort a dokonalý zážitok každého jedného z nás. Preto sme spomedzi modelov, zahrnutých do unikátnej akcie LG týždne, vybrali pre Vás tie, ktoré by Vás mohli zaujímať najviac.

 

 

 

 

Takým jedným je televízor, ktorý prináša sýte a autentické farby pod akýmkoľvek pozorovacím uhlom. Presne taký je totiž LG SUPER UHD TV s modelovým označením LG-49SK7900, ktorý ponúka okrem iného, úžasný kontrast a dokonalý jas pri sledovaní Vášho obľúbeného programu. V displeji s technológiou LG Nano Cell sú totiž použité nanočastice, ktoré optimalizujú všetky farby tak, aby vyprodukovali celé spektrum farieb pre čo najživší obraz. Tento televízor zároveň disponuje aj futbalovým režimom, ktorý poskytuje nielen lepšiu kvalitu obrazu a zvuku, ale vtiahne Vás do diania futbalového zápasu a Vy sa budete cítiť, akoby ste boli priamo na futbalovom štadióne. Doprajte si nový televízor, ktorý vďaka vysokému dynamickému rozsahu (HDR) dosahuje jemné detaily, realistické farby a široké možnosti kontrastu v každom zobrazení. A aby toho nebolo málo, tak LG SUPER UHD TV 49SK7900 teraz u nás nakúpite na splátky za neuveriteľných 539,10€.

 

A aby toho nebolo málo, v spoločnosti PLANEO Elektro sme si pre Vás pripravili ešte jeden bonus navyše. Všetky televízory LG teraz nakúpite v celej sieti PLANEO Elektro na splátky s 10% zľavou. Tak čo myslíte, kúpa LG televízorov, počas LG týždňov sa naozaj oplatí.

 

65SK7900
55SK7900
49SK7900
55UK6100

 

Ďalšie novinky