NAKUPUJTE opäť na 50. predajniach v najväčšej sieti PLANEO Elektro!

PLANEO Elektro opäť otvorilo všetkých 50 predajní a práve pri tejto príležitosti Vám ponúkame ďalšie skvelé zľavy.

V našom aktuálnom letáku sme pre Vás pripravili pestrú ponuku produktov, kde nájdete sortiment do domácnosť, voľný čas, či záhradu. Preto, ak si radi pozriete, čo kupujete, neváhajte a zájdite si do jednej z predajní ešte dnes. Taktiež nezabúdajte na nákup z pohodlia domova cez planeo.sk a výhodu vyzdvihnutia tovaru na jednom z 50 výdajných miest.

Z našej ponuky vyberáme:

 

Smartfón Huawei P40 PRO

Najnovší model Huawei poteší každého milovníka techniky. Nechajte sa uchvátiť krásnymi líniami Huawei P40 Pro. Jemne zaoblené hrany, veľký super Amoled displej s minimálnymi rámčekmi a nano-tech keramická konštrukcia. Tento telefón nie len že pôsobí nesmierne elegantne, ale jeho vlastnosti vás presvedčia o skvelej kúpe. Energiu na celodenné využívanie telefónu poskytne 4200 mAh batéria. Technológia detekcie tváre presne rozpoznáva jednotlivé rysy vašej tváre aj pri zlom svetle. Len pár sekúnd a máte prístup k súborom. Nechýba ani integrovaná čítačka odtlačkov prstov priamo v displeji. Kto sa stretol v praxi s fotoaparátom rady Huawei P pro vie, že v tomto smere je to zaručene najlepšia voľba, či už si fotíte prírodu, ľudí, zvieratá, ale stavíte na neodolateľné selfie.

 

 

Vertikulátor Fieldmann FZV 2004-E

V procese starostlivosti o dokonalý trávnik nevynechajte ani vertikuláciu. Vertikulátor Fieldmann FZV 2004-E s príkonom elektromotora 1 500 W, šírkou záberu 32 cm a vertikulačným valcom so 16 nožmi vytvára v pôde plytké vertikálne rezy, pričom odstraňuje burinu a mach a zbiera ich do zberného koša. Na prevzdušnenie trávnika vymeňte valec za prevzdušňovací s 20 pružinami a vášmu trávniku dožičíte lepší prísun kyslíka, vody a živín z hnojiva.

 

 

Herná klávesnica YENKEE YKB 3400US PANZER

Herná klávesnica YENKEE je dokonalý nástroj pre všetkých herných maniakov, ktorí chcú vo virtuálnom svete zažiť skutočné dobrodružstvo. Telo klávesnice je vyrobené z vysoko kvalitného kovu. To so sebou prináša nadštandardnú odolnosť, výdrž a vďaka svojej hmotnosti taktiež pevnú stabilitu. Individuálne nastavenie RGB podsvietenia ponúka slobodnú voľbu podsvietenia jednotlivých tlačidiel. Výkonný softvér pre klávesnicu ponúka všetko, čo si môže každý hráč priať. Mechanické klávesy sú pastvou pre vaše prsty pri hraní aj pri písaní vďaka špecifickej hmatovej odozve.

 

Ďalšie novinky