Novinky v sortimente, ktoré potešia!

Sieť PLANEO Elektro otvorila svoj online eshop v plnom rozsahu, aby zákazníkom v týchto chvíľach nechýbalo naozaj nič. 

Náš sortiment sme doplnili o krásne hodinky značiek CASIO, GANT, TIMBERLAND, SECCO a iné. Ak teda hľadáte ideálny darček pre milovníka kvalitných hodiniek alebo si len chcete spraviť radosť, nezaháľajte ani chvíľku, navštívte náš web a prejdite na sekciu HODINKY.  Ďalšou novinkou potešíme fanúšikov hudobných nástrojov. Hudobníci, či už začiatočníci alebo pokročilí si nájdu na našom webe všetko od detských klávesových nástrojov pre Vaše detičky až po gitary, harmoniky, bicie, digitálne piána. Preto ak sa chcete zdokonaliť či objaviť svoj skrytý talent, kliknite sem.

 

Z našej ponuky hudobných nástrojov vyberáme:

CLASSIC C ukulele/mahagón

Jednoduchý nástroj, na ktorý sa naučí hrať každý, či už dieťa alebo dospelý. Nástroj je dokonale prepracovaný s mahagónovou vrchnou doskou.

 

 

 

CTK 1500 klávesy bez dynamiky CASIO

Ak sa chcete naučiť hrať na kláves, tento model s veľkým množstvom zvukov vám určite postačí. 120 zvukov, 70 rytmov a režim Dance pre jednoduchú tvorbu tanečnej hudby, skvele vyvážia pomer ceny a kvality.

 

 

 

SDP 200 WH digitálne piáno /biela SENCOR

Digitálne biele piano s prirodzene vyváženou kladivkovou mechanikou, ponúka 138 zvukových registrov a množstvo automatických doprovodov. Tento kus nábytku sa bude dokonale vynímať vo vašej obývačke.

 

 

 

 

ABX 30 gitarový set, sunburst ABX GUTARS

Kompletný set gitary a komba , aby ste mohli začať hneď hrať. Navyše v balení dostanete všetky potrebné drobnosti ako je ladička, popruh na gitaru, či púzdro. Kombo má slúchadlový výstup, takže nebudete rušiť susedov.

 

 

Prejst do sekcie hudobné nástroje

 ​

 


Z našej ponuky hodiniek vyberáme:

 

Casio EFR-570BL-1AVUEF (198)

Hodinky z kolekcie Edifice od slávnej japonskej značky Casio sú ako stvorené pre pánov, ktorí si potrpia na elegantné doplnky so športovým nádychom. Ciferník zdobia tri pútavé chronografy a šikovne umiestnená dátumovka. Ručičky sú opatrené fluorescenčnou vrstvou, ktoré svetielkujú v tme po krátkom naindikovaní svetelným zdrojom čo oceníte predovšetkým v tme. Vodotesnosť 10 atmosfér zaisťuje, že si bez obáv môžete ísť zaplávať s pripnutými hodinkami. Pre maximálne pohodlie sa hodinky pripínajú remienkom z pravej kože. Kúpte si hodinky, ktoré si zamilujete už na prvý pohľad.

 

 

 

GANT G128006

Dámske náramkové hodinky, v oceľovom puzdre z ružového zlata s krásnym kovovým náramkom, ktoré majú napájanie z batérie. Ručičkový ciferník, ktorý pridáva na krásnej elegancii sa bude vynímať na každej ženskej ruke .Materiál sklo - minerálne sklo, odolné voči vode počas sprchovania a umývania. Ich súčasťou je strojček SEIKO VX3P a priemer puzdra je 36,0 mm.

 

 

 

 

TIMBERLAND TBL.16002JLAB/02

Štýlové pánske náramkové hodinky Vás oslovia už na pohľad. Krásny kožený žltý náramok, sa bude vynímať na ruke už z diaľky. V kombinácii s čiernym kovovým okrúhlim ručičkovým ciferníkom, dodajú Vášmu štýlu úplne iný rozmer. Priemer puzdra je 47,0 mm a napájanie z batérie. Sú odolné voči vode počas sprchovania a umývania a samozrejme Vám nezabudnú ukázať ani dátum a druhý čas.

 

Prejst do sekcie hodinky

Ďalšie novinky