O starosť menej so sušičkou Beko

Sušička prádla je veľký pomocník aj v malej domácnosti. Dokáže ušetriť plno práce a času, ktorý by ste inak venovali vešaniu a zvešiavaniu šatstva. Navyše vám doma nebude prekážať neustále rozložený sušiak, ktorý normálne musíte preskakovať. A prečo zvoliť práve sušičku Beko? Prejdite sa našim krátkym sprievodcom, ktorý vám v siedmich krokoch ukáže, v čom všetkom vám sušičky Beko uľahčia starostlivosť o oblečenie, aby ste mali o starosť menej.

Vojde sa aj do skrine

Otočenie otvárania dverí

Sušičku Beko môžete umiestniť kamkoľvek. Na práčku, do predsiene, ale aj do skrine. Smer otvárania dverí možno otočiť podľa potreby a sušičky s hĺbkou 54 cm sa dajú s medzikusom umiestniť aj na 45 cm hlbokú práčku.

 

 

Šetrí čas a prácu

Bez vešania a žehlenia

Sušičky Beko šetria čas aj prácu, pretože nie je  treba riešiť vešanie a žehlenie šatstva. Navyše sú vybavené programom Xpress pre rýchle sušenie či odloženým štartom.

 

 

Usuší džínsy, dres i blúzku

Programy na každý typ textílie

Bohatá výbava programov a šetrný spôsob sušenia umožňuje v sušičkách Beko usušiť akékoľvek textílie vrátane tých jemných. Napríklad model DS 7434 CSRX je vybavený programami Vlna a Jemné, ktoré sa šetrne postarajú o sveter i obľúbené šaty.

 

 

Uteráky ako v hoteli

Nadýchaná bielizeň

Bielizeň zo sušiček Beko je jemná a nadýchaná. To zaisťuje automatická ochrana proti pokrčeniu a nerezový bubon AquaWave, ktorý je šetrný ku všetkým tkaninám.

 

 

Čistenie bez problémov

Jednoducho prístupné filtre

Sušičky Beko sa právom pýšia jednoduchou údržbou. Oba filtre sú dobre prístupné a dajú sa tak za chvíľku pohodlne vyčistiť.

 

 

 

Pripojenie na odpad

Pohodlné používanie

Prečo vylievať zásobník na kondenzát, keď ho sušička môže vypúšťať sama. Všetky sušičky sa dajú pripojiť na odpad, takže nie je treba riešiť vylievanie zásobníka.

 

 

Ušetrí až 24 % energie

Energy hero

Vďaka tepelnému čerpadlu a precíznym senzorom sú sušičky Beko energeticky úsporné. Najúspornejší model DE 8635 RXO má dokonca energetickú triedu A+++ - 10 %, s ktorou ušetrí až 24 % energie oproti sušičke A++.

Ďalšie novinky