OSLÁVTE SPOLU S NAMI 100. NARODENINY ZNAČKY ELECTROLUX

Spoločnosť Electrolux oslavuje 100 rokov a my sme veľmi radi, že sa môžeme podieľať na oslavách jej okrúhlych narodenín. Táto renomovaná švédska značka, ktorá prináša inovatívne riešenia do domácností už celé jedno storočie, pripravila v spolupráci s našou sieťou predajní PLANEO Elektro unikátnu akciu, pri ktorej obdaruje práve vás, našich zákazníkov jedinečným darčekom. 

Pýtate sa, ako aj vy získate darček, ktorý vám uľahčí starostlivosť o čistejšiu domácnosť? Poďme sa na to teda spolu pozrieť.

Ak si v termíne od 1.10. do 31.12.2019 zakúpite niektorý z vybraných vysávačov značky Electrolux odmeníme vás hodnotným darčekom. Stačí, ak po zakúpení svojho nového vysávača zaregistrujete svoj nákup na stránke www.electrolux.sk/local/promotions/100rokov/ a splníte všetky podmienky uvedené v pravidlách akcie. Spoločnosť Electrolux vám pošle hodnotný darček kuriérom na vami zadanú adresu. Viac informácií získate na predajniach alebo v detailných pravidlách akcie.

Ako získať hodnotný darček?

  1. Zakúpte si vybraný spotrebič v období od 1.10.2019 do 31.12.2019
  2. Vyplňte do 14 kalendárnych dní od kúpy vybraného modelu registráciu na stránke www.electrolux.sk/local/promotions/100rokov/  
  3. Registrovať sa môžete od 1.10.2019 do 14.1.2020.
  4. Po overení registračných údajov a schválenie registrácie bude účastníkovi súťaže najneskôr do 30 dní odoslaný príslušný darček na adresu uvedenú v registrácii.

Úplné informácie k akcii nájdete v podrobných pravidlách TU.

Prehľad zoznamu modelov vysávačov Electrolux, pri kúpe ktorých získate hodnotný darček

  DARČEK PRI KÚPE MODELU
Akumulátorový čistič okien a hladkých povrchov Well S7 WS71-6TG (v hodnote 100 €) PF91-6IBM, PD91-8SSM
Súprava príslušenstva pre domácnosť a auto KIT19 (v hodnote 39,90 €)  PQ91-50MB
Žehlička EasylineTM EDB1720 (v hodnote 24,90€)  EER77SSM, EER87MBM, PC91-4MG
Kuchynská váha BKS1 (v hodnote 59,90 €)  EERALLRGY, PC91-ALRG, EUS85BR

V PLANEO Elektro sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou osláv tak dôležitého jubilea, aké dosiahla spoločnosť Electrolux, ktorá pri budovaní dôvery smerom k svojim zákazníkom určite zanechala počas uplynulých 100 rokov svojej existencie, oprávnený pocit spokojnosti v ich domovoch. A ak tomu tak náhodou nie je, a Vy doma ešte nemáte šikovného pomocníka pre upratovanie a čistotu, nechajte sa inšpirovať ponukou vysávačov značky Electrolux, ktoré si viete v pohodlí domova objednať už dnes, prostredníctvom nášho e-shopu. A pre tých z Vás, ktorí sa neviete rozhodnúť, ktorý model by spĺňal Vašu predstavu, máme tu pre Vás jeden tip, ktorý verím, že Vás zaujme.

AKUMULÁTOROVÝ VYSÁVAČ ELECTROLUX PF91-6IBM predstavuje to najlepšie zo sveta vysávania. Tento špičkový bezkáblový vysávač povysáva až 80m2 plochy na jedno nabitie. Vďaka jedinečnej flexibilnej hlavnej jednotke budete môcť povysávať každý milimeter Vašej domácnosti a to aj v úzkych škárach pod nábytkom, či na ťažko dostupných miestach a stropných kútoch. Pomocou integrovanej vysúvacej hadici a praktickému nástavcu 3 v 1 sa tento vysávač prispôsobí akémukoľvek povrchu a zariadeniu v domácnosti. Jeho ergonomický dizajn Vám padne do ruky a teleskopická trubica sa prispôsobí každej výške užívateľa tohto vysávača. Doprajte si prestávku kdekoľvek a kedykoľvek to budete práve potrebovať. Pure F9 s voľne stojacou konštrukciou môžete totiž v prípade potreby pohodlne zaparkovať vo vzpriamenej polohe kdekoľvek v byte, aby ste mali voľné ruky. A aby toho nebolo málo, tak tento vysávač získal aj prestížnu cenu iF Desgin Award za rok 2019 a uspel tak v konkurencii viac ako 6 000 najlepších výrobkov z 52 krajín sveta.

Tak už nám veríte? Vysávače z dielne Electrolux sa postarajú o dokonalú čistotu Vášho domova, v ktorom sa budete cítiť ešte lepšie ako doteraz.

Ďalšie novinky