+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

PANASONIC OLED TV. NA SPLÁTKY A BEZ NAVÝŠENIA.

V PLANEO Elektro vieme, že najnovšie technológie od spoločnosti Panasonic prinášajú nielen nové možnosti všetkým svojim užívateľom, ale nezabúdajú ani na to najpodstatnejšie. Na komfort a dokonalý zážitok každého jedného z nás.  

Nové OLED TV od spoločnosti Panasonic bezpochyby oplývajú modernou technológiou, vďaka ktorej umožňujú svojim zákazníkom vychutnať si dokonalý filmový zážitok priamo v ich obývačke. Modernizovaný 4K video procesor HCX a najnovšia generácia HDR OLED panelov prinášajú dosiaľ najpresnejší a farebne najúchvatnejší obraz s vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Vysoký výpočtový výkon nového procesora poskytuje dokonalé podanie čiernej farby a farebný rozsah jednej miliardy odtieňov - čo znamená takmer 100% farebného priestoru DCI. Zobrazenie farieb, najmä v ťažko reprodukovateľných oblastiach, ako sú tmavé tiene a jasné svetelné efekty, je tak mimoriadne presné. Zároveň spoločnosť Panasonic, v záujme zvýšenia presnosti podania farieb v tieňoch, pridala do farebnej palety LUT ešte viac tmavších odtieňov. V praxi to znamená jemnejší prechod zo sýto čiernej na skoro čiernu a veľmi realistické a presné zobrazenie farebných odtieňov. Všetky nové OLED televízory zároveň disponujú filtrom Absolute Black, ktorý pomáha k čo najčistejšiemu a najpresnejšiemu podaniu čiernej farby pohlcovaním okolitého svetla, pričom eliminuje svetelné odrazy spôsobom, ktorý sa veľmi účinne prejavuje najmä v jasne osvetlených miestnostiach.

To že Panasonic OLED televízory napredujú svojou technológiou a kvalitou vpred je nepopierateľné. Rovnako však nezaostávajú ani za tými najnovšími trendmi vo svete dizajnu, vďaka ktorým sa OLED televízory vyznačujú jemnou, nevtieravou eleganciou, zvýraznenou využitím prémiových materiálov najvyššieho štandardu. Sofistikované prevedenie stojanov vyvoláva dojem, že sa obrazovka ľahko vznáša nad povrchom a zároveň šikovne ukrýva výkonný zvukový systém.

Ako môžete vidieť, nové OLED televízory od spoločnosti Panasonic tak v súčasnosti predstavujú naozaj unikát, a to nielen vo svete technológií, ale aj vo svete dizajnu. Zaujímavú ponuku týchto noviniek sme si pre Vás pripravili aj my, v sieti predajní PLANEO Elektro, kde môžete nakúpiť tieto televízory za najlepšie ceny. A aby toho nebolo málo, tak sme si pre Vás pripravili ešte jeden bonus navyše. Všetky Panasonic OLED TV teraz nakúpite u nás na splátky s 0% navýšením.

Kúpa Panasonic OLED TV sa v PLANEO Elektro naozaj oplatí. Nemyslíte?

Panasonic TX-65FZ950E
Panasonic TX-55FZ950E
Panasonic TX-65FZ800E

Ďalšie novinky