+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

Párty speaker Panasonic SC-UA30

ŽIJEM HUDBOU, MÁM ŠTÝL!

Čo majú spoločné Dara Rolins a party speaker Panasonic SC-UA30? Obaja zaručene získajú pozornosť na každom mieste. Či už ste na večierku, vo fitness, alebo v obývačke, s novým párty speakerom SC- UA30 budete stredom pozornosti. Dara hovorí: "Žijem hudbou, mám štýl". To platí aj pre párty speaker SC-UA30, ktorý naplní váš život hudbou a nadšením, a to nielen vďaka svojmu modernému a elegantnému vzhľadu, ale aj vďaka jedinečnej funkcii ROOM-FILLING, s ktorou budete počuť hudbu v každom rohu miestnosti. SC-UA30 je párty speaker pre každú príležitosť - malú aj veľkú, ale hlavne hlasnú. Terasa, obývačka, garáž alebo posilňovňa, tam všade pre vás bude SC-UA30 hrať. Vychutnajte si krištáľovo čistý zvuk, hutné basy a nechajte sa očariť decentným LED podsvietením. Skrátka, užívajte si naplno! Život je zábava, tak si s ním zahraj.

 

 

 

 

Bezdrôtový reproduktor Panasonic SC-UA30

Zariadenie SC-UA30 prináša kvalitný zvuk za každých okolností. Používajte ho v izbe, na terase alebo dokonca v garáži. Vychutnajte si príjemné chvíle s priateľmi, rodinou a hudbou.

Mimoriadny a čistý zvuk
Široké zvukové pole, ktoré zaplní celú miestnosť – 4 x 4 cm tweeter

Jukebox Request
Aplikácia MAX Juke

Pravé karaoke s dvomi konektormi na mikrofón
Užívajte si karaoke s rodinou a priateľmi.


ZMENA PREDSTAVY O ŽIVOTE S HUDBOU
Systém URBAN AUDIO bol nanovo navrhnutý a vďaka štýlovej zmene vzhľadu, úchvatnému zvuku a úžasným funkciám sa snaží dosiahnuť absolútnu dokonalosť. Nastal čas precítiť jednotlivé vlny emócií z každej noty. A posunúť hudbu vo vašom živote na úplne novú úroveň – pre vás aj vašich najbližších. Jediný elegantný hudobný zážitok – umožnite systému URBAN AUDIO priniesť do vášho života bohatú novú rezonanciu.


Hudba všade naokolo
Široké zvukové pole, ktoré zaplní celú miestnosť a funkcia Bluetooth Audio Link: Zariadenie UA30 vytvára neuveriteľne široké zvukové pole a silné basy, ktoré zaplnia celú miestnosť, kdekoľvek sa nachádzate. Pripojenie Bluetooth navyše umožňuje vychutnať si dynamický zvuk počas počúvania hudby, sledovania športových prenosov alebo iných programov na televízore Panasonic. Dokonca môžete nastaviť hlasitosť pomocou diaľkového ovládača televízora.


Poriadne to roztočte
AIRQUAKE BASS: Robustné basy a rezonancia potrebné na zaručenie skvelej párty ešte viac zosilnil systém s bass-reflexom. Dva porty produkujú zvuk bez straty zvukovej rezonancie vytváranej za jednotkou basového reproduktora. Tým sa ešte viac zosilňujú basy a vytvára sa silný zážitok z chvenia vzduchu.


Buďte mobilní
Ľahko sa prenášajúce zariadenie: Kompaktný jednoliaty dizajn s rukoväťami na oboch stranách zaručuje jednoduchú prenosnosť a nerušené počúvanie hudby kdekoľvek – vonku na terase aj v garáži. Ak sa chcete zabaviť s rodinou a priateľmi, zariadenie UA30 je na to ako stvorené!


Spríjemnite si život
Modré líniové osvetlenie: Stredové modré líniové osvetlenie vytvára v miestnosti skvelú atmosféru a zaručuje špeciálny zážitok.


Párty nikdy nekončí
Aplikácia Panasonic MAX Juke* Pomocou aplikácie Panasonic MAX Juke sa do zariadenia UA30 ľahko prenáša hudba z vášho smartfónu alebo telefónov vašich priateľov. Funkcie zahŕňajú výber titulov na požiadanie a zmiešané prehrávanie. Ovládajte hlasitosť a ekvalizér zo smartfónu a vychutnávajte si hudbu vďaka novému pocitu slobody. Skladby môžete prehrávať z pamäte USB prostredníctvom funkcie Jukebox Request. * Aplikácia Panasonic MAX Juke vyžaduje smartfón kompatibilný s bezdrôtovou technológiou Bluetooth® (systém Android™ 2.3 alebo novší). • Slovné označenie a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky, ktoré vlastní spoločnosť Bluetooth SIG, Inc., a akékoľvek používanie týchto známok spoločnosťou Panasonic Corporation sa uskutočňuje na základe licencie. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy sú majetkom príslušných vlastníkov. • Google Play a logo Google Play sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.


Zaspievajte si dosýta
Kompletné karaoke: Zariadenie UA30 vám umožní vychutnávať si domáce karaoke nielen s jedným, ale až s dvoma konektormi na mikrofón, takže môžete zapojiť dva mikrofóny a zaspievať si s priateľmi duetá. Spievanie uľahčujú rôzne funkcie ako Vocal Cancel, Key Control, Tempo Control*, BGM Level Control a Mic EQ. Funkcia ozveny zas vytvára skvelé efekty pri spievaní karaoke. * Funkciu Tempo Control možno používať s jednotkou USB. • Funkciu karaoke možno používať so všetkými zdrojmi zvuku.

Typ zosilňovača: Digitálny zosilňovač (monofónny)
Celkový výkon RMS v stereofónnom režime: 300W
Predný kanál (obidva kanály budené): 150 W na kanál (4 ohmy, 1 kHz, 30 % THD)
Celkový výkon PMPO

Bezdrôtový reproduktor Panasonic SC-UA30 si môžete zakúpiť v ktorejkoľvek predajni PLANEO Elektro alebo cez náš e-shop na www.planeo.sk

Ďalšie novinky