PHILIPS Ambilight televízory na 30 dní zadarmo

Vyskúšajte si TV s Ambilight na 30 dní zadarmo. Ak Vás podmanivý zážitok neosloví, môžete ju vrátiť späť.

Prežite 30 dní s Ambilight
Filmy, hudba, športové prenosy, večer s hernými konzolami. To všetko si vďaka Ambilight odteraz užijete naplno u Vás doma. Vyskúšajte televízor s jedinečnou technológiou podsvietenia a presvedčte sa sami. Ak vás podmanivý zážitok s PHILIPS Ambilight aj napriek tomu neosloví, môžete nám ho do 30 dní vrátiť späť so zárukou vrátenia peňazí. Spoločnosť PHILIPS je presvedčená, že ten kto raz vyskúša Ambilight s PHILIPS TV, si už nikdy nenechá ujsť jedinečný zážitok zo sledovania televízie.

Táto ponuka je platná od 1. augusta 2022 do 30. septembra 2022.

Zákazník, ktorý si počas platnosti akcie zakúpi v predajniach PLANEO alebo prostredníctvom e-shopu planeo.sk televízor PHILIPS s technológiou Ambilight a nebude so zážitkom spokojný, môže výrobok vrátiť do 30 dní od jeho zakúpenia.

 

Podmienky pre vrátenie TV:

Registrujete sa, len v prípade, keď chcete výrobok vrátiť.

Postup pre nákup cez eshop planeo.sk

 1. Pre využitie akcie je zákazník povinný do 30 dní odo dňa nákupu vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete TU, elektronicky ho odoslať. 
 2. Po odoslaní registračného formuláru zákazník obdrží e-mailom unikátny kód
 3. Bezodkladne po obdržaní unikátneho kódu, najneskôr však do 14 dní od dátumu obdržania kódu, je potrebné televízor vrátiť len osobne na ktorejkoľvek predajni PLANEO Elektro, riadne zabalený v pôvodnej krabici vrátane všetkého príslušenstva a plne funkčný.
 4. Pri vrátení výrobku sa musí zákazník preukázať daným unikátnym kódom, ktorý obdržal pri registrácii a dokladom o kúpe výrobku.
 5. Po skontrolovaní výrobku predajcom bude zákazníkovi vrátená plná čiastka podľa dokladu o kúpe na bankový účet, ktorý uvedie pri vrátení výrobku.

 

Postup pre nákup na kamenných predajniach PLANEO Elektro

 1. Pre využitie akcie je zákazník povinný do 30 dní odo dňa nákupu vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete TU, elektronicky ho odoslať. 
 2. Po odoslaní registračného formuláru zákazník obdrží unikátny kód
 3. Bezodkladne po obdržaní unikátneho kódu, najneskôr však do 14 dní od dátumu obdržania kódu, je potrebné televízor vrátiť len osobne na predajni PLANEO Elektro, kde ste výrobok zakúpili, riadne zabalený v pôvodnej krabici vrátane všetkého príslušenstva a plne funkčný.
 4. Pri vrátení výrobku sa musí zákazník preukázať daným unikátnym kódom, ktorý obdržal pri registrácii a dokladom o kúpe výrobku.
 5. Po skontrolovaní výrobku predajcom bude zákazníkovi vrátená v hotovosti plná čiastka podľa dokladu o kúpe.

 

Postup pri nákupe na splátky

 1. V prípade nákupu na splátky a splnenia všetkých podmienok akcie, zákazník
 • pri vrátení TV a odstúpení od kúpnej zmluvy do 20-teho dňa nasledujúceho mesiaca, automaticky zo zákona odstupuje aj od úverovej zmluvy, ktorá bude stornovaná bez akýchkoľvek doplatkov,
 • pri vrátení TV a odstúpení od kúpnej zmluvy po 20-tom dni nasledujúceho mesiaca vrátane, automaticky zo zákona odstupuje aj od úverovej zmluvy, ktorá bude stornovaná bez akýchkoľvek doplatkov; ak zákazník zaplatil prvú splátku, poskytovateľ úveru ju zákazníkovi po stornovaní zmluvy vráti.

 

Úplné pravidlá akcie "PHILIPS Ambilight televízory na 30 dní zadarmo"

 

 

Televízory PHILIPS Ambilight v ponuke PLANEO Elektro

Vďaka televízoru PHILIPS s funkciou Ambilight inteligentné LED diódy odrážajú farby na obrazovke na steny a do miestnosti v reálnom čase. Vaša obrazovka sa vám bude zdať väčšia a každý moment dokážete precítiť hlbšie, zatiaľ čo hudbu obohatí svetelná šou.

 

 

Ďalšie novinky