Philips WiFi Speakers Cashback

Kúpte si dva akciové WiFi reproduktory Philips a získajte peniaze späť.

Stačí si v predajniach PLANEO alebo prostredníctvom e-shopu planeo.sk v období od 1. januára do 28. februára 2022 zakúpiť dva WiFi reproduktory Philips zaradené do akcie a po registrácii nákupu získate za jeden výrobok peniaze späť. Neváhajte a vychutnávajte si skvelé zážitky so špičkovým zvukom od Philips.

Táto ponuka je platná od 1. januára do 28. februára 2022.

 

Ako získať peniaze späť?:

  1. Kúpte si dva Wi-Fi reproduktory Philips z modelov TAW6205, TAW6505 alebo TAW8506 v niektorej z 53 kamenných predajní PLANEO alebo cez e-shop www.planeo.sk na jednom doklade o kúpe. Nákup vybraného audio modelu musí byť uskutočnený súčasne a je potrebné ho doložiť na jednom doklade o kúpe.
  2. Zaregistrujte svoj nákup na registračnej stránke www.tv-av-akcie.sk najneskôr do 14 dní od dátumu zakúpenia produktov.
  3. Po schválení registrácie vám bude na účet uvedený pri registrácii vrátená čiastka za jeden produkt. Peniaze Vám budú vrátené za jeden lacnejší produkt v jeho nákupnej cene, maximálne však do výšky:
  • TAW6205 až do 209,99 EUR
  • TAW6505 až do 314,99 EUR
  • TAW8506 až do 429,99 EUR
  • Príslušná čiastka bude odoslaná na bankový účet uvedený v registrácii najneskôr do 30 dní od vykonania platnej registrácie, v prípade splnenia všetkých podmienok akcie.

Príslušnú zľavu je možné si uplatniť jedným dokladom o kúpe na jeden vybraný výrobok jedným zákazníkom len raz. Ak zákazník jeden z produktov vráti, v zákonom stanovenej lehote, nárok na vrátenie peňazí mu zaniká. Akcia je platná len pre tovar zakúpený na území Slovenskej republiky a nie je možné ju kombinovať s inými predajnými akciami.
 

Podrobné podmienky predajnej akcie sú uvedené v pravidlách uverejnených na tejto stránke.

 

WIFI reproduktory v ponuke PLANEO Elektro

 

 

 

Ďalšie novinky