PlayStation 5 - nová generácia prichádza!

 Predstavujeme nový rad hernej konzoly od spoločnosti SONY - PlayStation 5!

Táto konzola sa bude predávať v dvoch prevedeniach s optickou mechanikou a druhá bude tzv. "Only Digital" bez mechaniky.

Predpokladaný dátum vydania je koniec roka 2020.

 

Chcete byť medzi prvými, kto sa dozvie o začiatku predobjednávok? Prihláste sa k odberu noviniek o PlayStation 5 - TU.

 

Nový PlayStation 5 je vybavený osemjadrovým AMD procesorom a frekvenciou 3,5 GHz. Novinkou je prítomnosť SSD disku s veľkosťou 825 GB. Vo výbave sa ďalej nachádza 16 GB RAM pamäte GDDR 6. Dokonalý zážitok z hrania podporuje aj možnosť hrať v 8K a 4K zvládne aj pri 60 FPS. Tieto parametre uspokoja aj tých najnáročnejších hráčov.

 

Súčasťou PS5 bude úplne inovatívny ovládač DualSense vďaka ktorému zažijete pohlcujúci herný pôžitok. Jedná sa o bezdrôtový ovládač, ktorý ponúka hmatovú odozvu a dynamické efekty spúšte. Súčasťou je vstavaný mikrofón a reproduktor, a preto nebude nutnosť mať nasadené slúchadlá s mikrofónom. 

DualSense budete môcť nabíjať s pomocou špeciálnej dobíjacej stanice. V tejto stanici nabijete až dva ovládače zároveň.  

Pre streamovanie bude k dispozícii HD kamera podporujúca FULL HD. Ďalšou novinkou je bezdrôtový headset Pulse 3D s mikrofónom dokonale prispôsobenými prr 3D zvuk na konzoliach PS5.

V rámci príslušenstva bude Sony ponúkať aj sofistikovaný ovládač medií. Tento ovládač Vám umožní pohodlne ovládať intuitívne prostredie konzoly PS5, prehrávanie filmov, streamovacie služby a veľa ďalšieho.

 

Exkluzívne tituly pre PlayStation 5, na ktoré sa môžete tešiť!

 

 

Chcete byť medzi prvými, kto sa dozvie o začiatku predobjednávok?

Prihláste sa a budeme vás informovať ako prvý!

 

Ďalšie novinky