Prežite svoj Hollywood vo 4K Ultra HD u Vás doma

Kúpte špičkový OLED TV Panasonic radu FZ950 alebo FZ800 v niektorej z ponúkaných veľkostí a získajte ako darček výkonnú 4K bezzrkadlovku LUMIX GX80. Alebo kúpte vybrané LED TV Panasonic radu FX780 a získajte LUMIX GX800.

V Hollywoode sa nakrúcajú tie najlepšie filmy. Televízory Panasonic si svet Hollywoodu získali. Prečo ale neskúsiť nakrútiť svoj vlastný film? Stačí na to naozaj málo. K vybraným TV Panasonic získate teraz 4K bezzrkadlovku LUMIX G, s ktorou sa budete cítiť ako ozajstný kameraman hollywoodskeho trháka. Do úlohy režiséra alebo koloristy Vás bez kompromisov dostanú Hollywoodom používané a odporúčané televízory Panasonic. A to všetko v špičkovej kvalite Ultra HD, vďaka ktorej nebude chýbať jediný detail.

 

Kvalita OLED, ktorú poznajú svetoví filmári

Sláva a kvalita OLED TV Panasonic pramení priamo zo srdca filmového priemyslu, z Hollywoodu. Tu skúsení filmoví odborníci spolupracujú na vývoji a vyladení obrazu, aby bol výsledný zážitok pri sledovaní filmov a relácií čo najkvalitnejší a presne zodpovedal predstavám režisérov a filmových tvorcov. Niet preto divu, že sú OLED TV Panasonic využívané v niektorých hollywoodskych filmových štúdiách. Na ich referenčnú kvalitu nedajú dopustiť napríklad v štúdiách Technicolor a Deluxe. OLED TV Panasonic sú ideálnou voľbou pre milovníkov špičkovej kvality a prémiového vyhotovenia

 

 

Kvalitné LED s prémiovým dizajnom

Ani LED televízory Panasonic nezostávajú pozadu. Modelový rad televízorov FX780 si z OLED TV vypožičal obrazový procesor HCX (Hollywood Cinema Experience), ktorý sa stará o kvalitný obraz a verné podanie farieb. V spojení s funkciou lokálneho riadenia podsvietenia ponúka LED televízor Panasonic špičkové filmové zážitky. A stranou nezostáva ani ich dizajn. Modely FX780 a FX740 sa pýšia tenkým a štýlovým vyhotovením v koncepte Art & Interior Glass. Tenký sklenený rám okolo obrazovky dodá sledovaniu filmov aj Vášmu domovu luxusný nádych.

 

 

Fotoaparáty, ktoré stvorili svet bezzrkadloviek

LUMIX G sú určené pre nadšených amatérov aj náročných profesionálov. Tieto fotoaparáty majú vymeniteľné objektívy a skvelé funkcie 4K video a 4K foto. Už nezmeškáte jediný okamih vďaka možnosti vyfotiť až 30 fotiek pred tým, než stlačíte spúšť! Hlavným ťahákom bezzrkadloviek LUMIX G je nakrútenie 4K videa a následné prehrávanie na televízore Panasonic Ultra HD. Skrátka vlastný plnohodnotný 4K Ultra HD zážitok.

 

Akcia sa vzťahuje na tieto modely:

TX-55FX780E + DI-4KGX800S

TX-65FX780E + DI-4KGX800S

TX-75FX780E + DI-4KGX800S

TX-55FZ800E + DI-4KGX80NK

TX-65FZ800E + DI-4KGX80NK

TX-55FZ950E + DI-4KGX80NK

TX-65FZ950E + DI-4KGX80NK

 

Zoznam všetkých predajní PLANEO Elektro nájdete TU.

Ďalšie novinky