S novými spotrebičmi od Electrolux sa určite nudiť nebudete a ku všetkému ešte aj ušetríte!

Aj napriek zatvoreným prevádzkam si pre Vás pripravilo PLANEO Elektro spolu so značkou Electrolux skvelú akciu, kde môžete svojim nákupom od 23.3.- 18.5.2020 nie len užitočne využiť čas pri nových spotrebičoch, ale aj ušetriť peniaze za nákup. Na vybrané modely vstavaných rúr či tyčových vysávačov získate s akciou Cashback až 80 € späť. A dopravu máte k tomu zdarma!

Pripravujete sa pomaly na Veľkonočné sviatky? S ponukou tyčových vysávačov, ktorú sme pre Vás pripravili si upratovanie budete s radosťou užívať.  Pokiaľ sa viac tešíte na varenie a pečenie, aj tu máme pre Vás pripravené modely EOD5C71X, EOD5H70X, EOD6C71X. Či už máte chuť na dobré pečené mäsko alebo sladký koláč, rúra Electrolux Vás určite nesklame.

Pravidlá akcie:

  1. Akcia je platná od 23.3 - 18.5.2020 s možnosťou registrácie do 2. 6. 2020
  2. V rámci jednej registrácie bude možné zaregistrovať viac produktov naraz, hodnota cashbacku sa bude sčítavať a zákazníkovi odosielať ako jedna suma
  3. Podmienkou je zaregistrovať si nákup do 14 dní na www.electrolux.sk/prelepsizivot - na registráciu je potrebná digitálna kópia dokladu o kúpe.
  4. Úplné pravidlá akcie nájdete TU.

Akcia sa vzťahuje na modely:

Vstavané rúry:

Tyčové vysávače:

Z našej ponuky vyberáme:

EOD5H70X rúra vstavaná       

Vstavaná rúra Electrolux EOD5H70X s kruhovým výhrevným telesom a s funkciou pary SteamBake je zaradená do energetickej triedy A. Jej elegantný dizajn v čierno-nerezovej kombinácii skrášli každú kuchyňu. Ponúka funkcie pečenia: Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Turbo gril, Pečenie pizze, Teplovzdušné pečenie PLUS, Rýchly gril, Svetlo, Vlhký horúci vzduch. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu ako akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka, čas a množstvo iných. Ovládanie je veľmi jednoduché a to za pomoci dvoch otočných gombíkov. Objem rúry Electrolux EOD5H70X dosahuje 72 litrov. V príslušenstve nechýba ani 1 drôtená vysoká chrómovaná mriežka, 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt.

EER77SSM tyčový vysávač 2v1  

Podlahový stojanový vysávač ELECTROLUX EER77SSM v zlatom prevedení, ponúka 180° ovládateľnosť EasySteer™, ergonomický dizajn, samočistiacu hubicu a veľké zadné kolesá, ktoré pridávajú upratovaniu ešte väčší komfort. Vďaka integrovanej batérii na jedno nabitie vysáva 45 min. Vysávač vám dokonca ukáže kedy potrebuje dobiť. Ľahko odnímateľná ručná jednotka umožní jednoduché povysávanie vášho kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla. Nádoba na prach a ďalšie nečistoty ma presne 0,5 litra a dá sa veľmi ľahko vyprázdniť.

PQ91-50MB tyčový vysávač     

Tyčový vysávač v bronzovom prevedení ElectroluxPQ91-50MB s bezšnúrovou prevádzkou a skvelou výdržou batérie až do 54 minút ponúka komfortné vysávanie. Vysávač vás dokonca vďaka indikátoru vie upozorniť na to, kedy potrebuje dobiť. Svojím novým dizajnom ručného vysávača ponúka plný výkon, ale len polovicu hluku. Vďaka jedinečnej funkcii BrushRollClean™ sa dá kefa jednoducho vyčistiť stlačením pedálu na vrchu hubici. Prach a ďalšie nečistoty sú pritom zhromažďované do nádoby s objemom 0,5 litra. Ľahko odnímateľná ručná jednotka umožní jednoduché vysávanie kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla. Hlučnosť neprekročí hranicu 76 decibelov, čo ho radí medzi najtichšie tyčové vysávače.

 

Ďalšie novinky