+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

SAMSUNG DOMÁCE SPOTREBIČE V PLANEO Elektro

Akcia na vybrané produkty platí od 27.8. do 30.9.2018 alebo do vypredania zásob.

Už ste to počuli? V spolupráci so spoločnosťou SAMSUNG Electronics Czech & Slovak sme si pre Vás pripravili skvelú ponuku Samsung domácich spotrebičov za výnimočné ceny. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a navštívte našu webovú stránku alebo ktorúkoľvek zo 41 kamenných predajní PLANEO Elektro na Slovensku a presvedčte sa sami.

 

Počas SAMSUNG DNÍ v sieti predajní PLANEO Elektro Vám ponúkame okrem širokého portfólia domácich spotrebičov aj unikátnu predom plnenú práčku SAMSUNG - WW90K6414QW/ZE. Aj Vám sa už počas prania stalo, že ste v koši na špinavú bielizeň zabudli na jeden alebo dva kúsky svojej bielizne určenej na pranie? S práčkou SAMSUNG - WW90K6414QW/ZE to nie je žiaden problém. Funkcia Add Wash umožňuje jednoducho a rýchlo pridať zabudnuté oblečenie aj po začatí cyklu. Rovnako môžete jednoducho vložiť oblečenie vypraté v rukách, ktoré chcete len vypláchať alebo vyžmýkať. Alebo môžete v priebehu pracieho cyklu pridať viac aviváže. Rovnako veľmi podstatnou a dôležitou technologickou výhodou tejto práčky je tzv. Eco BubbleTM, technológia poskytujúca výkonné čistenie a to aj pri nízkych teplotách. Prací prostriedok sa zmení na aktívnu penu, ktorá rýchlo preniká do látky a odstraňuje nečistoty, a zároveň chráni látku a šetrí energiu. Zároveň netreba zabudnúť ani na inovačné a inteligentné funkcie, vďaka ktorým je pranie bielizne oveľa jednoduchšie. Funkcia Smart Control umožňuje vzdialene ovládať a monitorovať pranie pomocou aplikácie pre smartfón. Z ľubovoľného miesta v domácnosti aj mimo nej môžete okamžite spustiť alebo pozastaviť pranie a sledovať výber cyklu, zostávajúci čas a dostávať upozornenia na dokončenie prania. A aby toho nebolo málo, tak teraz túto skvelú práčku značky Samsung zakúpite u nás zakúpiť za výnimočných 529,-€.

Nebojte sa. Pre tých z Vás, ktorí hľadáte 2v1, sme si počas SAMSUNG DNÍ v sieti predajní PLANEO Elektro pripravili špeciálnu ponuku. Práčka so sušičkou SAMSUNG – WD80M4A43JW/ZE Vám ponúkne dokonalý komfort prania a sušenia zároveň. S technológiou Eco Bubble svoje oblečenie vyperiete dokonale aj pri nízkych teplotách a pomocou technológie Air Wash odstránite zápach, vďaka čomu vydezinfikujete svoje oblečenie, ktoré si zachováva svoju dlhodobú sviežosť. Nehovoriac o tom, že použitím horúceho vzduchu odstránite nielen všetky nepríjemné pachy, ale aj baktérie a to bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Okrem toho práčka so sušičkou Samsung disponuje aj špeciálnou funkciou StayClean Drawer™, vďaka ktorej dosiahnete jednoduchšie vypláchnutie zásuvky na detergent a využijete ho naplno. Vždy keď sa prací prášok dostane do bubna, spustí sa funkcia StayClean Drawer™, ktorá prepláchne zásuvku. V zásuvke vďaka tomu nezostane žiadny prací prášok ani po jej stenách a všetok bude pri praní využitý. A ako bonus nemožno nespomenúť, že motor s digitálnym invertorom zabezpečuje vynikajúcu energetickú účinnosť, minimálnu hlučnosť práčky a výnimočne dlhotrvajúci výkon. Motor je certifikovaný 20-ročnou životnosťou, ktorá je podložená 10-ročnou zárukou. Tak čo myslíte? Mať túto práčku so sušičkou u seba doma sa naozaj oplatí. A navyše teraz si ju môžete kúpiť v sieti predajní PLANEO Elektro za neuveriteľných 539,-€

Uvažujete nad kúpou vhodnej chladničky do Vašej domácnosti? Potom tu máme pre Vás skvelý tip na modernú, dizajnovú a technologicky vyspelú americkú side-by-side chladničku SAMSUNG – RS67N8211S9/EF vďaka ktorej dostane Vaša domácnosť úplne nový rozmer. S technológiou SpaceMax dokáže táto americká chladnička vytvoriť viac vnútorného priestoru (až o 100 litrov viac priestoru v porovnaní s bežnými modelmi) bez navýšenia vonkajších rozmerov. S celkovým objemom 609 litrov, tak dokážete uskladniť dostatok potravín pre celú svoju rodinu. Zároveň sa nemusíte báť, že Vaše potraviny sa nepokazia a vydržia čerstvé až dvojnásobne dlhšie než doposiaľ. Technológia Twin Cooling Plus totiž optimalizuje úroveň teploty a vlhkosti vo vnútri chladničky a mrazničky, pomocou oddelených chladiacich systémov, vďaka čomu je tiež zabránené miešaniu rôznych vôní a chutí. Pokročilá izolácia chladničky obmedzuje teplotné výkyvy, bez ohľadu na okolité podmienky, pričom k detekcii a úprave správnej teploty pomáha tiež technológia digitálneho invertora. Doprajte svojej domácnosti vysokú úroveň technológie a moderného štýlu, ktorý je podčiarknutý elegantným a najmä plochým prevedením dvierok, ktoré nezasahujú do priestoru a prispievajú tak k nenarušenému a čistému vzhľadu celej Vašej kuchyne. Navštívte ktorúkoľvek z našich 41 predajní a opýtajte sa nášho personálu na americkú chladničku SAMSUNG – RS67N8211S9/EF, ktorú máme teraz v ponuke za jedinečných 1 099,-€.

 

Príďte do PLANEO Elektro už dnes a presvedčte sa, že nákup počas SAMSUNG DNÍ sa u nás naozaj oplatí.

 

Názov Typ   MOC
RB37J5225SS/E Kombinovaná chladnička 599,- €
WW70K5210UW/ZE Predom plnená práčka 439,- €
WW90K6414QW/ZE Predom plnená práčka 529,- €
RB37J5015SS/EF Kombinovaná chladnička 549,- €
WW90J5446FX/ZE  Predom plnená práčka 449,- €
RB37J5329SS/EF  Kombinovaná chladnička 719,- €
WD80M4A43JW/ZE  Práčka so sušičkou 539,- €
RS67N8211S9/EF SBS chladnička 1099,- €
BRB260076WW/EF Vst. kombinovaná chladnička 829,- €

 

 

 

Ďalšie novinky