SAMSUNG DNI V PLANEO Elektro

Akcia na vybrané produkty platí od 27.8. do 30.9.2018 alebo do vypredania zásob. 

Už ste to počuli? V spolupráci so spoločnosťou SAMSUNG Electronics Czech & Slovak sme si pre Vás pripravili skvelú ponuku Samsung domácich spotrebičov za výnimočné ceny. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a navštívte našu webovú stránku alebo ktorúkoľvek zo 41 kamenných predajní PLANEO Elektro na Slovensku a presvedčte sa sami. Akcia na vybrané produkty veľkej bielej techniky a televízorov značky Samsung, platí od 27.8. do 30.9.2018 alebo do vypredania zásob. Nechajte sa inšpirovať našou nižšie uvedenou ponukou skvelých produktov, ktoré Vám uľahčia a spríjemnia chvíle strávené v pohodlí Vášho domova.

 

Počas SAMSUNG DNÍ v sieti predajní PLANEO Elektro Vám ponúkame okrem širokého portfólia domácich spotrebičov aj unikátnu predom plnenú práčku SAMSUNG - WW90K6414QW/ZE. Aj Vám sa už počas prania stalo, že ste v koši na špinavú bielizeň zabudli na jeden alebo dva kúsky svojej bielizne určenej na pranie? S práčkou SAMSUNG - WW90K6414QW/ZE to nie je žiaden problém. Funkcia Add Wash umožňuje jednoducho a rýchlo pridať zabudnuté oblečenie aj po začatí cyklu. Rovnako môžete jednoducho vložiť oblečenie vypraté v rukách, ktoré chcete len vypláchať alebo vyžmýkať. Alebo môžete v priebehu pracieho cyklu pridať viac aviváže. Rovnako veľmi podstatnou a dôležitou technologickou výhodou tejto práčky je tzv. Eco BubbleTM, technológia poskytujúca výkonné čistenie a to aj pri nízkych teplotách. Prací prostriedok sa zmení na aktívnu penu, ktorá rýchlo preniká do látky a odstraňuje nečistoty, a zároveň chráni látku a šetrí energiu. Zároveň netreba zabudnúť ani na inovačné a inteligentné funkcie, vďaka ktorým je pranie bielizne oveľa jednoduchšie. Funkcia Smart Control umožňuje vzdialene ovládať a monitorovať pranie pomocou aplikácie pre smartfón. Z ľubovoľného miesta v domácnosti aj mimo nej môžete okamžite spustiť alebo pozastaviť pranie a sledovať výber cyklu, zostávajúci čas a dostávať upozornenia na dokončenie prania. A aby toho nebolo málo, tak teraz túto skvelú práčku značky Samsung zakúpite u nás zakúpiť za výnimočných 529,-€.

Nebojte sa. Pre tých z Vás, ktorí hľadáte 2v1, sme si počas SAMSUNG DNÍ v sieti predajní PLANEO Elektro pripravili špeciálnu ponuku. Práčka so sušičkou SAMSUNG – WD80M4A43JW/ZE Vám ponúkne dokonalý komfort prania a sušenia zároveň. S technológiou Eco Bubble svoje oblečenie vyperiete dokonale aj pri nízkych teplotách a pomocou technológie Air Wash odstránite zápach, vďaka čomu vydezinfikujete svoje oblečenie, ktoré si zachováva svoju dlhodobú sviežosť. Nehovoriac o tom, že použitím horúceho vzduchu odstránite nielen všetky nepríjemné pachy, ale aj baktérie a to bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Okrem toho práčka so sušičkou Samsung disponuje aj špeciálnou funkciou StayClean Drawer™, vďaka ktorej dosiahnete jednoduchšie vypláchnutie zásuvky na detergent a využijete ho naplno. Vždy keď sa prací prášok dostane do bubna, spustí sa funkcia StayClean Drawer™, ktorá prepláchne zásuvku. V zásuvke vďaka tomu nezostane žiadny prací prášok ani po jej stenách a všetok bude pri praní využitý. A ako bonus nemožno nespomenúť, že motor s digitálnym invertorom zabezpečuje vynikajúcu energetickú účinnosť, minimálnu hlučnosť práčky a výnimočne dlhotrvajúci výkon. Motor je certifikovaný 20-ročnou životnosťou, ktorá je podložená 10-ročnou zárukou. Tak čo myslíte? Mať túto práčku so sušičkou u seba doma sa naozaj oplatí. A navyše teraz si ju môžete kúpiť v sieti predajní PLANEO Elektro za neuveriteľných 539,-€

Uvažujete nad kúpou vhodnej chladničky do Vašej domácnosti? Potom tu máme pre Vás skvelý tip na modernú, dizajnovú a technologicky vyspelú americkú side-by-side chladničku SAMSUNG – RS67N8211S9/EF vďaka ktorej dostane Vaša domácnosť úplne nový rozmer. S technológiou SpaceMax dokáže táto americká chladnička vytvoriť viac vnútorného priestoru (až o 100 litrov viac priestoru v porovnaní s bežnými modelmi) bez navýšenia vonkajších rozmerov. S celkovým objemom 609 litrov, tak dokážete uskladniť dostatok potravín pre celú svoju rodinu. Zároveň sa nemusíte báť, že Vaše potraviny sa nepokazia a vydržia čerstvé až dvojnásobne dlhšie než doposiaľ. Technológia Twin Cooling Plus totiž optimalizuje úroveň teploty a vlhkosti vo vnútri chladničky a mrazničky, pomocou oddelených chladiacich systémov, vďaka čomu je tiež zabránené miešaniu rôznych vôní a chutí. Pokročilá izolácia chladničky obmedzuje teplotné výkyvy, bez ohľadu na okolité podmienky, pričom k detekcii a úprave správnej teploty pomáha tiež technológia digitálneho invertora. Doprajte svojej domácnosti vysokú úroveň technológie a moderného štýlu, ktorý je podčiarknutý elegantným a najmä plochým prevedením dvierok, ktoré nezasahujú do priestoru a prispievajú tak k nenarušenému a čistému vzhľadu celej Vašej kuchyne. Navštívte ktorúkoľvek z našich 41 predajní a opýtajte sa nášho personálu na americkú chladničku SAMSUNG – RS67N8211S9/EF, ktorú máme teraz v ponuke za jedinečných 1 099,-€.

 

Ako sme už avizovali, počas Samsung dní nesmieme zabudnúť ani na zábavu, ktorú si viete dopriať vďaka špičkovým televízorom, ktoré ponúkajú absolútne realistický a dokonalý obraz. Vďaka novému modelu QLED TV, Vám tento prinesie do života dych vyrážajúce zážitky zo sledovania akéhokoľvek programu. Unikátny dizajn tohto televízora, ako aj jeho prémiový vzhľad vychádzajú z filozofie spoločnosti, ktorou je eliminovanie všetkých rušivých okolitých faktorov. Jediné, čo budete sledovať je prehrávaný obraz. Vďaka špičkovým funkciám ako je HDR 1000, ambient mode, či lokálne stmievanie obrazovky nájdete dokonalý nástroj pre ničím nerušenú zábavu zo sledovania Vášho obľúbeného programu. Hľadáte niečo pre spríjemnenie svojich zážitkov z pozerania dobrého filmu alebo seriálu? Tak potom tu máme pre Vás špičkový QLED Ultra HD Smart televízor SAMSUNG – QE55Q6FNA s uhlopriečkou 138 cm a satelitným tunerom za neuveriteľných 1 299,- €

 

 

Vynikajúcu ponuku predstavuje aj ďalší z rady SMART televízorov, ktorým je bezpochyby 4K Ultra HD Smart televízor SAMSUNG – UE55MU6472 s uhlopriečkou 138 cm za výnimočných 599,- €. Vďaka 4K UHD rozlíšeniu si budete môcť vychutnať presné farby v ich najdokonalejšej ostrosti a precíznych krivkách. Zároveň budete sledovať obraz vo vernom podaní s presnými detailmi a Váš zážitok bude umocnený jasom a viditeľnosťou nepatrných odtieňov v temných scénach. Taký je totiž 4K Ultra HD Smart televízor od Samsungu, výnimočný vo svojej podstate.

 

 

Potrpíte si na kvalitnom obraze vo veľkom rozmere? Tak potom tu máme pre Vás ideálnu príležitosť zakúpiť si unikátny Ultra HD Smart televízor s nadmieru veľkou uhlopriečkou, ktorá ponúka perfektný obraz so špičkovým zvukom za bezkonkurenčnú cenu. Presvedčte sa sami a navštívte niektorú z našich predajní, kde Vám náš personál predajne veľmi rád predvedie kvalitný obraz modelu SAMSUNG – UE75NU7172 s uhlopriečkou 189 cm, teraz v akciovej cene za 1 959,- €. 

 

 

Príďte do PLANEO Elektro už dnes a presvedčte sa, že nákup počas SAMSUNG DNÍ sa u nás naozaj oplatí.

 

Model Označenie Cena
RB37J5225SS/E Kombinovaná chladnička 599,- €
WW70K5210UW/ZE Predom plnená práčka 439,- €
WW90K6414QW/ZE Predom plnená práčka 529,- €
RB37J5015SS/EF Kombinovaná chladnička 549,- €
WW90J5446FX/ZE  Predom plnená práčka 449,- €
RB37J5329SS/EF  Kombinovaná chladnička 719,- €
WD80M4A43JW/ZE  Práčka so sušičkou 539,- €
RS67N8211S9/EF SBS chladnička 1099,- €
BRB260076WW/EF Vst. kombinovaná chladnička 829,- €
QE55Q6FNA QLED ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE65NU7022K ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE55NU7022K  ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE50NU7022K  ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE43NU7022K  ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE55MU6472 ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE55MU7072   ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE32N5002AK  FULL HD TELEVÍZOR
UE49MU6472 ULTRA HD SMART TELEVÍZOR
UE75NU7172   ULTRA HD SMART TELEVÍZOR

 

Ďalšie novinky