+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

Samsung Expres servis

Spoločnosť SAMSUNG prináša pre zákazníkov, ktorí si zakúpili LED a QLED televízory pri príležitosti MS 2018 vo futbale Espres servis - rozšírenú servisnú podporu.

Nezmeškajte osudové okamihy!

V prípade akýchkoľvek problémov s Vaším SAMSUNG LED alebo QLED televízorom od 8. júna do 8. júla 2018, je SAMSUNG servis pripravený Vám rýchlo a spoľahlivo pomôcť. Pokiaľ zistíte na vašom prístroji poruchu, je potrebné to čo najskôr oznámiť na Zákaznícku linku spoločnosti SAMSUNG. Čím skôr poruchu oznámite, tým je istejšie, že ešte v ten deň budete môcť nerušene sledovať svoj obľúbený zápas. 

Pokiaľ sa poruchu nepodarí odstrániť v ten deň, ponúknu vám náhradný televízor SAMSUNG po celú dobu opravy a to zadarmo.

Od 8. júna do 8. júla 2018 sú Vám služby SAMSUNG AV servisných stredísk k dispozícii v predĺžených otváracích hodinách. Stačí len kontaktovať SAMSUNG zákaznícku linku v dobe Po-Pia: 08-20 hod., So-Ne: 08-18 hod. a o všetko ostatné sa postarajú za Vás. Pred objednávkou opravy televízora si pripravte doklad o zakúpení. Služba sa vzťahuje na LED a QLED televízory značky SAMSUNG.

*Služba sa vzťahuje len na záručné opravy a na TV z lokálnej distribúcie.

www.samsung.sk
Zákaznícka linka: 0800726786

Ďalšie novinky