SAMSUNG INOVÁCIE – PRÁČKY

Vybrať správnu práčku alebo sušičku nie je veda. Áno, vieme že vďaka pestrej ponuke produktov a množstvu odlišností môže byť kúpa práčky alebo sušičky niekedy naozaj problematická. Ale to iba v prípade, ak ste ešte nepočuli o Samsung práčkach. Títo nadupaní pomocníci sú nielen plní inovácií, ale disponujú jedinečnou kvalitou a moderným dizajnom, vďaka ktorému bude pranie a sušenie ľahšie ako kedykoľvek predtým.

V spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics Czech & Slovak sme preto do nášho portfólia zaradili práčky a sušičky Samsung, ktoré predstavujú to najlepšie čo v súčasnosti na trhu môžete kúpiť. Nechajte sa inšpirovať špičkovými technológiami, funkciami a kvalitou a zaobstarajte si už dnes Vášho pomocníka pre čisto skvejúcu sa bielizeň.

Napríklad model Samsung WW90T734DBH/S7. Práčka, ktorá spája unikátne technológie bez kompromisov dosiahne efektívnejšie pranie za polovičný čas. QuickDriveTM skracuje totiž čas prania až o 50% a šetrí energiu bez znižovania pracieho výkonu. Dynamická rotácia bubna, v spojení s ďalšou unikátnou technológiou dodatočného dávkovania vody Q-Bubble™, vytvárajú bohatšie a silnejšie bubliny, takže prací prostriedok rýchlejšie prenikne do látky a vyperie ju ešte šetrnejšie a rýchlejšie. Nehovoriac o jej inteligencii a možnosti ovládania prostredníctvom AI Control. Vďaka nej upravuje parametre na mieru tým, že si pamätá všetky Vaše návyky, navrhuje vhodné pracie cykly a zobrazuje všetky aktuálne informácie. A množstvo pracieho prostriedku? Žiaden problém. Vďaka technológii Auto Dispense práčka Samsung automaticky dávkuje vhodné množstvo pracieho prostriedku a aviváže pre každú jednu várku bielizne. Zároveň ponúka, za optimálnych podmienok, dostatok priestoru na takmer mesačnú zásobu, preto nádržku nebudete musieť dopĺňať po každom praní. Doprajte sebe a svojej bielizni dôkladnú a hygienickú čistotu. Vďaka Cyklu Hygiene Steam viete zvýšiť kvalitu prania a to bez predpierania. Presne tak. Práčka totiž vypúšťa z dna bubna paru, ktorá prestúpi každý kúsok oblečenia a odstraňuje uchytené nečistoty, baktérie a potenciálne alergény. Nie je to úžasné? 

A čo v prípade, ak potrebujete oboje? Aj práčku a aj sušičku? So značkou Samsung to nie je žiaden problém. Model Samsung WD10T734DBH/S7 ponúka kombináciu pre pranie aj sušenie v jednom. Okrem technológií, ktoré uvádzame pri modeli WW90T734DBH/S7 stojí určite za zmienku objem až 10,5 kg náplne pre pranie. Zároveň unikátnou je aj technológia AirWash, ktorá udržujte oblečenie hygienicky čisté a to dokonca bez vody a pracieho prostriedku. Vďaka nej vydezinfikujete svoju bielizeň a zbavíte ju zápachu, preto bude vždy voňať sviežo, kedykoľvek si ju oblečiete. Nepríjemné pachy a 99,9 % baktérií sú totiž odstraňované obyčajným horúcim vzduchom a preto vyvárka a ani drahé , potenciálne škodlivé chemikálie, už nebudú viac potrebné. A výkon? O ten sa báť nemusíte. Vo vnútri totiž nájdete digitálny invertor využívajúci silné magnety, vďaka ktorým vaša kombinovaná práčka so sušičkou zaistí vyšší výkon a tichší chod a spotrebuje menej energie ako bežné, univerzálne motory. A naviac, tým že nevyužíva kefy ponúka vynikajúcu odolnosť, ktorú navyše kryje 10 ročná záruka.

Tak čo myslíte? Ponuka plná inovácií a zaujímavých moderných prvkov by nemala nechať na seba dlho čakať. Navštívte preto náš e-shop a vyberte si toho svojho pravého pomocníka pre čistú bielizeň už dnes.

 

 
 
 

Ďalšie novinky