+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

Samsung - Iba jedno Q nestačí

V PLANEO Elektro vieme, že najnovšie technológie nielenže posúvajú možnosti všetkých užívateľov vpred a vytvárajú tak nové hranice ich využiteľnosti, ale ponúkajú im aj absolútny komfort v ich každodennom živote. A keďže v PLANEO Elektro nám záleží na našich zákazníkoch, tak sme v spolupráci so spoločnosťou SAMSUNG pre Vás pripravili výnimočnú ponuku.

DOPRAJTE SI TERAZ DVE PRÉMIOVÉ TECHNOLÓGIE SAMSUNG ZA CENU JEDNEJ

Pri kúpe jedného z nižšie uvedených modelov QLED televízorov značky SAMSUNG dostanete ako bonus vybraný model práčky Samsung QuickDriveTM. Tieto dve unikátne technológie predstavujú špičku na trhu so spotrebnou elektronikou a spríjemnia Vám Vaše každodenné životné okamihy. Akcia platí v termíne od 16.7. do 26.8.2018 na jeden z nižšie uvedených Samsung QLED televízorov, ku ktorému Vám s radosťou pribalíme práčku Samsung WW80M644OPW/ZE s technológiou QuickDriveTM ako bonus. Neváhajte, akcia platí totiž len do vypredania limitovaného množstva 240 kusov.   

 

PREČO QLED TV

QLED televízory, na ktoré sa dá vďaka veľkej uhlopriečke pohodlne pozerať aj z diaľky disponujú viac ako miliardou farieb, ktoré vyvolávajú dojem, že sledujete skutočnosť a nie len jej záznam. Pokročilú technológiu dopĺňa jedinečný dizajn a prvotriedne spracovanie, vďaka ktorým sa nové QLED televízory pre rok 2018 stanú prirodzenou súčasťou Vášho interiéru. Nechajte sa preto očariť tou najlepšou a najkvalitnejšou obrazovou kvalitou a siahnite po novom QLED televízore, ktorý má nielen veľmi intuitívne a inteligentné vlastnosti, ale oslní Vás aj svojim dizajnom, ktorý si jednoducho zamilujete. A aby toho nebolo málo, v spoločnosti PLANEO Elektro sme si pre Vás pripravili ešte jeden bonus navyše. Všetky televízory Samsung QLED teraz nakúpite v celej sieti PLANEO Elektro na splátky s 0% navýšením až do 20 mesiacov.

 

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA QuickDrive™

Nová technológia z dielne spoločnosti SAMSUNG skracuje čas prania až o 50 % a šetrí tým až 20 % energie bez znižovania pracieho výkonu. Unikátna konštrukcia bubna Q-Drum™ umožňuje nezávislé otáčanie bubna a zadnej steny práčky, a tak sa oblečenie v práčke doslova víri oveľa efektívnejšie a pranie sa tak stáva rýchlejším, účinnejším a v neposlednom rade dynamickejším. Vďaka tejto novej technológii tak vyperiete napríklad program Bavlna už za 60 minút bez zvýšenia spotreby energie.

 

Modely QLED TV zahrnuté do akcie:

SAMSUNG QE75Q9FNA
SAMSUNG QE65Q9FNA
SAMSUNG QE55Q9FNA
SAMSUNG QE65Q8CNA
SAMSUNG QE55Q8CNA
SAMSUNG QE65Q8FNA
SAMSUNG QE55Q8FNA
SAMSUNG QE75Q7FNA
SAMSUNG QE65Q7FNA

Ďalšie novinky