SledovanieTV s televízormi TCL na 6 mesiacov zadarmo

Získajte zadarmo - až na 6 mesiacov - prístup k programom a televíznym kanálom aplikácie SledovanieTV.

Spoločnosť TCL, jeden z hlavných výrobcov TV na svete, vám teraz ponúka IPTV službu SledovanieTV ako darček ku všetkým modelom televízorov TCL Android TV, TCL mobilným telefónom a soundbarom TCL.Čaká na vás prémiový obsah vo vysokej kvalite, 102 TV kanálov, vrátane HBO, FilmBox, Sport1 a Sport2.

SledovanieTV ponúka prístup k prémiovému obsahu, ktorý zahŕňa 84 televíznych kanálov, 61 rádií, HBO, HBO2, HBO3 vrátane filmotéky HBO Max, 13 kanálov zo skupiny FilmBox, Sport1 aj Sport2. Celkom teda 102 TV kanálov a 2 filmotéky. Darček môžu získať zákazníci k novo zakúpeným televízorom TCL Android TV a soundbarom TCL. Akcia platí od 8.6.2022 do 31.3.2023. K ponuke sa vzťahujú nižšie uvedené podmienky. 

Medzi benefity SledovanieTV patrí Full HD a 4K kvalita vysielania, prehrávanie vysielaných programov až 7 dní spätne a uloženie až 50 hodín v cloude. SledovanieTV môžete používať súbežne na 2 televízoroch a 2 mobilných zariadeniach. SledovanieTV je navyše dostupné kdekoľvek v EÚ.

Zjednodušili sme pre vás prístup k SledovanieTV.

Balíček SledovanieTV môžete získať veľmi jednoducho. Zaregistrujte sa a zadajte sériové číslo zakúpeného modelu televízora, mobilného telefónu alebo soundbaru na webe www.sledovanietv.sk/tcl a následne stiahnite v Obchode Play aplikáciu SledovanieTV. Registráciu darčeka je nutné vykonať do 30 dní od zakúpenia televízie, mobilného telefónu alebo soundbaru. 

Darček SledovanieTV má hodnotu 62 € a je zadarmo podľa typu balíčka až po dobu 6 mesiacov. 

Viac na www.sledovanietv.sk/tcl 

 

Balíček TCL zadarmo:

 

TCL Android TV vám prináša špičkové technológie spracovania obrazu.

TCL je druhým najväčším výrobcom televízorov na sveteIII a inovátorom technológie Mini LED. Vo svojich televízoroch využíva platformu Android TV pre bohatý online obsah, aplikácie aj hry a umožňuje prístup k obrovskej ponuke aplikácií z Obchodu Play. Produkty sú lokalizované pre slovenské prostredie. V širokej ponuke televízorov TCL nájdete modelové rady, ktoré prinášajú špičkové technológie, ako sú napríklad Direct LED podsvietenie s funkciou Micro Dimming a s použitím VA panelu. Túto skvelú kombináciu ocenia hlavne filmoví diváci, ktorí očakávajú vyšší kontrast, lepšiu čiernu a rovnomernejšie podsvietenie. V prípade využitia technológie Quantum Dot (QLED) je zaistený široký rozsah a 100% objem farieb. Inovatívna technológia Mini LED použitá u top modelov televízorov prináša tisíce jednotlivých diód pre vysoký jas, nezávislé riadenie podsvietenia v zónach a vynikajúci kontrast. Hráči počítačových hier ocenia pri vybraných modeloch nízky input lag a 4K gaming pri využití HDMI 2.1. Televízory TCL podporujú HDR10, HLG a vybrané modely naviac tiež Dolby Vision a Dolby Atmos pre maximálnu obrazovú a zvukovú kvalitu.

 

 

Postup na získanie darčeka SledovanieTV:

 1. Prejdite na stránku www.sledovanietv.sk/tcl
 2. Tu sa zaregistrujte a zadajte sériové číslo zakúpeného modelu.
 3. Po overení sériového čísla vám bude aktivovaný balíček SledovanieTV.
 4. Vo vašej TV si v Obchod Play stiahnite aplikáciu SledovanieTV.
 5. Do aplikácie sa prihláste pod svojím e-mailom a heslom, ktoré ste si zadali pri registrácii.
 6. SledovanieTV je teraz na vašej TV aktivované.

 

Benefity SledovanieTV:

 • Full HD a 4K kvalita vysielania,
 • sledovanie až 7 dní spätne,
 • TV si pustíte kdekoľvek v EÚ (napr. na dovolenke),
 • služba funguje na 4-roch zariadeniach naraz: 2 TV a 2 mobilné zariadenia (mobil, tablet, notebook),
 • 50 hodín nahrávok
   


Benefity TCL Android TV: 

 • TCL je 2. najväčším výrobcom televízorov na svete a inovátorom technológie Mini LED, Android TV pre online obsah, aplikácie a hry,
 • lokalizované menu do slovenčiny alebo češtiny,
 • obrovská ponuka aplikácií vďaka Obchodu Play,
 • široká podpora formátov pre prehrávanie: KODI, VLC, MX Player, USB disky, atď.,
 • hlasové ovládanie v slovenčine a češtine, Google Assistant,
 • vstavaný Chromecast pre zdieľanie obsahu z rôznych zariadení,
 • herný režim / Game mode s nízkou odozvou (input lag) u všetkých Android TV,
 • k TCL TV (43" a väčšie) pripojíte USB webkameru a môžete volať cez Google Duo na mobilné zariadenia alebo PC,
 • dlhá podpora operačného systému Android TV od TCL,
 • Direct LED podsvietenie s funkciou Micro Dimming s použitím VA panelu pre vyšší kontrast, lepšiu čiernu a rovnomernejšie podsvietenie,
 • Mini LED podsvietenie - tisíce jednotlivých diód pre vysoký jas, riadenie podsvietenia v zónach individuálne a vynikajúci kontrast (C825 Series),
 • Quantum Dot (QLED) - široký rozsah a 100% objem farieb (C715 / C815 / C725 / C728 / C825 Series),
 • podpora HDR10 (všetky TV) a HLG (všetky 4K TV),
 • pre PS5 a XBOX X / S je k dispozícii HDMI 2.1, 120 FPS a VRR (Variable Refresh Rate) pre hry v 4K (C728 / C825 Series),
 • podpora Dolby Vision a Dolby Atmos - maximálna obrazová i zvuková kvalita (všetky QLED TV a P725 / P815 Series) - najlepšia kombinácia pre filmových fanúšikov: Netflix, Disney+, HBO MAX, Apple TV a pre hráčov s XBOX X / S, ktorý podporuje Dolby Vision aj Dolby Atmos.

 

Výrobky zaradené do akcie:

 

Ďalšie novinky