Planeo nákup na splátky bez navýšenia

Nakúpiť na splátky nebolo nikdy jednoduchšie. V rámci nadchádzajúcich 4 týždňov (od 31.10. do 30.11.2022), sme si pre našich vážených zákazníkov pripravili možnosť nakupovať s 0 % navýšením. 

Čo to pre vás vlastne znamená a prečo by ste si túto akciu rozhodne nemali nechať ujsť?

Predstavte si, že máte zálusk napríklad na nový Samsung televízor v hodnote 1 000 €, ale v danom momente sa vám zdá táto suma príliš vysoká alebo nie ste zrovna v pozícii, v ktorej by ste si mohli dovoliť okamžite vynaložiť takto vysoké náklady. S naším splátkovým kalendárom si nastavíte intervaly platieb, v rámci ktorých budete kúpený televízor pohodlne splácať. Na konci splátkového obdobia, bude výsledná zaplatená suma za televízor 1 000 €, teda totožná so sumou na začiatku platobného obdobia. Neplatíte nič naviac!

Pri tejto akcii, si je dôležité uvedomiť, ako je oveľa pohodlnejšie nakupovať na splátky, najmä pokiaľ ide o finančne nákladnejšie produkty. Práčky, chladničky či TV na splátky bez navýšenia sú vhodnými rodinnými darčekmi pod vianočný stromček a preto veríme, že využijete túto príležitosť a vyberiete si niečo z našej širokej ponuky. Aby sme vám ale nákup u nás ešte spríjemnili, tak už dlhšie prevádzkujeme  exkluzívnu službu Doprava Premium, vďaka ktorej k vám - tovar dovezieme, umiestnime na želané miesto, zapojíme/nastavíme a pokiaľ budete mať záujem, postaráme sa aj o starý výrobok. 

Nákup na splátky PLANEO bez navýšenia v sebe skrýva aj ďalší benefit, pri ktorom sa odvolávame na základne pravidlo peňazí, ktoré znie „Peniaze dnes, majú väčšiu hodnotu, ako peniaze zajtra.“ Za zakúpený produkt neplatíte celú čiastku až do konca splátkového obdobia, ale úžitok z používania produktu, poberáte ihneď – jednoduché a výhodné! 

Za zmienku určite stojí aj Skutočný Black Friday, ktorý u nás pobeží celý mesiac, v rovnakom období ako akcia Nákup bez navýšenia. S kódom „CHCEMZLAVU“ môžete získať skutočné akcie na rôzne produkty. Nižšie ceny, zľavy zo skutočných cien a nie umelo navýšených atráp. Veríme, že si kombináciou týchto dvoch akcií dokážete spríjemniť nasledujúce novembrové týždne a kto vie, možno nakúpiť aj nejaké tie prvé vianočné darčeky! 

Úplné znenie podmienok akcie "0% navýšenie" nájdete TU.

Ďalšie novinky