V cene chladničky SAMSUNG Family Hub získate telefón SAMSUNG Galaxy S20

Zakúpením Smart chladničky SAMSUNG Family Hub v sieti predajní PLANEO Elektro v termíne od 6.4. do 31.5.2020 získate aj skvelý telefon SAMSUNG Galaxy S20.

Máte málo miesta v chladničke? So Samsung Family Hub už tento problém mať nebudete. Priestor je len jedna z mála vecí, čím vás tento dokonalý pomocník prekvapí. Taktiež vám môže spríjemniť deň hudbou pri raňajkách, zostaví vám recept z obsahu nákupu na ideálny obed, alebo si proste cez svoju chladničku zavoláte so svojimi blízkymi. Zakúpením Smart chladničky SAMSUNG Family Hub v sieti predajní PLANEO Elektro v termíne od 6.4. do 31.5.2020 získate aj skvelý telefón SAMSUNG Galaxy S20. A verte nám, že obe tieto vecičky si zamilujete už na prvý pohľad!

SAMSUNG Family Hub

Jedinečná smart americká chladnička s dotykovým displejom, vnútornou kamerou, asistentom Bixby, ktorý rozpozná každého člena rodiny podľa hlasu a tak mu prispôsobí potrebné informácie.  S touto super novinkou si vychutnáte zábavu počas varenia, umožní vám telefonovanie bez použitia rúk, alebo vám pomôže pri výbere receptov z potravín , ktoré máte v chladničke. Taktiež je skvelý spoločník a preto nemá problém pustiť vám obľúbenú hudbu cez aplikáciu Tunel/Spotify či Amazon Music.

SAMSUNG GALAXY S20:

Novinka Galaxy S20, ktorý vás nesklame premysleným dizajnom, revolučnými funkciami a špičkovým výkonom, ktorý zabezpečuje skutočne silný procesor a inteligentná správa batérie, ktorá vás za žiadnych okolností nenechá v štichu. Vytvárajte dokonalé fotografie, v ktorých vyniknú všetky pozoruhodné detaily – aj tie, ku ktorým sa musíte skutočne poriadne priblížiť. Galaxy S20 je na tieto účely vybavený 3-násobným hybridným optickým zoomom a funkciou Super Resolution Zoom s 30-násobným priblížením. Za použitia umelej inteligencie tak môžete zachytiť zaujímavé momentky, ktoré Vám inak bežne uniknú. Tento nový kúsok od Samsungu si zamiluje aj ten najnáročnejší užívateľ.

Ďalšie novinky