+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

-10% ZĽAVA NA CELÝ SORTIMENT

NEUVERITEĽNÉ! V predajniach PLANEO Elektro OC RETAIL BOX a OC AQUARIO v Nových Zámkoch, sme si pre Vás tentokrát pripravili naozaj unikátnu ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť. V termíne od 4.10. do 14.10.2018 rozdávame zľavu -10% na celý sortiment predajne.

Stačí ak navštívite jednu z našich predajní PLANEO Elektro v meste NOVÉ ZÁMKY, vyberiete si produkt podľa vlastnej preferencie a pracovníci našej prevádzky Vám odpočítajú 10% z predajnej ceny. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a navštívte ktorúkoľvek z našich viac ako 40 kamenných predajní PLANEO Elektro na Slovensku a presvedčte sa sami. Viac informácií nájdete v predajniach alebo na našej stránke planeo.sk.

AKCIA -10% ZĽAVA PLATÍ NA CELÝ SOTRTIMENT PREDAJNÍ PLANEO ELEKTRO V NOVÝCH ZÁMKOCH, PRIČOM PRE VÁS SME VYBRALI PRODUKTY, KTORÉ BY VÁS MOHLI ZAUJÍMAŤ.

 

V sieti predajní PLANEO Elektro Vám ponúkame zo širokého portfólia televízorov od svetových a výrobcov. Spoločnosť LG, ako popredný líder v oblasti výroby OLED televízorov, má tak ako televízory spoločnosti SAMSUNG, rovnako svoje dôležité miesto v sieti predajní PLANEO Elektro. Z množstva špičkových LG televízorov Vám do pozornosti dávame model OLED65B7V, ktorý svojou technologickou vyspelosťou dokonale konkuruje ostatným svetovým výrobcom OLED televízorov. Nechajte sa uniesť jedinečne štíhlym dizajnom, ktorý sa hodí do každého interiéru. Spojením dokonalej čiernej s ostatnými farbami zažijete kvalitu obrazu, ktorá uspokojí aj tých najprísnejších kritikov spomedzi Vás. Zároveň treba podotknúť, že LG OLED televízor je prvým televízorom, ktorý podporuje technológie Dolby Vision TM aj Dolby Atmos®, vďaka čomu si budete môcť v pohodlí svojho domova vychutnať kvalitu obrazu a zvuku rovnako dobre, ako keby ste sledovali svoj obľúbený film v kine. A aby toho nebolo málo, s technológiou Active HDR dokáže tento televízor optimalizovať kvalitu obrazu HDR na každej jednej snímke, vďaka čomu dosiahnete živší a realistickejší zážitok zo sledovania ktoréhokoľvek programu. Tak čo myslíte? Vlastniť LG OLED65B7V s uhlopriečkou 164 cm za výnimočnú cenu 1 990,-€  sa naozaj oplatí. A navyše teraz, so zľavou -10% je nakupovanie ešte zábavnejšie.

 

Pre tých z Vás, ktorí si potrpia na čistotu v domácnosti, tu máme kombinovanú práčku so sušičkou SAMSUNG – WD80M4A43JW/ZE, ktorá Vám ponúkne dokonalý komfort prania a sušenia zároveň. S technológiou Eco Bubble svoje oblečenie vyperiete dokonale aj pri nízkych teplotách a pomocou technológie Air Wash odstránite zápach, vďaka čomu vydezinfikujete svoje oblečenie, ktoré si zachováva svoju dlhodobú sviežosť. Nehovoriac o tom, že použitím horúceho vzduchu odstránite nielen všetky nepríjemné pachy, ale aj baktérie a to bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Okrem toho práčka so sušičkou Samsung disponuje aj špeciálnou funkciou StayClean Drawer™, vďaka ktorej dosiahnete jednoduchšie vypláchnutie zásuvky na detergent a využijete ho naplno. Vždy keď sa prací prášok dostane do bubna, spustí sa funkcia StayClean Drawer™, ktorá prepláchne zásuvku. V zásuvke vďaka tomu nezostane žiadny prací prášok ani po jej stenách a všetok bude pri praní využitý. A ako bonus nemožno nespomenúť, že motor s digitálnym invertorom zabezpečuje vynikajúcu energetickú účinnosť, minimálnu hlučnosť práčky a výnimočne dlhotrvajúci výkon. Motor je certifikovaný 20-ročnou životnosťou, ktorá je podložená 10-ročnou zárukou. Tak čo myslíte? Mať túto práčku so sušičkou u seba doma sa naozaj oplatí. A navyše teraz si ju môžete kúpiť v sieti predajní PLANEO Elektro za neuveriteľných 539,-€

Tak čo myslíte, oslovila Vás naša ponuka? Veríme, že áno. Navštívte ktorúkoľvek predajňu PLANEO Elektro v NOVÝCH ZÁMKOCH ešte dnes, zakúpte si svoj vysnívaný produkt a my Vám pribalíme zľavu 10%.

Ďalšie novinky