+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

-10% ZĽAVA PRI NÁKUPE TV NA SPLÁTKY

NEUVERITEĽNÉ! V PLANEO Elektro sme si pre Vás tentokrát pripravili naozaj unikátnu ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť. V termíne od 6.9. do 19.9.2018 rozdávame zľavu -10% pri nákupe ktoréhokoľvek televízora na splátky.

Stačí ak si vyberiete televízor v hodnote minimálne 100 EUR a splníte podmienky tejto akcie. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a navštívte našu webovú stránku alebo ktorúkoľvek z 41 kamenných predajní PLANEO Elektro na Slovensku a presvedčte sa sami. Viac informácií nájdete v predajniach alebo na našej stránke TU.

AKCIA -10% ZĽAVA PLATÍ OKREM INÝCH, AJ NA DO DETAILOV PREPRACOVANÉ TELEVÍZORY OD POPREDNÝCH TECHNOLOGICKÝCH LÍDROV. 

 

V sieti predajní PLANEO Elektro Vám ponúkame zo širokého portfólia Samsung televízorov absolútne realistický a dokonalý QLED televízor s nezabudnuteľným obrazom. Nový model televízora, využívajúci QLED technológiu, prinesie do Vášho života dych vyrážajúce zážitky zo sledovania akéhokoľvek programu. Jeho unikátny dizajn a prémiový vzhľad vychádzajú z filozofie spoločnosti, ktorou je eliminovanie všetkých rušivých okolitých faktorov, aby ste si mohli vychutnať len to jediné a dôležité - prehrávaný obraz. Vďaka špičkovým funkciám ako je HDR 1000, ambient mode, či lokálne stmievanie obrazovky, dosiahnete ničím nerušenú zábavu zo sledovania Vášho obľúbeného programu. Hľadáte niečo pre spríjemnenie svojich zážitkov z pozerania dobrého filmu alebo seriálu? Tak potom tu pre Vás máme špičkový QLED Ultra HD Smart televízor SAMSUNG – QE55Q6FNA s uhlopriečkou 138 cm a satelitným tunerom za neuveriteľných 1 299,- €.

Spoločnosť LG, ako popredný líder v oblasti výroby OLED televízorov, má tak ako televízory spoločnosti SAMSUNG, rovnako svoje dôležité miesto v sieti predajní PLANEO Elektro. Z množstva špičkových LG televízorov Vám do pozornosti dávame model OLED65B7V, ktorý svojou technologickou vyspelosťou dokonale konkuruje ostatným svetovým výrobcom OLED televízorov. Nechajte sa uniesť jedinečne štíhlym dizajnom, ktorý sa hodí do každého interiéru. Spojením dokonalej čiernej s ostatnými farbami zažijete kvalitu obrazu, ktorá uspokojí aj tých najprísnejších kritikov spomedzi Vás. Zároveň treba podotknúť, že LG OLED televízor je prvým televízorom, ktorý podporuje technológie Dolby Vision TM aj Dolby Atmos®, vďaka čomu si budete môcť v pohodlí svojho domova vychutnať kvalitu obrazu a zvuku rovnako dobre, ako keby ste sledovali svoj obľúbený film v kine. A aby toho nebolo málo, s technológiou Active HDR dokáže tento televízor optimalizovať kvalitu obrazu HDR na každej jednej snímke, vďaka čomu dosiahnete živší a realistickejší zážitok zo sledovania ktoréhokoľvek programu. Tak čo myslíte? Vlastniť LG - OLED65B7V s uhlopriečkou 164 cm za výnimočnú cenu 1 990,-€ sa naozaj oplatí. A navyše teraz, so zľavou -10% pri nákupe televízorov na splátky, je nakupovanie v PLANEO Elektro ešte zábavnejšie.

Každý z nás už určite počul výraz 4K UHD. Rozlíšenie, ktoré ponúka ostrý detail v každom uhle pohľadu je súčasťou špičkových televízorov z dielne spoločnosti SONY. S modelom KD-55XF8577S si doprajte neuveriteľne prirodzenú zábavu v rozlíšení 4k HDR na obrazovke, ktorá vznikla kombináciou výkonného procesora, zvýšenia rozlíšenia obrazu ako aj reprodukcie všetkých farieb. Vďaka vylepšeniu objektov pomocou HDR a technológie Super Bit Mapping™ 4K HDR, dokáže technológia 4K HDR Processor X1™ lepšie reprodukovať hĺbku, textúry a aj prirodzené farby. V neuveriteľne realistickom obraze uvidíte tak čisté farby pri vyššej úrovni jasu. Nechajte sa uniesť dokonalou technológiou 4K X-Reality PRO, ktorá dokáže konvertovať obraz na vyššiu kvalitu blížiacu sa skutočnému rozlíšeniu 4K a prinesie Vám tak pozoruhodnú čistotu obrazu, ktorý sa zaostrí a zdokonalí v reálnom čase. Ak Vás tieto nadupané technologické prvky televízora SONY-KD55XF8577S zaujali, tak príďte ku nám do predajne PLANEO Elektro, kde Vám náš personál ponúkne tento model s uhlopriečkou 139 cm za bezkonkurenčnú cenu 1 339,-€.

V neposlednom rade by sme Vám radi do pozornosti dali ešte jeden špeciálny televízor, tentokrát z dielne spoločnosti Panasonic, konkrétne model TX-65FX780E. Tento prvotriedny televízor vyniká vďaka skleneným rámom, ktoré vytvárajú po jeho obvode oslnivý dojem nádherného obrazu, a vy máte pocit akoby sa scéna, ktorú práve sledujete, zrazu vynorila odnikiaľ. Plynulý 360°dizajn a elegantne minimalistický vzhľad vyzerajú ohromujúco v každej miestnosti a odstránením tradičného zmyslu pre obraz umožňujú totálne ponorenie sa do sledovaného obsahu. Zároveň, vďaka technológii Wide Colour Phosphor reprodukujúcej širší rozsah farieb, dokáže tento televízor pokryť viac ako 90% noriem DCI. Tým dosiahne jemnejšiu farebnú paletu s prirodzenejšími odtieňmi, ktorá na rozdiel od väčšiny LCD televízorov vyzerá pri každej scéne prirodzene. Tento 4K PRO HDR televízor sa hodí do každej domácnosti, pričom teraz si viete PANASONIC-TX65FX780E v uhlopriečke 164 cm kúpiť za akčnú cenu 2 039,-€.

Oslovila Vás naša ponuka? Veríme, že áno. Navštívte PLANEO Elektro ešte dnes, zakúpte si svoj vysnívaný televízor a my Vám pribalíme zľavu 10% pri nákupe na splátky.

Ďalšie novinky