Získajte darček ku kávovaru MiniMe a Infinissima

Kávičkári pozor! V PLANEO Elektro sme pre vás pripravili jedinečnú ponuku. Ak si v termíne od 1.5. do 30.6.2020 u nás zakúpite kávovar Nescafé Dolce Gusto, model MiniMe alebo Infinissima, dostanete k nemu 3 balenia kapsúl úplne zadarmo

V prípade nákupu kávovaru MiniMe (KP123B31) alebo Infinissima (KP17x) v niektorej z našich kamenných predajní PLANEO Elektro Vám k nákupu pribalíme 3 balenia kapsúl podľa vlastného výberu. 

Pri nákupe kávovaru MiniMe KP123B31 alebo Infinissima KP173B cez náš e-shop planeo.sk si môžete vybrať z dvoch výhodných setov spolu s 3 baleniami kapsúl:

Prečo mať kávovar od Nescafé Dolce Gusto?

Špičkové kávovary od spoločnosti Nestlé dokážu vyvinúť tlak až 15 barov, ktorý je porovnateľný s tlakom kávovarov používaných v kaviarňach. Jednoduchou obsluhou a údržbou dokážete pripraviť v pohodlí Vášho domova tú najchutnejšiu kávu, pričom už len prípravou šálky Vášho obľúbeného espressa pomocou kávovaru Nescafé Dolce Gusto, dosiahnete unikátny vzhľad a dokonalú penu, ktorú baristi nazývajú crema.

Pomocou týchto automatických pomocníkov dokonca môžete kedykoľvek zastaviť prietok vody, ktorý si viete vopred nastaviť podľa vlastnej preferencie, a kávovar Vám pripraví optimálnu šálku kávy bez toho, aby ste ho museli strážiť.

Kvalitu kávovarov dopĺňajú aj unikátne kapsuly od NESCAFÉ® Dolce Gusto®, ktoré vďaka svojej kompatibilite pomáhajú kávovaru vyvinúť presne taký tlak, aký je potrebný na prípravu vybraného nápoja. Ak preferujete väčšie šálky kávy, ako napríklad Café Grande alebo mliečne varianty káv, vďaka kapsuliam a kávovarom od Nescafé Dolce Gusto dosiahnete presne taký tlak, ktorý Vám pripraví optimálny a chutný nápoj. Nechajte sa inšpirovať spomedzi viac ako 30 rôznych typov nápojov, od najmenšieho ristretta, cez espresso, latte macchiato alebo vyskúšajte niektorú z ľadovej varianty. V Nescafé Dolce Gusto totiž veľmi dobre vedia, že neopakovateľný pôžitok z kávy závisí nielen od kávovaru, ale najmä od kvality použitej kávy, a preto vyberajú len tie najlepšie kávové zrná z celého sveta. Veľký dôraz zároveň kladú aj na ich pôvod a osobitú chuť, ktorá sa premietne do konkrétneho nápoja veľmi rýchlo. Či už je to káva z malebnej africkej krajiny Etiópia, vyznačujúca sa pikantným nádychom a jedinečnými kvetinovými tónmi, alebo káva z latinskej Kolumbie oplývajúca zmyselnou arómou ovocia a čerstvých hrozien, vďaka kávovarom od Nescafé Dolce Gusto zažijete dokonalú chuť svojho obľúbeného nápoja, priamo u seba doma.

Tak čo myslíte? Vlastniť kávovar Nescafé Dolce Gusto sa naozaj oplatí. Navštívte našu predajňu PLANEO Elektro a už dnes si vychutnajte jedinečnú a zmyselnú šálku svojho obľúbeného nápoja.

Ďalšie novinky