V PLANEO ELEKTRO 10% ZĽAVA ÚPLNE NA VŠETKO A NÁKUP NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENIA!

Aj vy sedíte doma a rozmýšľate čo s voľným časom? Máte chuť učiť sa novým veciam, ale chýbajú Vám k tomu spotrebiče, náradie, či iné domáce príslušenstvo? 

PLANEO Elektro myslí na všetkých. Či ste malý a či veľký z našej ponuky si vyberie naozaj každý. Zabavte svoje deti novými hračkami, opravte si nedostatky v dome, či ušite si rúško podľa vlastného štýlu. Výhodný nákup neostane len pri 10% zľave úplne na všetko, ale budete ho mať s dopravou zdarma do 24 hod. A ak ste vybrali niečo drahšie, nevadí. PLANEO Elektro Vám ponúka možnosť nákupu na splátky a to bez navýšenia. Táto akcia je platná od 25.3.2020 do 29.3.2020, tak neváhajte.

Ak potrebujete s niečím poradiť, môžete s dôverou využiť náš online chat alebo sa obrátiť na 50 odborných poradcov z celého Slovenska na tel. čísle 02/21293436 a 02/21293437.

 

 

Z našej ponuky sme vybrali tieto produkty:

Pre mamičky:

Kuchynský robot SENCOR STM 3700WH

Kuchynský robot Sencor STM 3700WH objavuje nové obzory s viacúčelovým 18 dielnym príslušenstvom. Je to skvelý pomocník pre každú gazdinku, ktorá rada pečie a varí. Kuchynský robot s príkonom 1000 W vyšľahá až 8 vajec, umožňuje spracovať 100% obsahu misky a garantuje dokonalé premiešanie ingrediencií.

 

 

 

IPL Epilátor Philips SC1994/00

Leto je za rohom a práve teraz je by ste si mohli nájsť čas samé pre seba. Trošku si oddýchnuť, zrelaxovať sa, skrášliť. Čo viac si želať ako stráviť leto bez chĺpkov.Práve preto sme Vám z našej ponuky vybrali IPL epilátor Philips , ktorý je vhodný pre väčšinu typov pleti, najlepšie ale funguje na svetlej pokožke a pri odstraňovaní tmavých chĺpkov. Lumea sa postará o vašu hladkú pokožku až na 6 mesiacov.

 

Pre oteckov:

 

Vertikutátor Fieldmann FZV 4010-E

Pre oteckov, ktorí sa tešia na svoju záhradu sme vybrali z našej ponuky Fieldmann FZV 4010-E. K závideniahodnému trávnatému porastu patrí kosenie nielen horizontálne, ale aj vertikálne, teda vertikutácia. Cez drážky v pôde tiež lepšie preniká kyslík, voda a hnojivo. Na plochy okolo 1200 m2 je ideálny elektrický vertikutátor Fieldmann FZV 4010-E s príkonom 1800 W, záberom 400 mm a hmotnosťou len 15,5 kg. Nízka hmotnosť spolu s výškovo nastaviteľnou rukoväťou výrazne uľahčujú manipuláciu a prácu v teréne. Odstránený materiál zbiera tento vertikutátor do objemného 55 l zberného koša.

 

TV sada PHILIPS 55PUS7304/12 + HTL3325/10

Pri predstave pozrieť si dobrý film s kvalitným zvukom pri výbornom pomere ceny a kvality máme pre Vás ponuku na ktorú sa oplatí kliknúť. 55“ televízor Philips neurazí teda žiadnu obývačku. Funkcia Ambilight pritom opticky zväčší okraj televízora a šetri Váš zrak. Samozrejme, o tom, že ak si raz Ambilight zamilujete, nebudete chcieť už nič iné sa môžete presvedčiť sami. Dlho nerozmýšľajte,  Soundbar HTL3325010 so zľavou až 50% môžete k tejto TV dostať iba do vypredania zásob. Viac informácií o akcii nájdete TU.

 

Pre deti:

 

BUDDY TOYS BGP 3014

Byt doktorom je teraz trendy. Veď ktoré dieťa by nechcelo byť novodobým hrdinom. Doprajte svojim deťom pocit dôležitosti a nechajte sa vyšetriť s doktorským kufríkom Deluxe, ktorý obsahuje 13 kusov príslušenstva a je vyrobený z kvalitného a odolného plastu. Keď sa deti dohrajú celú “ambulanciu“ si tak môžu zavrieť do malého kufríka na kolieskach a odniesť do izbičky.

 

 

Herná konzola Playstation 4 SONY PS4 1TB slim+GTS+U4+HZD

Ultratenká a štýlová konzola je snom každého dieťa. Jej neuveriteľný výkon a dokonalá grafika vás naplno vtiahnu do centra diania. Tlačidlo Share vám umožní zdieľať vaše úspechy, hrať sa s priateľmi alebo vysielať priebeh hry v reálnom čase. Na to, aby ste sa mohli zahrať PS4 hru, nemusíte sedieť pred televízorom. Ku konzole stačí pripojiť zariadenie PS Vita a telefón alebo tablet. Hra sa môže začať kdekoľvek, kde si budete želať.

 

Pre domácnosť:

 

Sodastream Spirit

Snažíte sa čo najmenej chodiť do obchodu medzi veľké davy ľudí a pritom si tak veľmi pochutnáte na perlivej vode? Sodastream to za Vás vyrieši. Stačí si vybrať jeden z farebnej škály Sodastream Spirit a nosenie ťažkých balených fliaš bude minulosťou.

Balenie obsahuje: prístroj, bombičku a tlaku odolnú nápojovú fľašu.  Z jednej bombičky je možné pripraviť až 60-80l perlivej vody – v závislosti od intenzity sýtenia.

 

Ďalšie novinky