Zľava -10% pri nákupe PLANEO na splátky

Nákup na splátky cez internet alebo na 55 kamenných pobočkách obchodnej siete PLANEO. V stanovenej lehote s zľavou -10%. 

V dobe šetrenia a úspor, je každé euro navyše predsa dobré a každé euro, ktoré dnes "neminiete" predstavuje príležitosť využiť peniažky, s ktorými aktuálne disponujete inak. PLANEO akcia na splátky s -10% vám umožňuje:

  • výhodne realizovať (drahé) nákupy;
  • začať okamžite využívať spotrebiče, pričom celkové sumy za ich "nákup" zaplatíte až neskôr. 

SPOTREBIČE DO DOMÁCNOSTI AJ PRE OSOBNÚ SPOTREBU MÔŽETE NAKÚPIŤ VÝHODNE 

Nová TV, práčka či chladnička na splátky dáva ešte väčší zmysel, pokiaľ pri ich nákupe ešte aj získate 10% zľavu.

  • Americké chladničky za 3 000 € sú ideálnou príležitosťou na kúpu, keďže na nich ušetríte až 300 €, ak sa rozhodnete pre PLANEO nákup na splátky.
  • PLANEO notebook na splátky je perfektnou cestou pre mladých, pracujúcich študentov. Takto si aj z obyčajnej brigády, môžu zaplatiť poriadny hráčsky laptop, s mesačnými splátkami a 10 % akciou k tomu. 

3-ROČNÁ ZÁRUKA ZADARMO VÝLUČNE PRI NÁKUPOCH NA PREDAJNI

Súčasne vám pri nákupe na predajni ponúkame aj možnosť využiť 3 roky istoty zadarmo. Poznáte to, keď sa spotrebič pokazí týždeň po tom, ako mu skončí zákonná záručná lehota. V PLANEO sa toho obávať nemusíte. V stanovenej lehote, totižto od nás získavate až 3-ročnú záruku úplne zadarmo. 

Obe akcie môžete kombinovať pri nákupe na predajni. Na e-shope www.planeo.sk môžete využiť len akciu -10% nákup na splátky.

Štatúty pre jednotlivé akcie nájdete nižšie

Nákup na splátky PLANEO -10%

3 roky istoty PLANEO

akcia vypredaj zlava planeo

Ďalšie novinky