Zľava 20% pri nákupe na splátky cez AHOJ

V PLANEO Elektro sme pre Vás pripravili úžasnú ponuku. Počas celého mesiaca AUGUST si v našich kamenných predajniach PLANEO Elektro ako aj na stránke www.planeo.sk môžete zakúpiť výrobky s 20% ZĽAVOU pri nákupe na splátky cez AHOJ. 

Akcia platí vo všetkých predajniach PLANEO Elektro na Slovensku ako aj na stránke www.planeo.sk, pri kúpe akéhokoľvek výrobku nad 125,- € s DPH na splátky cez AHOJ, počas doby platnosti akcie 1.8.-31.8.2019. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť nakúpiť špičkové produkty za skvelé ceny a k tomu ešte získate aj zľavu 20% v prípade ich nákupu na splátky cez AHOJ. Viac informácií o akcii v predajni alebo v štatúte akcie tu.

 

Z našej akčnej ponuky sme pre Vás vybrali tie najzaujímavejšie produkty.

 

UHD SMART TV PANASONIC TX 58GX810E s 4K UHD rozlíšením, satelitným tunerom, HCX procesorom, vstavanou WiFi a uhlopriečkou 146 cm. Tento špičkový televízor dostanete od nás za bezkonkurenčnú cenu s 20% zľavou pri kúpe na splátky. Zaujili sme Vás? Kliknite na PANASONIC TX 58GX810E a dozviete sa viac.

 

Robotický vysávač iROBOT Roomba 981 s inteligentným systémom na vigácie iAdapt 2.0 s vizuálnou lokalizáciou pre dokonalé upratanie celej plochy Vašej domácnosti. S 20% zľavou pri nákupe na splátky sa tento pomocník iROBOT Roomba 981 hodí do každej domácnosti. Nemyslíte?

 

 

Kombinovaná chladnička LG GBB62PZJZN v energetickej triede A++ a celkovým objemom 384 litrov, s technológiami Total No Frost, Multi Air Flow a Door Cooling zabezpečí, aby Vaše potraviny boli neustále čerstné a dokonale uskladnené. A len teraz dostanete darček v podobe debničky čerstvého ovocia a zeleniny. A aby toho nebolo málo k chladničke LG GBB62PZJZN Vám pribalíme zľavu 20% pri nákupe na splátky. Tak čo myslíte? Ponuka, ktorá sa naozaj oplatí. 

 

 

Podmienky akcie „-20% ZĽAVA PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY“

1. Účasť na akcii je podmienená realizáciou nákupu výrobku alebo skupiny výrobkov v ktorejkoľvek kamennej predajni PLANEO Elektro alebo cez stránku www.planeo.sk a to len v termíne trvania akcie, od 1.8. do 31.8.2019.
2. Jeden a/alebo viac výrobkov v minimálnej hodnote 125€ s DPH zakúpený/é si môže účastník akcie vybrať buď v sieti kamenných predajní PLANEO Elektro alebo prostredníctvom stránky www.planeo.sk.
3. Účasť na akcii je podmienená realizáciou nákupu len v termíne trvania akcie, a to v čase od 1.8. do 31.8.2019.
4. Na jeden pokladničný doklad je možné zakúpiť ľubovoľný počet výrobkov, pričom zľava 20% sa vzťahuje len na ten/tie výrobok/y, ktorý/é si zákazník zakúpi formou splátkových produktov uvedených v bode č. 3 a ich hodnota dosiahne minimálnu hranicu 125€ s DPH pred uplatnením zľavy.

 

Postup zapojenia sa do akcie „-20% ZĽAVA PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY“ pri nákupe v kamennej predajni PLANEO Elektro


1. Zákazník si vyberie výrobok/y v minimálnej hodnote 125€ s DPH.
2. Pokladník/pokladníčka informuje zákazníka o možnostiach zakúpenia si výrobku/ov na splátky.
3. Po odsúhlasení si kúpy konkrétneho/ych výrobku/ov na konkrétny typ splátok zo strany zákazníka, pokladník/pokladníčka zoskenuje vybraný/é výrobok/y a oznámi zákazníkovi výslednú cenu s DPH po odpočítaní zľavy 20%.
4. V prípade ak zákazník súhlasí s nákupom daného výrobku/ov na splátky, pokladník/pokladníčka zabezpečí všetky náležitosti spojené s riadnym a zákonným predajom na splátky a uplatní 20% zľavu na splátkový tovar.

 

Postup zapojenia sa do akcie „-20% ZĽAVA PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY“ pri nákupe cez stránku www.planeo.sk

1. Zákazník si vyberie výrobok/y v minimálnej hodnote 125€ s DPH na stránke www.planeo.sk
2. Po uskutočnení všetkých krokov spojených s elektronickým objednaním výrobku alebo skupiny výrobkov je účastník akcie nasmerovaný ku kroku “Doprava a platba“ v ktorom si po zvolení spôsobu dodania vyberie aj samotný spôsob platby.
3. Jednou z podmienok zapojenia sa do akcie, definovanej v bode 3.a) tohto štatútu, je nákup na splátky prostredníctvom jedného zo splátkových produktov Tvoja splátka od 10€ do 50€ od spoločnosti AHOJ, výška akontácie 0%.
4. Po zvolení “Platba na splátky Ahoj“ zákazník pokračuje v nákupe a je presmerovaný na posledný krok s povinnosťou dokončiť objednávku s povinnosťou platby.
5. V prípade ak je výsledná suma objednávky v minimálnej hodnote 125€ s DPH a zákazník splní všetky podmienky akcie, uplatní sa 20% zľava na splátkový tovar.

Ďalšie novinky