+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

6. ZMYSEL pre ideálnu čerstvosť potravín len v PLANEO Elektro

V PLANEO Elektro nám záleží na tom, aby sme svojim zákazníkom ponúkli vždy len také produkty, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kvalitatívne kritériá a disponujú tou najmodernejšou a najspoľahlivejšou technológiu na trhu. Výnimkou nie je ani kategória chladenia, v rámci ktorej sme si pre Vás túto sezónu pripravili pestrú ponuku chladničiek značky WHIRLPOOL. Presvedčte sa spolu s nami, prečo sú práve chladničky z dielne popredného výrobcu bielej techniky také výnimočné?

TECHNOLÓGIA TOTAL NO FROST

Zabudnite na odmrazovanie a náročné čistenie chladničky vo svojej domácnosti. Vďaka unikátnej technológii Total NoFrost, ktorá je súčasťou kombinovaných chladničiek značky WHIRLPOOL, nebudete musieť s námahou čistiť svoju chladničku, práve naopak – vychutnáte si dokonalé beznámrazové riešenie pre ideálne chladenie a skladovanie akýchkoľvek potravín. Studený vzduch je do priestoru chladničky i mrazničky distribuovaný spôsobom, ktorý zabezpečí jeho rovnomerné prúdenie v celom priestore a dosiahne tak rýchlo a spoľahlivo trvalé udržanie ideálnej vnútornej klímy pre všetky Vaše potraviny.

FRESH BOX 0°

Často varíte a radi nakupujete delikátne suroviny? Obávate sa, aby Vám suroviny vydržali čerstvé až dokým ich tepelne nebudete spracovávať? S chladničkami WHIRLPOOL to nie je žiaden problém. Vďaka FRESH BOX 0°si môžete vytvoriť priestor pre veľké potraviny tým, že premiestnite a usporiadate poličky v chladničke a prispôsobíte výšku balkóniku vo dvierkach. A to najlepšie? Vaše potraviny ostanú vždy čerstvé.

FRESH LOCK a FREEZE LOCK

Vďaka technológii FRESH LOCK A FREEZE LOCK sa čerstvé potraviny uchovávajú dlhšiu dobu a to tým najprirodzenejším spôsobom. Technológia 6. ZMYSEL totiž minimalizuje kolísanie teploty v mrazničke a redukuje tak samotné znehodnotenie potravín mrazom. Výsledkom sú potraviny, ktoré majú prirodzenú kvalitu, farbu, chuť a vôňu a ich vlastnosti budú takto uchované čo najdlhšie.

10 ROKOV ZÁRUKA NA KOMPRESOR

Bojíte sa, že po určitom čase vypovie svoju životnosť to najdôležitejšie v každej chladničke? S vybranými modelmi chladničiek WHIRLPOOL sa toho už viac báť nemusíte. Spoločnosť WHIRLPOOL na väčšinu modelov kombinovaných chladničiek poskytuje totiž automaticky bezplatnú záruku 5 alebo 10 rokov na kompresor chladničky, ktorá len potvrdzuje dôveru vkladanú do kvality a životnosti spotrebičov.

Vyberte si z našej ponuky kombinovaných chladničiek značky Whirlpool:

BSNF 9125 W

BSNF 9152 OX 

T TNF 8211 OX 

B TNF 5323 OX 

BSNF 9432 K 

WNF9 T2Z X H 

WNF8 T3Z X H

Zoznam všetkch našich predajní PLANEO Elektro nájdete tu.

Ďalšie novinky