+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

Zotri žreb a vyhraj: získaj až 1200 €!

Zakúpte si v ktorejkoľvek predajni PLANEO Elektro ľubovoľný spotrebič veľkej bielej techniky značky Whirlpool a získate stierateľný žreb, na ktorom si môžete zotrieť výhru až do výšky 1 200€.

Zariaďujete si svoju novú kuchyňu a uvažujete nad kúpou vhodných spotrebičov? Alebo skrátka rozmýšľate nad výmenou niektorého zo svojich starých pomocníkov vo svojej domácnosti?  Potom tu pre Vás máme skvelú správu. V PLANEO Elektro sme si v spolupráci so značkou Whirlpool pre Vás pripravili skvelú letnú akciu, ktorej zúčastniť sa je pri tom tak jednoduché. Stačí ak si zakúpite ľubovoľný spotrebič veľkej bielej techniky značky Whirlpool a získate stierateľný žreb, na ktorom si môžete zotrieť výhru až do výšky 1 200 €.

Ako na to?

Zakúpte si v termíne od 6.8. do 31.8.2018 v ktorejkoľvek kamennej predajni PLANEO Elektro ľubovoľný spotrebič značky Whirlpool, ktorého kúpna cena je rovná alebo vyššia ako 300€ a dostanete od nás stierateľný žreb, na ktorom si môžete zotrieť zľavu až do výšky 1 200€. A to ešte nie je to najlepšie. V prípade ak si kúpite spotrebiče značky Whirlpool s celkovou kúpnou cenou rovnou alebo vyššou ako 600€ respektíve 900€, získate od nás stierateľné žreby dva, respektíve tri a môžete tak zvýšiť svoju šancu na hlavnú výhru až tri násobne.

Žreby a Výhra

V prípade ak sa zapojíte do súťaže a splníte všetky jej podmienky, získate stierateľný žreb so 16 súťažnými políčkami na každom jednom žrebe. Pracovník kamennej predajne PLANEO Elektro Vás vyzve, aby ste zotreli 4 Vami zvolené hracie polia. V prípade ak sa Vám zobrazia 4 identické výherné symboly získate výhru buď 200€ alebo 400€ v závislosti od zotretej výhernej kombinácie symbolov. Výherný žreb stačí následne odoslať na adresu Mediarex – Habánová, Šášovská 6, 851 06 Bratislava,  a to najneskôr  do 15. 9. 2018.

Tak čo myslíte? Letné nakupovanie v PLANEO Elektro sa naozaj oplatí. Neváhajte, navštívte niektorú z našich predajní PLANEO Elektro a zapojte sa do súťaže so značkou Whirlpool a vyhrajte až 1 200€.

Presný a detailný postup ako na to, vrátane podmienok súťaže, nájdete TU.

Ďalšie novinky