Zotrite si zľavu až do 100% nákupu. Každý žreb je výherný.

Už ste to počuli? V PLANEO Elektro sme pre Vás pripravili AKCIU MESIACA SEPTEMBER. Stačí, ak navštívite ktorúkoľvek z našich kamenných predajní PLANEO Elektro, nakúpite výrobok alebo skupiny výrobkov v hodnote 100 Eur a my Vás odmeníme zľavou na nákup, ktorú si uplatníte okamžite.

Stačí, ak nás navštívite v termíne od 19.9. do 25.9.2019, zakúpite si výrobok alebo skupiny výrobkov podľa vlastného výberu v hodnote 100 Eur a my Vám dáme možnosť výberu jedného stieracieho žrebu, na ktorom si zotriete okamžitú zľavu až do výšky 100% nákupu. Nie je to úžasné? Nepremeškajte jedinečnú príležitosť nakúpiť špičkové produkty pre Vašu domácnosť za bezkonkurenčné ceny a navyše získať zľavu až do výšky 100%. Nezabudnite. Akcia je časovo obmedzená a platí len v kamenných predajniach PLANEO Elektro

 

 

 

A aby naša akcia naozaj mala zmysel, pripravili sme k nej aj novú ponuku produktov za bezkonkurenčné ceny. Ako napríklad:

Ultra HD SMART televízor PANASONIC TX-58GX700E vybavený 58“ uhlopriečkou a obrazom so 4K rozlíšením (3840 x 2160), satelitným tunerom a technológiou Adaptive Backlight Dimming za neuveriteľných 619,- €.

 

 

LED televízor SHARP 40BF2E s uhlopriečkou 40“ a obrazom s Full HD rozlíšením (1920 x 1080), satelitným tunerom a zabudovanou audio sústavou Harman/Kardon za bezkonkurenčných 229,-€.

 

 

 

A aby toho nebolo málo, pripravili sme pre Vás ponuku, ktorá sa neodmieta. Pre tých z Vás, ktorí sa zaujímate o špičkové technologické produkty, máme pre Vás systémový fotoaparát SONY ILCE-7KB, ktorý Vás ohúri plnoformátovým 35 mm snímačom CMOS Exmor (35,8 x 23,9 mm), rozlíšením 24,3 Mpx, procesorom BIONZ X a vymeniteľným objektívom spolu s objektívom 28-70mm, ktorý je súčasťou balenia. A to najlepšie je, že teraz viete tento fotoaparát zakúpiť za skvelých 799,- €.

 

A aby ste nepovedali, že sme mysleli len na tých z Vás, ktorí sa zaujímajú primárne o AV techniku, náš personál v predajniach PLANEO Elektro Vám ochotne poradí a ponúkne aj ďalšie produkty za bezkonkurenčné ceny. Ako napríklad:

 

Umývačku riadu PHILCO PDP 6 v energetickej triede A++, vybavenú 6 programami, LED displejom s dotykovým ovládaním a kapacitou pre 14 súprav riadu len za 279.- €.  

 

 

Štýlový pákový kávovar DELONGHI EC 685.M ponúkajúci profesionálny tlak 15 barov, vhodný pre mletú kávu a ESE pody, vybavený tryskou pre napenenie perfektnej mliečnej peny a funkciou pre nastavenie veľkosti kávy len za 154,90 €.

 

 

Zaujala Vás naša ponuka? My v PLANEO Elektro veríme, že áno. Presvedčte sa sami a vyberte si ten vhodný produkt pre Vás. Viac v letákovej ponuke, ktorú nájdete tu

 

 

Pre využitie zvýhodnených cien navštívte ktorúkoľvek z predajní PLANEO Elektro.

Ďalšie novinky