Čistička vzduchu, aplikácia Air+, snímače AeraSense, rýchlosť čítania vzduchu 170m3/h
134,90 €
109,67 € bez DPH
Odstraňuje 99.97% častíc vo veľkosti 0,003 mikrónu. Veľkosť miestnosti až 20m2. CADR (rýchlosť čítania vzduchu) 170m3/h. Jednoduchá kontrola vzduchu vďaka pripojeniu k aplikácii Air+. Snímače AeraSense sledujú vzduch 1000x za sekundu.
Aplikace, připojení přes Wi-Fi: Air+
Kompatibilita se smartphonem:
Zařízení iPhone a Android
Hlasové ovládání: Alexa, Google Home
Minimální hladina hluku (spánkový režim): 19 dB
Maximální hladina hluku (režim Turbo): 49 dB
Automatický režim: Ano
Délka kabelu: 1,6m
Spánkový režim: Ano
Manuální nastavení rychlosti: 3 (spánek, medium, automatický)
Časovač: Ano
Rozměry balení (D x Š x V) 263x263x375 mm mm
Hmotnost výrobku 2,2 kg kg
Aplikace, připojení přes Wi-Fi: Air+
Kompatibilita se smartphonem:
Zařízení iPhone a Android
Hlasové ovládání: Alexa, Google Home
Minimální hladina hluku (spánkový režim): 19 dB
Maximální hladina hluku (režim Turbo): 49 dB
Automatický režim: Ano
Délka kabelu: 1,6m
Spánkový režim: Ano
Manuální nastavení rychlosti: 3 (spánek, medium, automatický)
Časovač: Ano
Rozměry balení (D x Š x V) 263x263x375 mm mm
Hmotnost výrobku 2,2 kg kg
Všeobecné
| Typ prístroja | Čistička vzduchu |
|---|
Výkon
| Vzduchový výkon | 170 m3 |
|---|
Určenie
| Vhodné pre miestnosti do | 20,0 m2 |
|---|
Programy
| Automat. program | Áno |
|---|
Vlastnosti
| Antibakteriálna ochrana | Áno |
|---|
Výbava
| Displej | Áno |
|---|
Funkcie
| Časovač | Áno |
|---|
Energetické parametre
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Príkon | 12 W |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 341,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 237,00 cm |
| Hĺbka | 243,00 cm |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.